آموزش ICDL مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان

با استفاده از قابلیت‌های اکسل می‌توان میانگین نمره‌ها، بالاترین و پایین‌ترین‌شان و… را حساب کرد. مسئولان مدرسه می‌توانند وضعیت دانش‌آموزان را در کلاس‌های مختلف و طی چند سال باهم مقایسه کنند و درمورد وضعیت بچه‌ها و نمره‌هایشان با اطلاعاتی که به‌دست می‌آورند، تصمیم‌های جدیدی بگیرند. اين شايستگي با كليه مشاغلي كه كاربردي كامپيوتر و كاربري كامپيوتر را دارند در ارتباط است. در این بخش کار با سیستم عامل است که سیستم عامل مورد تقاضا آموزش داده می شود در حال حاضر آزمون از Windows 7 است .اما بنا به تقاضای دانشجویان Windows 10 , windows 11 تدریس می گردد. ضمن اینکه فیلم آموزشی windows 10 , windows 11 هم موجود است که می توانید خریداری نمایید.

کاربردهای فراگیری ICDL

همچنین از این مدرک می‌توانید جهت دریافت پست‌های شغلی و همچنین اثبات توانایی‌های خود بهره ببرید. این دوره زیر نظر سازمان فنی حرفه ای و با استفاده از اساتید مجرب و با سابقه  در محیطی کاملاً آموزشی که مورد تایید این سازمان می باشد برگزار می شود. کارجویان پس از گذراندن و اتمام دوره آموزشی که شامل مهارتهای هفتگانه (مبانی- ویندوز- اینترنت- ورد- اکسل- پاورپوینت – اکسس) می باشد و سپس با شرکت در آزمونهای تئوری و عملی گواهینامه ICDL  را دریافت خواهند کرد.

کارت صدا

آموزش ICDL مجتمع فنی تهران نمایندگی سیدخندان

این مدرک در 7 حوزه شما را مسلط میکند که بتوانید از پایه یک سیستم را خریداری، اسمبل، راه اندازی و با آن سیستم کار بکنید. گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای دستیابی به خدمات دولت الکترونیکی و درک آن را بالا می برد. گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای بازگشت سرمایه را در زیر ساختهای IT افزایش می دهد.

دوره آموزش ICDL

دوره آموزش ICDL که با نام دوره رایانه کار نیز شناخته می شود، فاقد هرگونه پیش نیاز بوده و اولین قدم برای ورود به دنیای مدرک ICDL در تبریز کامپیوتر می باشد. به طور خلاصه در مورد این سوال می توان گفت که جواب بله است؛ البته باید بدانید که مدرکی که به صورت فوری و در مدت زمان کوتاه دریافت می کنید، از نوع داخلی بوده و برای دریافت نوع بین المللی مدرک ICDL لازم است تا زمانی برگذاری آزمون ها صبر کنید. آقا رستم از روزی که پیگیر خوابش شد و فهمید با آموزش ICDL حتی می‌تواند به ارتقا و افزایش راندمان کاری‌اش فکر کند، از خوشحالی سر از پا نمی‌شناخت.

  • از نظر اعتبار مدرک آموزشی نیز آموزش ICDL فنی حرفه ای بهترین دوره آموزش ICDL است.
  • گواهینامه ICDL فنی و حرفه ای رضایت شغلی، انگیزه کارکنان و ابقای کارکنان را افزایش می دهد.
  • عمده ترين توانایی نرم افزار پاور پوينت تبديل کردن  فايل هاي تصويري معمولي به اسلايد شو است.
  • نرم افزار ورد قابليت ادغام با ساير نرم افزار هاي آفيس را براي کاربران خود فراهم کرده است و آن ها می توانند با وارد کردن تصاوير و اشکال مختلف در فايل متني، تنها با استفاده از قابلیت های دیگر ورد استفاده کنند.

برای دسترسی به منابع آموزشی مربوط به ICDL، می‌توانید در کلاس های کوتاه مدت سفیر صنعت شرکت کرده و پس از گذراندن دوره icdl در آزمون شرکت کنید. داوطلبان دوره آموزش ICDL جامع در آموزشگاه کامپیوتر آریا تهران، درصورت صلاح دید مربی و یکسان بودن سطح یادگیری کارآموزان علاوه بر هفت مهارت ذکرشده، تایپ سریع فارسی و لاتین را نیز فرا بگیرند تا سریع تر وارد بازار کار شوند. برای شرکت در این دوره می توانید وارد صفحه کلاس آموزش تایپ ده انگشتی شوید. یادگیری مهارت های هفتگانه ICDL و اخذ مدرک آن مزایای زیادی به همراه دارد. آشنایی با کامپیوتر، کار با آن و یادگیری مهارت های مهم در کار با نرم افزار Office یکی از ملزومات زندگی در دنیای امروز است.