اگر ایمیل شما هک شد چه کاری انجام دهید (+ نمونه پیام برای ارسال)

[Your Name]

3. سلام، این است [Your Name] – من هک شدم.

هنگامی که رمز عبور خود را تغییر دادید و احراز هویت دو مرحله ای را فعال کردید، به مخاطبین خود ایمیل بزنید و به آنها اطلاع دهید که شخصی حساب شما را هک کرده است. آنها می دانند که مراقب هر ایمیلی که از شما دریافت می کنند باشند.

با تشکر،

من هک شدم 2022-11-04T11:00:00Z، و من فکر می کنم پیام های هرزنامه منتشر شده است [timeframe]. با عرض پوزش – من فقط متوجه آن شدم و اقدامات لازم را انجام دادم تا همه چیز را درست کنم.

برای ایمیل های ناخواسته ای که ممکن است در گذشته دریافت کرده باشید عذرخواهی می کنم [timeframe]. حساب ایمیل من هک شد 2022-11-04T11:00:00Zو پیام های هرزنامه برای مخاطبین من از جمله شما ارسال شد.

منبع رایگان: چگونه به مخاطبان خود در فیس بوک دسترسی پیدا کنید و آنها را جذب کنیدمنبع

اگر در چند روز گذشته ایمیل های عجیب و غریبی از من دریافت کردید، متاسفم. حساب کاربری من هک شد، اما از آن زمان رمز عبورم را تغییر دادم و احراز هویت دو مرحله ای را اضافه کردم.

اگر پیام مشکوکی دریافت کردید، لطفاً آن را حذف کنید و روی هیچ پیوندی کلیک نکنید.

پیام‌ها در این شرایط دو هدف را دنبال می‌کنند: آگاه کردن مردم از آنچه اتفاق افتاده و ارائه دستورالعمل‌هایی برای محافظت از خود. کوتاه بودن و عذرخواهی به آنها این امکان را می دهد که به سرعت توجه خود را به اقدامات لازم، مانند هوشیاری، معطوف کنند.

نامه نمونه برای ایمیل هک شده: خط موضوع، سلام، این است [Your Name] - من هک شدم؛ لحن، حرفه ای؛ بهترین برای آشنایان

سلام [Recipient Name]،

مراحل بعدی ایمیل هک شده: رمز عبور خود را تغییر دهید، احراز هویت دو مرحله ای را تنظیم کنید، نرم افزار خود را به روز نگه دارید و مخاطبین خود را ایمیل کنید.

1. رمز عبور خود را تغییر دهید.

[Your Name]

با HubSpot محافظت بمانید

[Your Name]

2. با عرض پوزش، اکانت من هک شد.

دانلود رایگان: 30 الگوی ایمیل پیگیری

اگر ایمیل شما هک شد چه باید کرد

[Your Name]

4. متاسفم [Recipient Name]، من هک شدم

من برای ناراحتی متاسفم. از این که درک می کنید متشکرم.

نرم افزار قدیمی می تواند دارای آسیب پذیری های امنیتی باشد که هکرها می توانند از آنها برای دسترسی به حساب شما سوء استفاده کنند. به روز نگه داشتن نرم افزار می تواند به بستن این حفره های امنیتی کمک کند و ورود هکرها به حساب شما را سخت تر کند.

4. به مخاطبین خود ایمیل بزنید.

امروز متوجه شدم که شخصی حساب های ایمیل و شبکه های اجتماعی من را هک کرده است. هر ایمیل و پیام ناخواسته‌ای که دریافت کرده‌اید هرزنامه است – بسیاری از مخاطبین من ایمیل‌های اسپم را از حساب من دریافت کرده‌اند.

می خواستم به شما اطلاع دهم که اکانت ایمیل من اخیرا هک شده است. من رمز عبور خود را تغییر داده‌ام و اقداماتی را برای ایمن کردن حسابم انجام داده‌ام، اما می‌خواستم در صورت دریافت ایمیل‌های مشکوک به شما هشدار دهم.

اگر تا به حال هک شدید از قالب های زیر استفاده کنید.

1. سلام، این است [Your Name]و من می نویسم تا به شما اطلاع دهم که اکانت ایمیل من هک شده است.

در HubSpot، امنیت و ایمنی شما در درجه اول اهمیت قرار دارد. پلتفرم CRM ما برای تیم‌های آفیس جلو، حریم خصوصی داده‌هایی را که به ما می‌سپاری تضمین می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه محافظت از شما، سایت ما را بررسی کنید.

با تشکر از صبر شما!

من هرگز داوطلبانه این را برای کسی ارسال نکرده بودم، بنابراین اگر برداشت اشتباهی ایجاد کرد، متاسفم. مطمئن باشید، من از قبل همه چیز را ایمن کرده ام، بنابراین همه چیز باید امن باشد و به سمت جلو حرکت کنیم.

