بازگشت به دفتر؟ کارمندان از راه دور و ترکیبی ترجیح می دهند کار را ترک کنند [Data from 1000 Consumers]


یادتان هست زمانی که صبح زود بیدار می شدیم و پنج روز در هفته به دفتر می رفتیم؟

با فکر کردن به گذشته، احساس می کنم خاطره ای دور از دوران قبل از کووید-19 است. اما برای برخی از کارگران، روزهایی که از رختخواب بیرون می‌آیند و از راحتی خانه روی رایانه می‌پرند، ممکن است به پایان برسد.

با پایان یافتن این بیماری همه گیر، بسیاری از شرکت ها مانند اپل و گوگل به دنبال یک مدل هیبریدی هستند و از کارمندان می خواهند که در چند روز در هفته بیایند. اما دیگران، به ویژه تسلا و گلدمن ساکس، از کارگران می خواهند که به طور تمام وقت به دفتر بازگردند.

علیرغم مطالعاتی که نشان می دهد کارگران هنگام کار از خانه شادتر – و بهره ورتر – هستند، امکان بازگشت کامل به دفتر کار بر روی کارگران دور افتاده و ترکیبی وجود دارد.

اما آیا آن کارمندان وقتی از آنها خواسته می‌شود به دفتر بازگردند؟ ما تحقیقات مصرف کننده خودمان را انجام دادیم تا متوجه شویم.

اکنون دانلود کنید: گزارش وضعیت روند مصرف کنندگان ایالات متحده در سال 2022

آیا In-Office Work یک معامله شکن برای کارمندان خواهد بود؟

وقتی از بیش از 200 کارگر دورکار/هیبریدی پرسیدیم که اگر مجبور به بازگشت تمام وقت به دفتر کار خود شوند، آیا به فکر ترک شغل خود هستند، 54 درصد گفتند که به جای دیگری نگاه خواهند کرد.

کارمندان دورکاری یا ترکیبی که در صورت نیاز به بازگشت تمام وقت به دفتر کار خود را ترک می کنندچرا؟ کارگران مشتاق انعطاف هستند

ما دریافتیم که انعطاف‌پذیری در کار از راه دور، برنامه کاری منعطف، و تعادل سالم کار/زندگی از جمله دلایل اصلی ماندن کارگران دورکار یا ترکیبی در مشاغل خود هستند.

در واقع، انعطاف پذیری در کار از راه دور تقریباً به اندازه پرداخت مهم است:

مزایای کاری که کارکنان می خواهند ببینند

چه کسی هنوز از راه دور کار می کند؟

همچنین ممکن است تعجب کنید که چند درصد از کارگران در حال حاضر از راه دور، کاملاً در دفتر کار هستند یا از یک مدل هیبریدی استفاده می کنند.

نمودار دایره ای که در آن مصرف کنندگان کار می کنندکار در محل مدل غالب است، با 40٪ از کارمندان در دفتر تمام وقت، در حالی که 32٪ کاملاً از راه دور و 28٪ ترکیبی هستند.

آنچه رهبران و مدیران تجاری باید در نظر داشته باشند

البته، برخی از کارها را نمی‌توان از راه دور انجام داد، اما همه‌گیری ثابت کرد که حتی آن مشاغل نیز می‌توانند انعطاف‌پذیری بیشتری از آنچه فکر می‌کردیم داشته باشند.

در حالی که ما نمی‌توانیم تمام اثرات وادار کردن کارمندان به دفتر را به صورت تمام وقت پیش‌بینی کنیم، واضح است که انجام این کار در مواقع غیرضروری می‌تواند باعث شود بسیاری از کارمندان به خروج خود فکر کنند.

اگر کارفرمایی هستید که در فکر بازگشت تمام وقت به دفتر هستید، مطمئن شوید که با همدلی و صبر پیش بروید، به طور شفاف به تیم خود توضیح دهید که چرا کار باید در دفتر انجام شود و این احتمال را در نظر بگیرید که برخی از استعدادهای شما اگر انعطاف پذیری را ترجیح می دهند می توانند به شرکت دیگری نقل مکان کنند.

برای کمک به کارمندان خود برای بازگشت به دفتر، در حالی که همچنان سطح سالمی از تعادل بین کار و زندگی را حفظ می کنند، می توانید جایگزین هایی مانند:

  • ساعات کاری منعطف در دفتر و منزل در هفته های جلسات سبک.
  • یک روز بدون جلسه در سراسر شرکت در هر هفته (HubSpotters ما عاشق جمعه های بدون جلسه ما هستند!)
  • چند روز دیگر تعطیلات در تابستان یا در طول تعطیلات زمستانی.
  • مرخصی اضافی برای سالگردهای کاری. (نمونه ای از این برنامه 5 ساله ساباتیک HubSpot است)
  • در صورت امکان، گزینه های مرخصی اضافی خانواده، بیماری یا سلامت روان

در نهایت، اگر کار از راه دور و ترکیبی برای بخش بازاریابی یا تجارت شما قابل انجام است، اما شما یا سایر مدیران تیمتان تجربه کمتری با نیروی کار از راه دور دارید – اجازه ندهید که شما را از ایجاد استراتژی های مجازی عالی باز دارد. برای یادگیری نکات و نکات مدیریت تیم از راه دور یا پراکنده، با نکاتی از رهبران HubSpot که بر آن تسلط دارند، این راهنمای نهایی را بررسی کنید.

بینش بیشتر در مورد روندهای مهم

داده‌های این مقاله از نظرسنجی روندهای دوسالانه ما به دست آمده است که در آن از 1000 نفر در مورد موضوعاتی از متافورس گرفته تا عادات خرید، جوامع آنلاین و استعفای بزرگ سؤال کردیم.

برای آشنایی با روندهای کلیدی مصرف‌کننده که می‌توانند در شش ماه آینده بر کسب‌وکار یا استراتژی بازاریابی شما تأثیر بگذارند، گزارش وضعیت وضعیت مصرف‌کننده آینده ما را بررسی کنید.

دعوت به اقدام جدیدمنبع