آیا بازاریابان نیاز به مراقبت دارند؟

یکی از مقاله های TechCrunch نشان می دهد که BeReal هنوز در مرحله ابتدایی خود است و با اشکالاتی که بر تجربه کاربر تأثیر می گذارد، دست و پنجه نرم می کند.

در حال حاضر، ارزش این را دارد که هر دو پلتفرم را زیر نظر داشته باشیم تا ببینیم ویژگی‌های آن‌ها چگونه تکامل می‌یابند و احساسات کاربر همراه با آنها چگونه است.

نحوه کار این برنامه به این صورت است: این برنامه از یک ویژگی دوربین دوگانه – دوربین های جلو و عقب – استفاده می کند و در یک زمان تصادفی در طول روز، از کاربران خواسته می شود تا در مدت دو دقیقه در محیط فعلی خود عکس بگیرند. آنها نمی توانند یک عکس آپلود کنند، باید از دوربین گرفته شود.

اینستاگرام در تلاشی آشکار برای کپی کردن اپلیکیشن محبوب BeReal، ویژگی خاص خود (به نام دوگانه) را برای گرفتن عکس‌های ناپدید شده با استفاده از دوربین‌های جلو و عقب به طور همزمان ارائه می‌کند.

خب، امروز، طبق گزارش ها، اینستاگرام در حال آزمایش یک ویژگی است که به طرز عجیبی به پلتفرم پرطرفدار BeReal نزدیک است. در این مقاله، در مورد اینکه این موضوع چه معنایی برای بازاریابان دارد صحبت خواهیم کرد.

آیا اینستاگرام تبدیل به یک کپی‌کننده واقعی می‌شود؟

با این حال، چند هفته بعد، الساندرو پالوزی، توسعه‌دهنده متوجه شد که اینستاگرام در حال آزمایش «Candid Challenges» است، یک ویژگی با استفاده از Dual که همچنین دارای یک مؤلفه زمان‌بندی‌شده است که کاربران را تشویق می‌کند تا در استوری خود به اشتراک بگذارند. آشنا بنظر رسیدن؟

حتی یک طومار change.org با بیش از 300000 امضا با عنوان “اینستاگرام دوباره اینستاگرام بسازید” وجود دارد.

اینستاگرام در بیانیه ای کوتاه این موضوع را تایید کرد و گفت که این یک نمونه اولیه داخلی است که در حال حاضر هیچ آزمایش خارجی ندارد.

پاسخ کوتاه این است که هنوز برای گفتن خیلی زود است.