آنچه بازاریابان باید بدانند

هشتگ های برتر یوتیوب

اگر روی #Emmys کلیک کنید، به صفحه ای هدایت می شوید که سایر ویدیوهای YouTube را با استفاده از همان هشتگ نشان می دهد.

وقتی برای اولین بار متوجه شدم که هشتگ های یوتیوب در ویدیوها نمایش داده می شوند، فکر کردم که آنها احمقانه به نظر می رسند. در آن زمان، فکر می‌کردم هشتگ‌ها فقط برای پلتفرم‌هایی مانند توییتر یا اینستاگرام مفید هستند. تا زمانی که روی یک هشتگ زیر یک کلیپ انیمه کلیک کردم و در حال تماشای آن بودم، متوجه شدم که برچسب ها چقدر مفید هستند.

#شورت (برای YouTube Shorts)

هشتگ‌های یوتیوب کلیدواژه‌هایی هستند که قبل از آن علامت # وجود دارد. هشتگ ها قابل کلیک هستند و به کاربران این امکان را می دهند که به راحتی ویدیوهای مرتبط با اشتراک گذاری هشتگ مشابه را پیدا کنند. استفاده از هشتگ همچنین به سازندگان یوتیوب این امکان را می دهد که ویدیوهای خود را با محتوای دیگری که شامل هشتگ است دسته بندی کنند. همچنین می‌توان از هشتگ‌ها برای انجام جستجو در نوار جستجوی YouTube استفاده کرد.

#بازی ها

#غذای سالم

#پخش زنده

#بازی

هشتگ برای ویدیوهای بازی

برای یافتن بهترین هشتگ‌ها برای ویدیوی خود، ویدیوهای سایر سازندگان در جایگاه خود را جستجو کنید تا ببینید از چه برچسب‌هایی استفاده می‌کنند. یا کلمات را در نوار جستجوی YouTube جستجو کنید تا ببینید چه کلمات و عبارات پرطرفدار دیگری می آید. TubeBuddy همچنین یک ابزار عالی برای سازندگان محتوای YouTube است و دارای ویژگی است که به سازندگان اجازه می دهد کلمات کلیدی و عباراتی را پیدا کنند که می توانند به هشتگ تبدیل شوند.

در این مثال، استفاده از #Hotones در ویدیو برای کانال عالی است، زیرا با کلیک بر روی آن، بیننده را به صفحه ای هدایت می کند که سایر ویدیوها را در مجموعه وب نشان می دهد.

#ویدئوهای یوتیوب

#کمیک

#ootd (لباس روز)

#شام سالم

#لذیذ

هشتگ ها را می توان به عنوان یا توضیحات ویدیوی YouTube اضافه کرد. فقط علامت # را در عنوان یا توضیحات تایپ کنید و سپس شروع به اضافه کردن موضوع یا کلمه کلیدی کنید که می خواهید با ویدیوی شما مرتبط شود. سپس YouTube بر اساس آنچه تایپ کرده‌اید، هشتگ‌های محبوبی را پیشنهاد می‌کند. از آنجا، یک هشتگ توصیه‌شده برای تبلیغ ویدیوی خود با دیگران با استفاده از همان هشتگ انتخاب کنید، یا یک هشتگ از خود ایجاد کنید که متناسب با محتوای شما باشد.

#مدرسه

اسکرین شات از ویژگی جستجوگر کلمه کلیدی TubeBuddy که می تواند برای یافتن هشتگ های یوتیوب استفاده شودمنبع تصویر

← الگوهای رایگان: نحوه استفاده از YouTube برای تجارت [Download Now]

هشتگ های یوتیوب چیست؟

هشتگ های یوتیوب چیست؟

نحوه افزودن هشتگ به ویدیوی یوتیوب

#فن آوری

استفاده از هشتگ‌های یوتیوب به ویدیوهای شما کمک می‌کند تا مخاطبان مناسب را پیدا کنند – به رشد کانال شما منجر می‌شود. فقط به یاد داشته باشید که همیشه از هشتگ های مرتبط استفاده کنید و محتوای خود را بیش از حد تگ نکنید. اگر این قوانین را به خاطر داشته باشید، می توانید از هشتگ های یوتیوب به نفع خود استفاده کنید.

#زنده

دعوت به اقدام جدیدمنبع

#روش

اطمینان حاصل کنید که از هشتگ های زیادی در ویدیوهای خود استفاده نمی کنید. به گفته گوگل، هرچه از هشتگ های بیشتری استفاده کنید، ویدیوی شما کمتر مرتبط می شود. سعی کنید در هر ویدیو بیش از سه هشتگ نگذارید. اگر ویدیوی شما دارای بیش از 60 هشتگ باشد، YouTube تک تک هشتگ ها را نادیده می گیرد و ممکن است ویدیوی شما از آپلودها یا نتایج جستجو حذف شود.

#پختن

#بازی

#اشتراک در

#روندهای مد

#غذا

#grwm (با من آماده شوید)

#آموزش آرایش

#نمایش بازی

#youtubemusic

#youtubegamer

در نهایت، هشتگ‌ها ویدیوها را قابل کشف‌تر می‌کنند – هم برای کاربران و هم برای سازندگان محتوا مفید است.

