انواع دوربین مداربسته برای خانه + پک دوربین مداربسته خانگی + مقرون به صرفه

شما میتونید با کیفیت ترین و بی نظیرترین انواع این محصولات را به راحتی از همین فروشگاه اینترنتی پیش روی خود مورد مشاهده قرار داده و از این طریق بهترین این محصولات را با توجه به محلی که می خواهند مورد استفاده قرار دهید، تهیه و خریداری کنید. اکنون کارنامه دکتر جک به کمک نظرات سازنده شما مشتریان گرامی یکی از پیشرو ترین ارائه دهندگان سیستم های حفاظتی امنیتی ، دزدگیر های اماکن ، ریموت کنترل های کامل ، مدارهای فرمان دربهای اتوماتیک می باشد. فروش و خرید دزدگیر اماکن با کیفیت ترین دزدگیر اماکن را با مناسب ترین قیمت از ما خریداری کنید.

اگر کار آموزید یا به حوضه نصب سیستم های امنیتی علاقهمند هستید، حتما با ما در دورهی ” آموزش نصب دوربین مداربسته ” همراه باشید. کلاس اموزش نصب دوربین مداربسته اگر دارای کارگاههای نصب عملی باشد کمک بزرگی برای آموزش میکند. با این حال ، فرد باید در دستیابی به چنین وسایلی خردمند و عملی باشد. یکی از ویژگیخای منحصر به فرد Frontpoint این است که هر سیستم با Frontpoint ID Protect مجهز به AllState Identity Protect ارائه میشود. ضمن اینکه اگر محتوا و تصاویر دوربین پخش شده باشد، أشد مجازات را برای فرد خاطی در نظر می گیرند. دوربین دام: دوربین های دام از پرکاربردترین نمونه های موجود در بازار هستند و در اغلب در فضاهای سربسته مورد استفاده قرار می گیرند. بیش از ده سال است که کارشناسان کوماکس تصویر به نصب و تعمیر دزدگیر اماکن در تهران میپردازند. متاسفانه در سال های اخیر شرکتها و افراد متفرقه با تولید دستگاه های هشدار دهنده نشت گاز فاقد کیفیت و اکثرا زیرزمینی و یا واردات دستگاه های نامرغوب چینی، اوضاع نامناسبی را در این زمینه موجب شده اند.

همچنین برای مشاهده تصاویر شما نیاز به یک مانیتور خواهید داشت; این دو قطعه به وسیله کابل تصویر HDMI یا VGA به هم وصل می شوند. پیشنهاد ما به عنوان یک مشاور در زمینه نصب و راه اندازی سیستم های امنیتی به شما ، نصب دزدگیر اماکن در چالوس به عنوان اولین و مهم ترین راه برای اطلاع رسانی ورود افراد غریبه به منزل ، اداره ، کارخانه و… این مدل به دلیل این که تنها با استفاده از سنسورهای حرکتی مورد مشکوک را شناسایی می کند و آن را اطلاع رسانی می کند از ساده ترین مدل های دزدگیر اماکن است. موانع احتمالی: مطمئن شوید که دوربین های امنیتی شما توسط عناصر مزاحم نمی شوند، مانند اطمینان از اینکه هیچ گونه گیاهی رشد نکرده است تا مسیر دوربین ها را پنهان کند. مهم نیست که آیا می خواهید پشت بوته ای پنهان شوید.

استفاده و نصب دزدگیرها در ساختمان بسیار مهم و نقشی حیاتی در ایجاد امینت برای ساکنین ساختمان ها دارند. این دزدگیرها دارای مشخصات و ویژگی های متفاوتی هستند. نسبت به دزدگیر ایرانی خودمان که به انها شاید صنعتی یا اماکن هم بگویند دارای نقطه ضعف های مهمی هستند. زیرا اگر، سنسور حرکت حرارتی در برابر نور مستقیم خورشید باشد شاید دچار اشتباه شود. امروزه، دزدگیر اماکن به سیستمی گفته می شود که از سنسورهای حرکتی پیشرفته استفاده می کند تا هر گونه حرکت ممنوع یا مشکوک در مکان های مختلف را شناسایی کند و از طریق آژیر، تماس، پیامک و …

