اجرای سقف کاذب در تهران هزینه اجرای کناف در تهران

در صورت رعایت این نکات می‌توانید از بروز هرگونه مشکلی که در هنگام نصب و اجرای سقف کناف به وجود می‌آید جلوگیری کنید و از مزیت‌های سقف کناف از جمله هزینه مناسب آن بهره مند شوید. همچنین می‌توانید تا حد امکان از بروز عیب‌ها و ایراداتی که پس از کار بوجود می‌آید، مانند خراب شدن سقف در اثر گذشت زمان جلوگیری کنید. در ادامه به نکاتی که برای اجرای سقف کناف ساده باید به آن توجه کنید اشاره می‌کنیم. جنس این سقف از آلومینیوم است و قطعات از پیش آماده گچی درون آن قرار می گیرند. امکان ایجاد طرح های گوناگون و تعویض قطعات سقف کاذب با پنل های از پیش ساخته گچی وجود دارد و می توان آن را با پرداخت کم رنگ آمیزی کرد. این سقف از مقاومت بالایی در برابر حریق برخوردار است و با محیط زیست سازگاری دارد.

باید این رو هم در نظر بگیریم که مفتول ها در فاصله های زیادی از هم قرار نگیرن و برگه رابیتس به سازه به اصطلاح قفل بشه. معمولا تایل های پلکسی گلس رو به 6 عدد تایل 60×60 سانتیمترمربع تقسیم میکنن ولی با اندازه های بزرگتر هم استفاده میشه و بزرگترین اندازه مورد استفاده هم همون تایل های 180×120 سانتیمترمربع هست. برای تایل های 60×60 از سپری های طلایی رنگ و نقره ای رنگ استفاده میشه.

همچنین در فضاهایی که سقف اصلی ایرادهای زیادی دارد، شما با نصب سقف کاذب می‌توانید عیوب سقف اصلی را نیز برطرف نمایید. افرادی که در خانه و آپارتمان خود نیاز به عایق نمودن سقف در برابر صدا و حرارت دارند می توانند از نصب سقف کاذب استفاده کنند. یکی از روشهای دانستن حدود قیمت نصب سقف کاذب، بررسی نمودار بالای صفحه است، اما برای دریافت قیمت دقیق تر، کافی است که در اپلیکیشن یا سایت “خدمت از ما” به رایگان ثبت سفارش کنید. رابیتس نوعی ورق مشبک از جنس گالوانیزه است که توسط سیم آرماتوربندی به شبکه فرعی وصل می گردد.

در مدل یکپارچه، که اکثرا در منزل خود یا دیگران دیده ایم، قطعات نمی‌توانند از یکدیگر جدا قیمت سقف کاذب شوند. ولی کناف تایل به صورت تایل ها در اندازه های مختلف قابل نصب می‌باشد. انواع سقف کاذببر اساس نوع کاربری و محل اجرا طرح‌های متفاوتی دارند. در ادامه به بررسی قیمت سقف کاذب در انواع مختلف و بررسی ویژگی های معروف ترین طرح‌های سقف کاذب می‌پردازیم.

  • استفاده از محصولات فرعی و نامرغوب موجود در بازار باعث افت کیفیت کار تمام شده، عدم برآورده شدن ملزومات مفروض طراحی و بروز مشکلات عدیده در زمان بهره برداری می گردد.
  • اکنون با بستن اویز نحوی اجرای سقف کاذب نیز به اتمام رسیده است.
  • اگر بخواهیم درباره سقف کاذب کناف صحبت نماییم، می توانیم بگوییم که این سیستم بزرگترین سیستم ساخت و ساز خشک در جهان است که در صنایع دکوراسیون داخلی کاربرد دارد.
  • انواع سقف کاذببر اساس نوع کاربری و محل اجرا طرح‌های متفاوتی دارند.
جزئیات درخواست خود را وارد کنید تا از مناسب‌ترین متخصصان پیشنهاد قیمت دریافت کنید. به دلیل ساختار و مواد اولیه تولید این نوع سقف ها غیرقابل نفوذ اند. هستند که امروزه در اکثر ساختمان های مدرن مورد استفاده قرار می گیرند. و در بخش های دیگر سایت میتوانید انواع کناف های متنوع را ملاحظه کنید.

از جمله مواردی که در انتخاب این سازه برای فضاهای مسکونی، تجاری، اداری و … از اهمیت ویژه ای برخوردار است می توان به سبکی، دسترسی آسان به تأسیسات پشت سقفهای کاذب اشاره نمود. درضمن عدم آسیب به ساکنین در زمان وقوع حادثه اعم از زلزله، سیل و آتش سوزی از دیگر مزایای آن است. همچنین توجه به جذابیت های معماری این عنصر ساختمانی نظیر تنوع بافت و رنگ، قابلیت انعطاف پذیری در اجرا و … حائز اهمیت است. شرکت آدلی آرا بنا در زمینه اجرای انواع سقف کناف (کی پلاس پارس) و دیوار کناف (کی پلاس پارس) فعالیت دارد که با حفظ کیفیت و قیمت مناسب توانسته رضایت مشتریان را جلب کند. در مرحله طراحی زیرسازی سقف کاذب کناف (کی پلاس پارس) باید بارهای خارجی وارده بر سقف دکوراتیو را در نظر گرفت. بنابراین اگر این بارها در نظر گرفته نشوند و یا اینکه وزن بیشتری نسبت به وزن مجاز داشته باشند باید به سقف اصلی متصل شوند.

به دلیل گستردگی فراوان گروه‌های پیمانکار و تفاوت کیفیت و دقت پیمانکاران نباید با هر گروهی کار کنید و فقط باید به دنبال استفاده از افراد حرفه‌ای و متبحر باشید. موجودات ریز قادر به نفوذ و ساخت لانه در این نوع سقف ها نمی باشند. برای دیدن عکس های این مدل سقف میتوانید کلمه “هات استمپ” را در بخش جستجو، در بالای سایت جستجو بفرمایید. اجرا در محیط های بزرگ می بایست از موارد اعلام و اطفای حریق نیز استفاده کرد. که در هر زمان قادر به دسترسی و تعمیر آنها خواهید بود و مسئله ای ایجاد نخواهد کرد. قسمت مورد نظر توسط برش تعبیه می شود و هواکش مدنظر نصب می گردد.

موارد استفاده از ساختار کناف

سقف دکوراتیو رابیتس یک ورق فلزی مشبک است که سازه های فلزی زیادی نیز دارد. استفاده از رابیتس روی سقف اصلی برای وصل کردن انواع گچ بری ها و پنل ها و تایل های گچی به سقف می باشد. این سقف کناف (کی پلاس پارس) از زیر سازی فولادی تشکیل می شود که با سازه دوطرفه و نصب پنل گچی یک لایه یا دو لایه روی آن ساخته می شود.

سقف کاذب چیست؟

اجرای سقف کاذب در تهران هزینه اجرای کناف در تهران