#اسکیت

#غذا

بهترین هشتگ های یوتیوب برای ویدیوی شما به محتوای آن بستگی دارد. به عنوان مثال، اگر ویدیوی شما دارای شخصیت مشهور، اینفلوئنسر یا شخصیت عمومی است، می توانید از نام آنها به عنوان هشتگ استفاده کنید. اگر ویدیوی شما بخشی از یک سریال یا لیست پخش در حال اجرا در کانال شما است، می توانید عنوان سریال یا لیست پخش را نیز به عنوان هشتگ درج کنید.

از هشتگ های یوتیوب برای تبلیغ این ویدیوی یوتیوب در مورد خواننده لیزو استفاده می شودمنبع تصویر

هشتگ برای ویدیوهای غذا

در اینجا چند هشتگ محبوب برای انواع مختلف محتوای YouTube آورده شده است.

هشتگ برای ویدیوهای بازی

در مثال زیر، First We Feast از هشتگ های #Hotones، #Lizzo و #SeanEvans استفاده می کند. Hot Ones نام سریال در این کانال است، لیزو سلبریتی مورد مصاحبه و شان ایوانز مجری برنامه است.

#یوتیوبرها

سازنده #youtube

#دستورالعمل های خوشمزه

هشتگ یوتیوب #hotones کاربران را به صفحه ای از ویدیوها می برد که همگی از این برچسب استفاده می کنندمنبع تصویر

هشتگ #Emmys کاربران را با استفاده از همین هشتگ به صفحه ای پر از ویدیوهای دیگر می بردمنبع تصویر

#روده بر شدن از خنده

#یوتیوب

هشتگ های محبوب یوتیوب

#علوم پایه

اگر از هشتگ های نامربوط یا گمراه کننده استفاده می کنید، ممکن است ویدیوی شما نیز حذف شود. بنابراین، به یاد داشته باشید – همه هشتگ های پرطرفدار موفقیت ویدیوی شما را تضمین نمی کنند. اگر هشتگ پرطرفدار در یوتیوب را مشاهده کردید، اما به ویدیوی شما مرتبط نیست – آن را رها کنید.

هشتگ های محبوب یوتیوب

#کانال یوتیوب

#موسیقی

بهترین هشتگ های یوتیوب برای ویدیوی شما

#تئوری

هشتگ برای فیلم های آموزشی

#beautyhacks

#ادبیات

اکنون می توانید به راحتی سایر ویدیوهای مربوط به نمایش جایزه را پیدا کرده و روی آنها کلیک کنید.

نحوه افزودن هشتگ به ویدیوی یوتیوب

#کمدی

#آرایش

#درس دادن

#یادگیری

هشتگ برای ویدیوهای سرگرمی

هشتگ‌هایی که استفاده کرده‌اید به صفحه نتایجی پیوند می‌خورند که ویدیوهای دیگری را در آن هشتگ به اشتراک می‌گذارند.

بهترین هشتگ های یوتیوب برای ویدیوی شما

#خنده دار

#تحصیلات

#بازیگر

یک ویدیوی یوتیوب که امروز منتشر شده است از هشتگ های یوتیوب در توضیحات خود استفاده می کند.منبع تصویر

#ویدئو

#تصویری

هشتگ های برتر یوتیوب

هشتگ های یوتیوب یک راه ساده اما موثر برای جلب توجه بیشتر به ویدیوهای شما و افزایش بازدید کانال شما هستند. در اینجا همه چیزهایی است که بازاریابان باید درباره هشتگ های یوتیوب بدانند.

هشتگ برای ویدیوهای زیبایی و مد

#عقاید کاربردی

#زنده

#ویروسی

اینها برخی از هشتگ های برتر یوتیوب هستند که می توانند برای اکثر انواع ویدیوها اعمال شوند.

#دستور پخت

#آشپزی خانگی

هشتگ برای ویدیوهای زیبایی و مد

#مدلینگ

#آرایش

هشتگ برای ویدیوهای سرگرمی

#فیلم

هشتگ برای فیلم های آموزشی

#گیمرها

در مثال زیر، Today شامل #Emmys #Fashion و #RedCarpet برای ویدیوی خود “Fashion Hits and Misses From the 2022 Emmy Awards” است.

#تفسیر بازی

هشتگ برای ویدیوهای غذا

#خوش طعم

هشتگ هایی که با جایگاه شما مطابقت دارند نیز برای ویدیوهای شما بهترین هستند. به عنوان مثال، اگر یک یوتیوب‌کننده مد هستید، هشتگ‌هایی مانند #fashion، #outfitideas یا #styleinspo برای ویدیوهای شما بسیار مفید خواهند بود. اگر ویدیوهای شما خنده دار هستند، هشتگ هایی مانند #کمدی، #lol یا #comedyskit انتخاب های خوبی هستند.

#مراقبت از پوست

کلیک کردن بر روی هشتگ به من کمک کرد تا به راحتی سایر ویدیوهای مرتبط با انیمیشن و سازندگان محتوا را پیدا کنم. و زمانی که من کانال شخصی خود را راه اندازی کردم، هشتگ ها به کاربران کمک کرد تا ویدیوهای من را پیدا کنند و با آنها تعامل داشته باشند.

#یوتیوب شورت