نحوه اتصال این دوربین ها از طریق کابل های شبکه می باشد که در مدل های UTP و SFTP تولید می شوند. شاید دزدگیر برایمان مهم باشد و یا نباشد شاید کمی فنی باشیم و بتوانیم با دزدگیر کار کنیم یا اصلاً از دزدگیر سر درنیاوریم درنهایت پولی که دادیم و هر کاری که کردیم تا دزدگیر در محل ما نصب شود باید روزی به کارمان بیاید. فقط کافیست با شماره هایی که در زیر پایین صفحه قرار گرفته تماس حاصل کنید تا متخصصین کوماکس تصویر برای نصب و تعمیر دزدگیر اماکن در تهران به شما مشاوره داده و در صورت لزوم در محل خرابی حضور یابند. دزدگیر Wyze با وجود هزینه کم، دارای تجهیزاتی از جمله کیت پایه شامل دو سنسور ورودی، یک سنسور حرکت، صفحه کنترل صفحه کلید و پنل مرکزی است. علاوه بر قیمت، ویژگی برجسته Wyze گجتهای فراوان آن است. Wyze در فناوری خانه هوشمند تخصص دارد و بیش از هر برند دیگری گجت نصاب دزدگیر اماکن در تهران دارد. همچنین Blue یک سیستم ۱۵ تکه بزرگ است که قیمت مقرون به صرفهای دارد. افرادی که دزدگیر اماکن مبتنی بر تلفن همراه، مقرون به صرفه و ساده دوست دارند، از طرفداران SimpliSafe هستند. برخی دزدگیرها مانند نمونه های قدیمی، ساده هستند.

این سیستم دزدگیر اماکن شامل یک دوربین داخلی و مجموعهای از سنسورها و آشکارسازهای حرکت است. به علت اینکه، تغییر حرارت مادون قرمز باعث تحریک سنسورها میشود. این سنسورها حساسیت بالایی دارند به همین دلیل بهتر است فضای باز با واکنش کمتر را برای آنها در نظر بگیرید. همچنین دوربینهای مداربسته 360 درجه قابلیتهایی از قبیل بزرگنمایی(زوم) و کوچکنمایی دارند. وجود امکاناتی مانند از راه دور کنترل کردن و نظارت بر دستگاه باعث جلوگیری از وقوع سرقت میشود. از آنجا که انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته با شکل ظاهری متفاوت وجود دارد، پیچ کردن هر نوع از آنها باهم فرق میکند. شاید دیده باشید که برخی از دوربین ها با پد های چسبنده به دیوار نصب می شوند اما خب این روش خیلی امنیت ندارد و بهترین راه، پیچ کردن دوربین مداربسته با پیچ های MDF است. دزدگیر در ابتدا به صورت بسیار ساده و با استفاده از زنگ و بوق وارد زندگی انسان ها شد که با وصل کردن آن ها به در و پنجره می توانستند از ورود یا خروج افراد باخبر شوند. به پایه مثبت باتری متصل شده و ترمینال – نیز به پایه منفی باتری دزدگیر وصل میگردد.

پخش چشمی دزدگیر سقفی باکیفیت و فروش دزدگیر اماکن فایروال و دیگر برندها ، ارسال و نصب دزدگیر اماکن کلاسیک به سرتاسر ایران در اسرع وقت صورت میگیرد. این مجموعه عرضه کننده و فروشنده دزدگیر اماکن فایروال و چشمی دزدگیر سقفی از بهترین برندها می باشد. شرکت فایروال را میتوان به عنوان برترین برند تولید دزدگیر اماکن شناخت البته برندهای مطرح دیگری مانند سایلکس، کلاسیک، GMK و… یعنی اگر یک ایستگاه نظارتی از کار بیفتد، حفاظت خانه شما به مرکز دیگری منتقل میشود. اما اینکه فقط حرکت مشکوک شناسایی شود و کار دیگری صورت نگیرد کافی نبود، بنابراین سیستم های دزدگیر منازل جدید با این قابلیت که خطر یا سرقت را به شما اطلاع رسانی کنند وارد بازار شدند که نسل امروزی دزدگیر های منازل و اماکن از این مدل هستند. حرکت افراد در اطراف پاسیو فورا آن را فعال خواهد و به شما هشدار خواهد داد.

در اینجا به معرفی برخی از برند های انواع دزدگیر اماکن میپردازیم که محبوبیت بیشتری در بین کاربران برخوردارند. در این حالت سنسور روی فضا تسلط بیشتری دارد. هرچند که خرید تک تک آنها کمی دردسر دارد اما اگر از قبل درباره ویژگی های محصول اطلاعات کافی داشته باشید، سیستم حرفه ای را جمع خواهید کرد. مهم ترین ویژگی که دوربین های بی سیم دارند و کاربران آن را افزایش داده کنترل از راه دور است . ما بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت را در کوتاه ترین زمان در اختیار شما قرار میدهیم. بر اساس اهداف و نیازهای مشتری، بهترین تجهیزات دوربین مدار بسته که متناسب با محیط استقرار آنها در محل باشد، طبق استانداردهای روز چیدمان و نصب می شوند و در صورت درخواست کارفرما، پروسه انتقال تصویر روی گوشی های موبایل آنها نیز به سرعت و در بالاترین سطح امنیتی به کارفرما ارائه می شود. سیم شبکه یک دوربین مداربسته هم ویدیو و هم انتقال برق را فراهم میکند که این باعث میشود نصب یک دوربین مداربسته IP خیلی راحتتر شود. علاوه بر dvr، دستگاه گیرنده NVR ( برای دوربین های تحت شبکه یا همان IP ) و دستگاه VCR ( برای دوربین های مداربسته آنالوگ ) وجود دارد.

