اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا | allescape

مجموعه اسکیپ روم توصیه کرده آن‌هایی که حداقل تجربه 5 بازی در اتاق فرارهای مختلف را داشته‌اند، برای انجام این بازی اقدام کنند و دلیل آن هم روند پیچیده بازی و گیم‌پلی سختش است. نکته‌ای که باید بدانید این است که این بازی فقط برای افراد بالای 18 سال است و به هیچ عنوان افراد کمتر از این سن، حتی با داشتن رضایت‌نامه والدینشان امکان بازی کردن در آن را ندارند. شاید همه قسمت‌های این اتاق فرار، حس یک خانه را به شما القا نکند، اما این موضوع، چندان به‌عنوان یک نکته منفی تلقی نمی‌شود.

اتاق فرار ارتش اجنه

این کار علاوه بر اینکه باعث می‌شود آن‌ها هم در روند بازی کمک زیادی کنند بلکه از اتلاف وقت هم جلوگیری می‌کند و اجازه نمی‌دهد به قولی آن‌ها دنبال نخود سیاه باشند! بنابراین زمانی که سرنخی پیدا کردید با صدای بلند آن را اعلام کنید تا تمام افراد تیم از آن آگاه شوند. برای پیدا کردن مدارک باید وارد خانه لی لوکاس شوید و تنها 60 دقیقه زمان دارید تا از آنجا خارج شوید. به یاد داشته باشید که برای این بازی هم به 4 تا 7 هم تیمی نیاز دارید. شیاطین تاریکی داستانی مهیج و ماجراجویانه دارد که شما و هم تیمی‌هایتان(بین 4 تا 8 نفر) باید در مدت زمان 75 دقیقه بازی را تمام کنید.

اتاق فرار ناپدید شده

اتاق فرارهای تهران با امکانات، تصاویر و آدرس مجله علی بابا | allescape

در میان این تجهیزات و امکانات ممکن است روزی نیز به یک اتاق فرار ترسناک خوب در جنت آباد نیاز داشته باشید به دنبال بهترین اتاق فرار ترسناک جنت آباد بگردید. ما در این مطلب لیستی از بهترین اتاق فرار ترسناک های جنت آباد را برای شما فراهم کرده ایم تا امکان دسترسی به تجهیزات و خدمات و امکانات مورد نظرتان به سادگی میسر شود. در ادامه این مقاله می‌خواهیم چند تا از اتاق فرارهای تهران را برای شما معرفی کنیم که اکثرا در ژانر ترسناک و معمایی است. اگر قبلا در این اتاق‌ها بازی کرده‌اید حتما تجربه‌تان را برای ما و بقیه خواننده‌ها تعریف کنید. یکی از نکاتی که حتما قبل از تجربه اتاق فرارهای تهران باید به آن توجه کنید، محدودیت تعداد نفرات است که در اتاق فرارهای مختلف متغیر است. این اتاق فرار پرطرفدار در سال ۱۳۹۸ شروع به کار کرده و در دو شهر تهران و اردبیل دارای شعبه می‌باشد.

این اتاق یک شبیه‌ساز محیط موزه است و شما باید خود را از آن خارج کنید. زمانی‌که لیزرها فعال می‌شود، اگر به هرکدام نورها برخورد کنید ۱ دقیقه از زمان باقی‌مانده کسر خواهد شد. تابه‌حال برای پیش آمده که کسی بخواهد برای شما پاپوش درست کند؟ در اتاق فرار پاپوش شما باید بتوانید خودتان را از این مشکل رها کنید. حداقل ۱۰ مترمربع برای فضای مانیتورینگ و اتاق انتظار حتما در نظر گرفته شود. شما و تیم‌تان(در نقش ماموران FBI) باید در مدت زمان مشخص بازی و به کمک نامزد کمیسر راز این پرونده را فاش کنید. تیم شما باید با سفر در زمان، معماها و دلیل اتفاقات را کنکاش کند و در نهایت از پیش آمدن آن‌ها در زمان اسکیپ روم ترسناک حال جلوگیری کند.

۱۴_اتاق فرار پلاک ۱۶

شد.مجموعه فاينال اسكيپ با طراحی و ساخت در مجموع 24 اتاق فرار (تا اين لحظه) به عنوان بزرگ‌ترین مجموعه اتاق فرار و طراح اتاق فرار در سطح ایران شناخته مي‌شود. و امیدوار است فعالیت خود را در دیگر شهرهای ایران گسترش دهد. همان طور که گفتیم خیلی از این بازی‌ها الهام گرفته از فیلم و سریال هستند. بازی اتاق فرار نفس نکش هم دقیقا با توجه به فیلمی با همین نام طراحی شده است. این مجموعه در تهران پارس واقع شده و دارای چندین اتاق فرار است.

  • پس از گذار از دوران مازهای فرار فیزیکی، در سال ۱۹۸۸ بازی ویدئویی John Wilson’s Behind Closed Doors، چالش فرار را متحول کرد و یک بازی جدید به گیمرها هدیه داد.
  • بازی آخرین نفر نیز یک بازی ۴ تا ۱۰ نفره بوده و ۹۰ دقیقه‌ای است.
  • در این اتاق فرار شما فقط با ترس‌های قدیمی و دلهره‌هایی که در سایر اتاق فرار ها تجربه کردید مواجه نیستید و با معنای جدیدی از اسکیپ روم مواجه می‌شوید.
  • در واقع شما بخشی از هزینه را به صورت پیش پرداخت آنلاین و باقی هزینه را در محل بازی پرداخت می‌کنید.