آیا IGTV از بین رفته است؟

وب سایت خود را با سئو فنی موثر بهبود بخشید.  با انجام این ممیزی شروع کنید.

منبع

اینستاگرام همچنین تبلیغات IGTV را به “تبلیغات ویدئویی در جریان” تغییر داد که بیش از 60 ثانیه طول نمی کشد.

کجا می توان ویدیوهای اینستاگرام را در پروفایل خود پیدا کرد

تب ویدیوی اینستاگرام که اکنون با تب Reels ادغام شده است، می‌توانید در زیر بیوگرافی کاربر بین برگه‌های شبکه کاربر و محتوای برچسب‌گذاری شده پیدا کنید. پیش از این، محتوای ویدیویی به جای یک مکان اختصاصی، در مناطق مختلف اطراف برنامه یافت می شد.

اسکرین شات از حلقه اینستاگرام و ویژگی های آن

داده های جدید: گزارش تعامل اینستاگرام [2022 Version]

چه اتفاقی برای IGTV در اینستاگرام افتاد؟

به یاد دارم که یک ویدیوی 20 دقیقه ای ضبط کردم که قصد داشتم به عنوان محتوای IGTV در اینستاگرام آپلود کنم. این ویدیو با همکاری چند نفر از دوستان سازنده محتوا من بود و من بسیار هیجان زده بودم که آن را به اشتراک بگذارم. وقتی وارد اینستاگرام شدم و نتوانستم ویژگی IGTV را پیدا کنم، شگفتی و سردرگمی من را تصور کنید! یادم می آید فکر می کردم، “آیا IGTV از بین رفته است؟”

یک زن ویدیویی را در ویدیو اینستاگرام پست می کند
برای رقابت با TikTok، ویژگی‌های ویدیوی اینستاگرام شامل ابزارهای مختلفی مانند برش، فیلترها و امکان برچسب‌گذاری افراد و مکان‌ها می‌شود.

تغییرات در ویدیو در اینستاگرام در راه است 📺

پاسخ ساده بله است، اما نگران نباشید – هنوز راه‌هایی برای اشتراک‌گذاری محتوای طولانی در اینستاگرام وجود دارد. در اینجا چیزی است که باید در مورد سرنوشت IGTV و به اشتراک گذاری ویدیو در برنامه بدانید.

اینستاگرام اعلام می کند که همه ویدیوها به صورت Reel بارگذاری می شوندمنبع تصویر: اینستاگرام

اینستاگرام برای رقابت با شبکه های اجتماعی جدید مانند TikTok و حفظ جایگاه خود به عنوان یک عنصر ثابت در اقتصاد سازندگان دائماً در حال تکامل است. بنابراین، کاربران می توانند انتظار تغییرات بیشتری را در آینده داشته باشند، زیرا اینستاگرام همچنان ویدیوها را به عکس ها ترجیح می دهد.

برای حفظ رقابت، اینستاگرام IGTV را متوقف کرد و قبل از راه‌اندازی ویدیوی اینستاگرام، حلقه‌های اینستاگرام را راه‌اندازی کرد.

چگونه ویدیو اینستاگرام با IGTV متفاوت است

اسکرین شات از شبکه اینستاگراممنبع تصویر: اینستاگرام

آمار اینستاگرام برای تجارت