آموزش کار با صرافی کوکوین Kucoin به صورت گام به گام

آموزش کار با صرافی کوکوین Kucoin به صورت گام به گام

البته میزان تخصیص درآمد به مشتری متناسب با مقدار ارز کوکوینی است که مشتری در اختیار دارد. برای انجام خرید و فروش در کوکوین باید ارز رو به بخشی که می‌خواهید منتقل کنید. برای اینکه از این موجودی در بخش فیوچرز یا اسپات کار کنید این موجودی را باید انتقال دهید. در این مثال ما از ترون برای بخش spot استفاده می‌کنیم. واریز وجه یا شارژ حساب کوکوین از بخش واریز یا Deposit انجام میشود. برای دسترسی به این بخش، ابتدا باید بر روی گزینه Assets یا دارایی ها کلیک کنید.

دفتر مرکزی صرافی کوکوین در کدام کشور است؟

در ادامه شما را با فرآیند انجام اولین معامله در صرافی کوکوین راهنمایی می کنیم. هنگامی که سفارشی را ارسال می‌کنید که تا حدی بلافاصله محسوب می شود ، برای آن بخش هزینه‌ای برای Taker پرداخت می‌کنید. باقیمانده سفارش برای وارد کردن سفارش خرید یا فروش قرار می‌گیرد و در صورت تطبیق، به عنوان سفارش سازنده در نظر گرفته می‌شود و هزینه سازنده دریافت می‌شود. این صرافی چندین گزینه برای پشتیبانی مشتری ارائه می دهد، اگرچه مشابه بسیاری از رقبا، شما نمی توانید مستقیماً از طریق تلفن یا از طریق ایمیل با شخصی تماس بگیرید. با این حال، کاربران می توانند برای دریافت پاسخ به سؤالات اساسی در یک چت زنده شرکت کنند یا برای دریافت کمک در مورد مسائل پیچیده تر درخواست کمک ارائه دهند.

بعد از فعال شدن این کد برای هر بار ورود به حساب کاربری باید کدی که نرم افزار Google Authenticator به شما می دهد را وارد کنید. صرافی کوکوین یکی از معتبرترین صرافی های بین المللی است که امکانات زیادی جهت انجام معاملات برای کاربران خود فراهم کرده است. به دلیل وضع تحریم های اقتصادی و بانکی علیه ایران، احراز هویت کاربران ساکن ایران در برخی از صرافی های معتبر با مشکل مواجه شده است. ارتباط دادن یک شماره موبایل به حساب کاربری در صرافی، این کار به کاربران ایرانی توصیه نمی شود. شرایط صرافی کوکوین برای پذیرش کاربران ایرانی مانند شرایط صرافی بایننس است، در حالیکه صرافی کوینکس عضویت کاربران ایرانی را به راحتی قبول می کند.

در این مثال ما از ترون برای بخش spot استفاده می‌کنیم.

درباره کارمزد معاملات صرافی کوکوین در قالب جدول به‌طور مفصل در متن نصب صرافی کوکوین مقاله توضیح داده‌ایم. توزیع روزانه توکن KCS در ازای اعطای پاداش به مالکان این توکن سبب ایجاد تورم می‌شود؛ به همین دلیل، صرافی با استفاده از توکن‌سوزی سعی می‌کند جلوی گردش بیش از حد توکن KCS را در بازار بگیرد. صرافی کوکوین هر سه‌ماه‌یکبار معادل 10 درصد درآمد خود را از محل کارمزدها به جمع‌آوری توکن KCS اختصاص می‌دهد. بعد از خریداری، این توکن‌ها در فرایند توکن‌سوزی برای همیشه از بین می‌روند. از منوی بالای نرم افزار از بخش Trade گزینه Spot Trading را انتخاب کنید. شما می‌توانید با داشتن توکن بومی کوکوین یعنی KCS تا حدود ۲۰٪ کارمزد کمتری پرداخت کنید.

کارمزد معاملات

رو به روی قسمت Trading Password روی گزینه set کلیک کنید. اگر به صورت حرفه ای معامله می کنید از VPS یا سرور مجازی برای اتصال به صرافی استفاده کنید. توجه داشته باشید به دلیل وجود قوانین مالیاتی در ایالات متحده آمریکا و بعضی از کشورهای اروپایی از آیپی امریکا، المان و انگلیس استفاده نکنید.