آیا سفرهای برند اینفلوئنسر هنوز هم مرتبط هستند؟ اطلاعاتی از سفر تارته به دبی

شرکت کنندگان و یک پلاس وان با پروازهای کلاس تجاری در امارات و ویلاهای خصوصی در ریتز-کارلتون راس الخیمه، ساحل الحمرا، تجربه لوکسی را تجربه کردند.

یوتیوب در حال آزمایش یک مرکز پخش کانال جدید است که یادآور کابل است.

همچنین شایان ذکر است که فروش بنیاد احتمالا تنها هدف تارته در اینجا نبوده – ایجاد رابطه یکی دیگر از اهداف بزرگ است.

اهمیت ایجاد رابطه در اینفلوئنسر مارکتینگ

وقتی سازندگان را تماشا می‌کردم که آرایش می‌کردند و درباره محصولاتی که دوست داشتند گپ می‌زدند، متوجه شدم که آنها محصولات Tarte را ذکر نکرده‌اند. در واقع، بسیاری از آنها در مورد محصولاتی که از برندهای دیگر دوست داشتند، عصبانی بودند. آیا این باعث می شود که سفر برای تارته به درد بخور باشد؟ لازم نیست.

این برند با Sephora Middle East همکاری کرد تا میزبان گروهی از سازندگان محبوب از سراسر جهان در دبی باشد. این سفر سه روزه برای تبلیغ راه اندازی آینده بنیاد جدید تارته بود.

بودجه بازاریابی: در اینجا 24 روش برای بهینه سازی هزینه بازاریابی خود در سه ماهه آینده وجود دارد.

از زمانی که سازندگان شرکت‌کننده شروع به مستندسازی سفرهای خود کردند، این سفر با واکنش‌های متفاوتی از سوی کاربران رسانه‌های اجتماعی و بازاریابان مواجه شد. برخی از کاربران احساس کردند که این سفر مجلل در زمان ناامنی اقتصادی از دسترس خارج شده است.

سایر کاربران رسانه های اجتماعی احساس کردند که این سفر یک تاکتیک استاندارد است که اغلب توسط برندهایی استفاده می شود که کار با اینفلوئنسرها را در اولویت قرار می دهند و تلاش های تارته را تحسین می کنند.

به اخبار بازاریابی HubSpot خوش آمدید! برای غواصی عمیق کمپین، آخرین اخبار صنعت بازاریابی، و بینش های آزمایش شده و واقعی تیم رسانه ای HubSpot ضربه بزنید.

برند لوازم آرایشی تارت پس از میزبانی یک سفر مجلل اینفلوئنسر به دبی، مرکز جنجال رسانه های اجتماعی شد.

آخرین اخبار بازاریابی و بینش استراتژی.

دسترسی ارگانیک، از جمله پست‌های کسانی که احساس می‌کردند این سفر بی‌مزه بود، قابل انکار نیست و احتمالاً از میزانی که یک برند می‌توانست از اجرای یک تبلیغ 30 ثانیه‌ای Super Bowl دریافت کند، فراتر رفته است (و احتمالاً هزینه بسیار کمتری دارد).

دعوت به اقدام جدیدمنبع

برندها باید روابط سودمندی را با سازندگان ایجاد کنند و یک راه عالی برای انجام این کار، ارائه تجربیات به یاد ماندنی است. علاوه بر این، سازندگان باید برای ایجاد رابطه با مخاطبان خود اعتماد ایجاد کنند که می‌تواند با همراهی آنها با تجربیات گفته شده انجام شود.

یکی از ویدیوهایی که توجه من را به خود جلب کرد، یک پست «با من آماده باش» بود که در آن تعداد انگشت شماری از سازندگان در این سفر حضور داشتند.

Spotify 6 درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند. مدیر ارشد محتوا و تبلیغات این شرکت از جمله افرادی است که تحت تأثیر قرار گرفته است.

در نهایت این سفرها فرصتی برای برندها برای ایجاد روابط با سازندگان است – دریافت صحبت برای شما یک امتیاز بزرگ است.

قطعات بازاریابی

علاوه بر این که برخی از کاربران این سفر را غیر حساس می دانند، برخی دیگر به عدم تنوع و گنجاندن هم در سفر و هم از خط تولید Tarte اشاره کردند.

هفته گذشته، برند لوازم آرایشی Tarte، صفحه TikTok For You من را به شکلی نامشخص داشت.

در حالی که سفرهای مجلل مانند Tarte برای افراد روزمره قابل دستیابی نیست، این سناریو اهمیت ایجاد رابطه در فضای بازاریابی تأثیرگذار را برجسته می کند.

اینستاگرام به دنبال ایجاد تعادل بیشتر در فید با بهبود دید پست‌های غیر ویدئویی است.

اگرچه سازندگان در سفری به میزبانی این برند در مورد سایر محصولات زیبایی صحبت کردند، تارته از زمان شروع سفر در 18 ژانویه یک موضوع پرطرفدار بوده است و هشتگ #TrippinwithTarte بیش از 130 میلیون بازدید داشته است.

کاربران TikTok به فقدان تنوع نژادی سازندگان دعوت شده در این سفر اشاره کردند و متوجه شدند که سناریویی یادآور انتقاداتی است که برند در رابطه با عدم وجود سایه برای رنگ پوست تیره در گذشته دریافت کرده است.

آیا سفر تارته به دبی یک استراتژی بازاریابی موثر بود؟

TikTok اعتراف می کند که برخی از ویدیوها را برای داشتن تعداد بازدید بالاتر تحت فشار قرار می دهد.

را شنیده شد برند محبوب در اینستاگرام توسط Doing Things Media خریداری شده است.