انتخاب دوگانه در بازاریابی ایمیلی چیست؟

ابتدا با کلیک بر روی “ویرایش جزئیات” می توانید خط موضوع و پیش نمایش متن را سفارشی کنید. دوم، مطمئن شوید که گزینه “تأیید اشتراک” در متن ایمیل شما وجود دارد. سوم، روی «Next» > «Update» کلیک کنید تا مطمئن شوید که ایمیل شما منتشر و ذخیره شده است.

3. ویژگی را سفارشی کنید

یکی دیگر از دارایی های عالی برای دو برابر کردن ایمیل های انتخابی؟ بدون توجه به نسخه ای که دارید، می توانید آنها را مستقیماً در HubSpot CRM خود ایجاد کنید. پس از ایجاد آنها در HubSpot، می توانید آنها را به مخاطبین خود که در HubSpot ایجاد شده اند ارسال کنید.

انتخاب دوگانه زمانی است که کاربر برای بازاریابی ایمیلی ثبت نام می کند، سپس اشتراک را از طریق یک ایمیل جداگانه یا صفحه فرود تأیید می کند تا رسماً به لیست ایمیل اضافه شود. این فرآیند خطر اسپم را کاهش می دهد و سطح علاقه کاربر را افزایش می دهد.

کاربران HubSpot می‌توانند با ایجاد یک کمپین ایمیلی و تنظیم آن در CRM HubSpot، هر دو گزینه انتخاب واحد و دوگانه را پیکربندی کنند. این ویژگی برای ابزارهای بازاریابی رایگان، Marketing Hub Starter، Basic، Professional و Enterprise در دسترس است.

به برگه «اشتراک‌ها» برگردید، (من فقط روی دکمه «بازگشت» کلیک کردم)، با تغییر آن روی «روشن»، سوئیچ انتخاب را فعال کنید. از آنجا، می‌توانید با پر کردن چند فیلد، که در تصویر زیر مشاهده می‌شود، راه‌هایی را که ایمیل‌هایتان دیده می‌شوند، سفارشی کنید.

نحوه فعال کردن دوبار انتخاب کردن

در گوشه سمت راست بالای نوار ابزار HubSpot، با کلیک کردن بر روی نمودار “تنظیمات” به گزینه های ایمیل خود دسترسی پیدا کنید. تصویر زیر نشان می‌دهد که وقتی تنظیمات را باز می‌کنید باید ببینید.

اسکرین شات دسترسی به گزینه های ایمیل

آیا به کیفیت لیست ایمیل خود فکر می کنید؟ یا می خواهید مطمئن شوید که مشترکین شما قصد خواندن ایمیل مارکتینگ ارسالی شما را دارند؟

هنگامی که یک زن ایمیل خود را مرور می کند، نمادهای ایمیل از تلفن همراه شناور می شوند.

از سوی دیگر، انتخاب دوبار یک مرحله تأیید اضافی برای تأیید هر آدرس ایمیل اضافه شده به پایگاه داده تماس شما ارائه می دهد. وقتی این تنظیم فعال باشد، مخاطبین ایجاد شده یک ایمیل بعدی با پیوندی برای تأیید اشتراک ایمیل خود دریافت خواهند کرد.

این مرحله اضافی می تواند برای ایجاد سرنخ های با کیفیت بالاتر برای کمپین های ایمیل شما مفید باشد. شخصی که ایمیل خود را در یک کادر متنی وارد کرده است ممکن است متوجه نشود که در خبرنامه ایمیل شما مشترک شده است و وقتی شروع به دریافت ایمیل می کند احساس ناامیدی کند. با استفاده از انتخاب دوگانه، هر بازدید کننده سایت را تضمین می کنید می خواهد برای مشترک شدن در خبرنامه های خود

اکنون، بیایید نحوه راه‌اندازی انتخاب دوگانه را بررسی کنیم.

نحوه تنظیم دو انتخاب

اکنون دانلود کنید: الگوی برنامه ریزی بازاریابی ایمیلی

انتخاب دوگانه در مقابل انتخاب واحد

یک مزیت بزرگ انتخاب واحد، فرصت رشد سریعتر لیست ایمیل شماست. اگر می‌خواهید فهرست مخاطبین گسترده‌ای داشته باشید، سادگی اشتراک خودکار کاربران مفید است.

اگر مشتری HubSpot هستید، به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه می‌توانید امروز برای ایمیل‌های خود انتخاب دوگانه را اعمال کنید.