خوشبختانه، اگر مشکوک هستید که شخصی حساب شما را هک کرده است، چند علامت وجود دارد که باید مراقب آنها باشید:

 • ایمیل های عجیب و غریب یا ناخواسته از شخصی با نام خود یا شخص ثالث دریافت می کنید. به دنبال تصاویر تار، گرامر ضعیف و آدرس های ایمیل عجیب و غریب باشید.
 • افرادی که می شناسید به شما می گویند که ایمیل های غیرعادی از شما دریافت کرده اند. آنها احتمالاً فوراً آنها را حذف خواهند کرد، بنابراین اگر کسی چیزی برای نشان دادن شما نداشته باشد تعجب نکنید.
 • رمز عبور شما به هیچ وجه کار نمی کند. یک روز دیگر نمی توانید وارد حساب کاربری خود شوید.
 • فعالیت غیرمنتظره‌ای را در حساب خود مشاهده می‌کنید، مانند مخاطبین جدید یا پیام‌هایی که ننوشته‌اید.

همیشه نمی توانید تشخیص دهید که بلافاصله هک شده اید یا خیر. برخی از هکرها ممکن است ایمیل های خراب شده را بدون گذاشتن ردی برای مخاطبین شما ارسال کنند.

اگر فکر می کنید شخصی ایمیل شما را هک کرده است، اولین کاری که باید انجام دهید این است که رمز عبور خود را تغییر دهید. ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما راهی موثر برای جلوگیری از دسترسی بیشتر هکر به حساب شما است.

2. احراز هویت دو مرحله ای را تنظیم کنید.

این پست وبلاگ نمونه ایمیل هایی را ارائه می دهد که می توانید پس از هک شدن برای مخاطبین خود ارسال کنید. ما همچنین نکاتی را در مورد محافظت از خود در برابر تلاش های هک در آینده به اشتراک خواهیم گذاشت.

سلام،

 نامه نمونه برای ایمیل هک شده: خط موضوع، متاسفم [Recipient Name]، من هک شدم. لحن، حرفه ای، عذرخواهی؛ بهترین برای آشنایان و تماس های جدید.

در مواقع دیگر، تنظیمات فیلتر ممکن است پیام‌های مشکوک را دریافت کنند و به‌طور خودکار آنها را در «هرزنامه» یا «سطل زباله» قرار دهند، بنابراین شما هرگز آنها را نمی‌بینید.

سلام [Recipient Name]،

از این بابت متاسفم و از اینکه با من همراهی کردید متشکرم.

بابت هر گونه ناراحتی که ممکن است برای شما ایجاد کرده باشد عذرخواهی می کنم. من اقداماتی را انجام داده ام تا اطمینان حاصل کنم که دیگر تکرار نخواهد شد.

مراقب باش،

اگر مطمئن نیستید که چگونه رمز عبور خود را تغییر دهید یا احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید، برای کمک با ارائه دهنده ایمیل خود تماس بگیرید.

3. نرم افزار خود را به روز نگه دارید.

سلام [Recipient Name]،

پس از اینکه رمز عبور خود را تغییر دادید، توصیه می کنیم احراز هویت دو مرحله ای را فعال کنید (اگر قبلاً فعال نشده است). احراز هویت دو مرحله‌ای یک لایه امنیتی اضافی به حساب شما اضافه می‌کند و از شما می‌خواهد هنگام ورود به سیستم، کدی را از دستگاه دوم وارد کنید.

متاسفم اکانت من هک شد لحن، گاه به گاه، آشنا. بهترین برای دوستان و خانواده

مراقب هر چیز مشکوکی باشید و اگر همچنان پیام‌های عجیب و غریب دریافت می‌کنید، به من اطلاع دهید.

راه دیگر برای محافظت از خود در برابر هکرها این است که اطمینان حاصل کنید که نرم افزار شما همیشه به روز است. این شامل سیستم عامل، مرورگر وب، نرم افزار آنتی ویروس و هر برنامه دیگری است که استفاده می کنید.

انجام این کار در اسرع وقت تضمین می کند که آنها در حالت آماده باش بالا باقی می مانند و از آنها در برابر حملات بعدی محافظت می کنند.

نامه های نمونه برای ایمیل های هک شده

هک شدن هرگز سرگرم کننده نیست، اما لازم نیست که پایان دنیا باشد. با انجام چند مرحله ساده، می توانید به سرعت حساب خود را تحت کنترل خود درآورید. به علاوه، می‌توانید به محافظت از خود و مخاطبینتان در برابر حملات بعدی کمک کنید.

اگر ایمیلی از شخصی دریافت کرده اید که مدعی است حساب شما را هک کرده است، نترسید. مهم است که آرام بمانید و اقدامات لازم را برای محافظت از خود و داده هایتان انجام دهید.

شخصی که از نامه نمونه برای ایمیل هک شده پس از نقض امنیت سایبری استفاده می کند

هی تیم،

[Your Name]

5. تیم، ایمیل من هک شد.

ایمیل های مشکوکی را که دریافت کرده اید حذف کنید و روی هیچ پیوندی کلیک نکنید.

ممنون از اینکه میفهمی،

نامه نمونه برای ایمیل هک شده: خط موضوع، حساب ایمیل اخیرا هک شده است. لحن، رسمی؛ بهترین برای همکاران

اگر همه نشانه ها حاکی از هک کردن است، آرامش خود را حفظ کنید. هک کردن یک دردسر است، اما چیزی نیست که نتوانید آن را در چند مرحله حل کنید.

مراحلی که بعد از هک شدن باید دنبال کنید

نامه نمونه برای ایمیل هک شده: موضوع، تیم، ایمیل من هک شد. لحن، آشنا؛ بهترین برای تیم کاری اصلی شما