اعتماد مخاطبین، بزرگ ترین سرمایه شماست

زمانی که فرآیند بازاریابی اینترنتی شروع می شود وبینارها، قدرتمند ترین ابزار برای فروش هر چیزی هستند و می تواند به سرعت مخاطبین را درگیر کند. Pay Per Click یا تبلیغات بر اساس کلیک به تبلیغاتی گفته میشود که به ازای هر کلیک مخاطب هزینه دریافت می کند. ایمیل مارکتینگ می تواند روند بازاریابی اینترنتی شما را سرعت ببخشد و از طریق تعامل فرد به فرد، تاثیر بهتری روی کار شما بگذارد. سایت هایی مثل Angies و TripAdvisor برای معرفی کسب و کارهای شما به مخاطبین شما، تریبونی خوبی هستند. به تازگی اپلیکیشن پیام رسان تلگرام نیز ویژگی INSTANT VIEW را معرفی کرده است که در گروه شتاب دهنده ها قرار می گیرد. بخش Press برای ارتباطات بیشتر کارایی بالایی دارد، رسانه ها می توانند نقش موثری در بازاریابی اینترنتیداشته باشند. مردم تمایلی ندارند با کسب و کارهایی که دانش و کارایی کافی را ندارند، کار کنند. خیلی از افراد، از استراتژی فوروم ها برای ارسال پست در جهت افزایش سئو استفاده می کنند. می توانید با همکاری چند شرکت دیگر، می توانید مسابقه ترتیب بدهید و به برندگان و شرکت کنندگان جوایزی نیز اهدا کنید.

توجه به این نکته ها باعث می شود تا بتوانید کسب و کار بهتری داشته باشید. بر اساس اصل پارتو، 80 درصد نتایج از 20 درصد تلاش های بازاریابی شما حاصل می شود. بر همین اساس باید بفهمید کدام یک از مشترکین شما، برای کسب و کارتان موثر تر هستند و بیشتر برنامه های خود را معطوف آن ها کنید. اگر میخواهیم تمام مجموعه ما عملکرد درستی داشته باشند، به شاخصهای کلیدی عملکرد (KPI) تعریف شده برسند، از منابع به درستی استفاده کنیم و در نهایت اثربخشی برنامههای بازاریابی خود را افزایش دهیم، باید برنامه و استراتژی مجله خبری learn-marketing داشته باشیم. از این فرصت ارزشمند باید نهایت استفاده را در راه رسیدن به اهدافتان بکنید. یکی از راه های خوبی برای ارتقا کسب و کارتان استفاده از فوروم های مربوط به آن استفاده کنید. کسب و کارهای آنلاین هر روز در حال پیشرفت هستند. با افزایش قدرت شبکه های اجتماعی شما می توانید فورا به تعداد زیادی از افراد در هر جای دنیا و با هر ویژگی دست پیدا کنید. از این طریق می توانید تحلیل ها و بررسی ها و ارتباطات خوبی برقرار کنید.

سایت هایی مثل سایت های مذکور، به مخاطبین کمک می کنند تا بهترین انتخاب ها را در کسب و کارشان داشته باشند. ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهایی است که صاحبان کسب و کار برای دسترسی به مشتریان جدید و حفظ ارتباط بهتر، از آن استفاده می کنند. اگر توانایی بالایی دارید، می توانید کنفرانس یا وبینار برگزار کنید. از این طریق شما می توانید بازدیدکنندگان را به سایت خودتان بیاورید. کاملا مشخص است که مهم ترین راهی که شما می توانید بازاریابی اینترنتی کسب و کار خود را انجام دهید، ساخت یک وبلاگ و به اشتراک گذاری محتواهای با کیفیت است. آن ها با دادن اطلاعات درست و شفاف به مشتریان مسیر درستی را پیش پای آن ها قرار خواهند داد و به همین جهت مورد اعتماد آن ها هستند. لینک های مربوط به کسب و کارتان و هر اطلاعات دیگری که نیاز باشد تا مخاطب بداند را قرار دهید. این سایت ها منابع بی نظیری برای پیدا کردن کسب و کارهای محلی هستند و به شما این فرصت را می دهند تا بتوانید اطلاعات خود را به مخاطبین بدهند. با این کار می توانید بیشتر دیده شوید و نتایج بهتری نیز حاصل خواهد شد.

یکی از مهم ترین جنبه های بازاریابی اینترنتی، بهینه سازی موتورهای جست و جو از طریق کلمات کلیدی است. از یوتیوب برای آگاه سازی دیگران از برندتان و نوع فعالیتتان استفاده کنید. یوتیوب معمولا منبع بسیار بزرگ و ارزشمندی برای بازاریابی کسب و کار شما مجله خبری learn-marketing محسوب می شود. هشتگ ها تاثیر بسیار زیادی در دیده شدن شما دارند. از هشتگ ها و توضیحات مرتبط در هنگام ارسال ها استفاده کنید و هم چنین دیگران را در صنعت خود با هشتگ دنبال کنید. در تبلیغات پیامکی باید به مخاطب احترام گذاشت و به زمان ارسال و شیوه تعامل با مخاطب توجه ویژه ای داشت. این کار باعث می شود شما به عنوان اسپم شناخته شوید. اگر کسب و کار شما یک کسب و کار محلی است و به دنبال مشتریانی در همسایگی خوتان هستید، می توانید از Yahoo local و Google local استفاده کنید. از همین رو بازاریابی اینترنتی به عنصر مهمی تبدیل شده است. پیشنهاداتی که رایگان هستند را فراموش نکنید، این پیشنهادات حس خیلی خوبی به مشتریان خواهند داد و این حس خوب حاصلش وفاداری بیشتر آن هاست. سلام خیلی ممنون از مطالب آموزنده شما مخصوصا قسمت بازاریابی اینترنتی را خوب توضیح داده اید.