نصب چشمی دزدگیر، کار بسیار پیچیده ای نیست. در مکان هایی که تغییر دما زیاد است از نصب چشمی خودداری کنید. همچنین از طریق این تلفن کننده شما میتوانید با ارسال پیامک از هر نقطه از کشور دزدگیر را فعال و یا غیر فعال کنید که این کار از طریق اپلیکیشن های مخصوص این سیستم ها هم امکان پذیر میباشد. آژیر هم بر روی دزدگیر اماکن قرار دارد که برخی فقط با به صدا در آمدن باعث ترس و فراری دادن مهاجم و اطلاع همسایگان میشود برخی نیز علاوه بر این SMS هم برای فردی که ازقبل تعیین شده ارسال میکند. 3- تعریف 1 زون با سیم و 1 زون بی سیم در صورت استفاده از پدال، با این برنامه ریزی با 1 بار تحریک، فقط تماس و ارسال SMS انجام خواهد شد. سیستم مداربسته از چندین بخش تشکیل شده که می توان هر قطعه ای را به صورت جداگانه خریداری کرد. اگر قصد داشتید پک کامل دوربین را تهیه کنید، توجه داشته باشید که این سیستم حداقل از 3 دوربین مداربسته، یک دستگاه گیرنده DVR، هارد دیسک ( HDD ) کابل کواکسیال ، فیش BNC و سایر متعلقات تشکیل شده است.

این برند، تجهیزات با کیفیتی را با قیمتهایی ارائه میدهد که هیچ برند دیگری نمیتواند با آن رقابت کند. این انعطافپذیری را نمیتوان با هیچ سیستم دیگری در لیست مقایسه کنید. 1920 را دارند. با توجه به اختلاف قیمت کم و کیفیت بالای دوربین های مداربسته آنالوگ HD در مقایسه با دوربین های معمولی، این دوربین ها گزینه ی مناسبی برای کاربران خانگی و تجاری به حساب می آید. برخی از شرکت های هشدار دهنده نیاز به قراردادهای طولانی دارند ، تجهیزات قدیمی دارند و با دستگاه های خانه هوشمند کار نمی کنند. این به معنای کنار گذاشتن برخی از الزامات دست و پاگیر است؛ یعنی فروشندگان واسطه و قراردادهای طولانی.

اما عدم کنترل از راه دور و قطعی خط تلفن از معایب این دزدگیر اماکن یا مغازه محسوب میشود. توجه داشته باشید که این پنل بایستی در مکانی نصب شود که دور از دسترس افراد باشد، فاصله نزدیکی با سنسور و هشدار دهنده ها داشته باشد، به پریز برق نزدیک باشد، در یک محیط گرم و مرطوب نباشد. مطمئنا برای همهی ما پیش آمده است که به این موضوع فکر کنیم که چگونه امنیت محل زندگی خود را افزایش دهیم. همچنین در صورت داشتن هرگونه سوال میتوانید از طریق فرم زیر و یا راه های ارتباطی با ما در میان بگذارید.

خیلی از افراد سوال میکنند که نصب دوربین مدار بسته را خودمون انجام بدیم یا به شرکت نصب دوربین بسپاریم؟ در صورتی که احساس کردید تلاش برای نفوذ در حال انجام است می توانید سیستم را در حالت پریشانی قرار دهید، سیستم همچنان عادی عمل می کند اما پیامی به ایستگاه نظارت ارسال می کند که وضعیت بحرانی است. علاوه بر آن چنانچه مشکل جدی، سرقت یا جرم در محل رخ دهد وجود یک دستگاه نظارت تصویری می تواند به میزان چشمگیری به شما در شناسایی سارقین کمک کند. برای خانههایی که دارای گاراژ متصل هستند، قراردادن یک دوربین داخلی در داخل آن میتواند به نظارت بر هرگونه فعالیت مشکوک مانند سرقت وسایل نقلیه و تجهیزات و همچنین جلوگیری از ورود افراد متجاوز به خانه از طریق درب گاراژ کمک کند. به شما اطلاع رسانی می کند. برای افرادی که علاقهمند به برند ADT هستند ولی انعطافپذیری بیشتری میخواهند، Blue by ADT بهترین گزینه است.