آنها چه هستند و چگونه یکی شویم

حساب کاربری قدرتمند توییتر: کریس بروگان

در این مقاله، آنچه که کاربران قدرتمند توییتر را از بقیه متمایز می کند و چگونه می توانید یک کاربر قدرتمند شوید را در نظر خواهیم گرفت.

امیدواریم این یک نقطه شروع عالی برای هر کسی باشد که به فکر تبدیل شدن به یک کاربر قدرتمند توییتر است. اگرچه توییتر بسیار بیشتر از این نکاتی است که ما ارائه کرده ایم، اما رعایت این دستورالعمل ها به شما کمک می کند تا تعامل در حساب توییتر خود را افزایش دهید. به یاد داشته باشید، هدف رسیدن به یک میلیون فالوور نیست. هدف این است که محتوای ارزشمندی را ارائه دهید که سایر کاربران نتوانند از بازتوییت آن جلوگیری کنند و شما را در مسیر تبدیل شدن به یک کاربر قدرتمند قرار دهد.

آنها همچنین به عنوان SuperTweeters شناخته می شوند. کاربران قدرتمند فقط به چند توییت محدود نمی شوند. در عوض، تعداد توییت های آنها به ده ها هزار یا حتی بیشتر می رسد.

اکنون دانلود کنید: چگونه از توییتر برای تجارت استفاده کنیم [Free Kit]

از آنجایی که توییتر دارای محدودیت 280 کاراکتری است، بیان منسجم افکار ممکن است چالش برانگیز باشد، حتی اگر یک موضوع ایجاد کنید.

4. توییت های شما ممکن است در نویز گم شوند.

حساب کاربری قدرتمند توییتر: ایلان ماسک

از سوی دیگر، کاربران قدرتمند ممکن است از همان ابتدا افراد یا برندهای معروفی نباشند، اما استفاده از قدرت آنها از توییتر طی سال‌ها حساب‌هایشان را به تعداد باورنکردنی افزایش داده است.

ویژگی های یک کاربر قدرتمند توییتر چیست؟

بنابراین، چه چیزی کاربران قدرتمند توییتر را از کاربران معمولی متفاوت می کند؟ در اینجا پنج ویژگی وجود دارد که آنها را از سایر کاربران متمایز می کند.

1. آنها چندین بار در روز توییت می کنند.

کاربر قدرتمند یک ناظر معمولی در توییتر نیست. آنها به جای اینکه بنشینند و توییت های دیگران را بخوانند، کاربران فعال برنامه هستند که در تعداد توییت هایی که هر روز و در طول زمان ارسال می کنند منعکس می شود. علاوه بر این، اکثر توییت‌های آن‌ها اعداد تعامل چشمگیر مانند ریتوییت‌ها و پاسخ‌های متعدد را مشاهده می‌کنند.

2. تعداد فالوور بالایی دارند.

یکی دیگر از ویژگی های کاربران قدرت این است که فالوورهای زیادی دارند. ما در مورد اکانت هایی با صدها هزار دنبال کننده صحبت می کنیم، و حتی برخی از آنها تعداد دنبال کنندگانی دارند که به میلیون ها نفر می رسد.

3. طاقچه دارند.

به ندرت کاربران قدرتمند توییتر را پیدا می کنید که در مورد موضوعات مختلف صحبت کنند. در بیشتر موارد، آنها فقط در مورد یک موضوع خاص مانند بازاریابی، سیاست، فناوری یا تجارت صحبت می کنند.

4. به احتمال زیاد یک وبلاگ یا وب سایت دارند.

کاربران قدرتمند اغلب بسیار محبوب هستند زیرا در حوزه های دیگر وجود دارند. تعدادی از آنها معمولا یک وبلاگ یا وب سایت دارند که در آن افکار و توییت های خود را گسترش می دهند.

5. به ویژگی های منحصر به فرد دسترسی دارند.

از زمان انتشار توییتر آبییکی از ویژگی های بسیاری از کاربران قدرتمند این است که به ویژگی های منحصر به فردی مانند پوشه های نشانک ها، آیکون های سفارشی شده و غیره دسترسی دارند.

مثال‌هایی از کاربران قدرتمند توییتر

کاربر قدرتمند شخصی است که با ویژگی های غیر معمول (یا اغلب پیشرفته) یک برنامه، سیستم یا ابزار بسیار آشنا است.

بر اساس تحقیقات مرکز تحقیقات پیو، 10 درصد از کاربران توییتر، کاربران پاور هستند و همین تعداد کمی از کاربران، مسئول حدود 80 درصد توییت ها در توییتر هستند.

با توجه به اینکه اکثر آنها دارای حساب هایی هستند که به روزهای اولیه توییتر بازمی گردد، این عدد شگفت انگیز نیست. از آنجایی که آنها برای مدت طولانی در اطراف بوده اند و فوق العاده فعال بوده اند، منطقی است که تعداد زیادی توییت داشته باشند.

توییتر منبع مهمی از اخبار و روندها است. با داشتن یک کاربر قدرتمند، همیشه در جریان خواهید بود.

معایب تبدیل شدن به یک کاربر قدرتمند توییتر

1. شما باید دائما توییت منتشر کنید.

حساب کاربری twitter power: slim jim

جوانب مثبت تبدیل شدن به یک کاربر قدرتمند توییتر

1. به ساختن برند شما کمک می کند.

وقتی صحبت از توییتر می شود، موبایل پادشاه است. اکثر مردم از این برنامه در تلفن های همراه خود استفاده می کنند، بنابراین باید روی جذابیت این جمعیت تمرکز کنید. توییتر در بهینه‌سازی توییت‌های شما برای موبایل بسیار عالی عمل می‌کند، اما اگر می‌خواهید یک کاربر قدرتمند شوید، باید فراتر از آنچه توییتر ارائه می‌دهد بروید تا بهترین تجربه را به مخاطبان خود ارائه دهید.

به عنوان مثال، اگر چه پاپ استار تیلور سویفت او بیش از 90 میلیون دنبال کننده دارد، او از سال 2008 حدود 700 توییت ایجاد کرده است. بنابراین او مطمئناً به عنوان یک حساب کاربری قدرتمند به حساب نمی آید.

شامل درخواست‌های ظریف یا حتی مستقیم باعث می‌شود افراد متوجه توییت‌های شما شوند و می‌توانند آنها را تشویق به انجام اقدامات مورد نظر کنند. به یاد داشته باشید که این روش در صورتی بهترین کارایی را دارد که برای فالوورهای خود ارزش قائل شوید.

این اصطلاح همچنین به افرادی اطلاق می شود که زمان زیادی را صرف استفاده از یک سیستم، برنامه یا ابزار می کنند. و وسواس نزدیک آنها به دستگاه، برنامه یا سیستم به آنها تسلط بالاتری نسبت به کاربران معمولی می دهد.