بازی اسکیپ روم یا اتاق فرار چیست + انواع اتاق فرارها لست سکند | allescape

در این جا هم با اسناد و مدارک زیادی روبرو می‌شوید که به حل پرونده کمک زیادی می‌کند و هم ترس و وهمی که بر فضا حاکم بوده روی روحیه شما تاثیر زیادی می‌گذارد. همچنین بازی اتاق فرار می‌تواند ترس و استرس‌های کاذب را از شما دور کند و حس اعتمادبه‌نفس و ازخودگذشتگی را در شما افزایش دهد. اینکه چطوری باید درخواست کمک بدهید و یا اینکه کمک به چه صورت به دست شما می‌رسد بستگی به بازی شما دارد که قبل از شروع بازی گیم مستر شما را در جریان قرار می‌دهد. ممکن است در طول بازی به مشکل بخورد و نتوانید معمای پیش رویتان را حل کنید، اما نگران نباشید شما می‌توانید از دنیای خارج از بازی کمک بخواهید تا در مسیر حل معما به شما کمک کند. معماهای بسیار زیادی در مسیر شما قرار می‌گیرد که برای عبور از آن مرحله باید آن را حل کنید و پشت سر بگذارید برای حل کردن هر یک از معماها مقداری اطلاعات در دسترس است آن‌ها را خوب بررسی کنید و به ارتباط بین آن‌ها فکر کنید.

  • اتاق‌های فرار هم به همین صورت هستند، با این تفاوت که شخصیت اصلی ماجرا شما و هم‌تیمی‌هایتان هستید و البته که فضای اتاق فرار هم در عین امنیت لازم تا حد ممکن شبیه به همان فیلم و بازی‌های ویدئویی مذکور هستند.
  • یکی از پر‌کاربرد‌ترین کلماتی که در بازی اتاق فرار به کار می‌رود، عبارت گیم مستر است.
  • این بازی گروهی می باشد و لازم است بر اساس نوع سناریو در نظر گرفته شده برای آن، حداقل و حداکثر تعداد افراد گروه رعایت شود.
  • اما اگر بالای ۱۴ سال هم داشته باشید می‌توانید با یک رضایت‌نامه از والدینتان و کارت ملی آنها به برخی از این مراکز وارد شوید.
  • فراموش نکنید شما در میدان یک بازی هیجان ‎انگیز قرار گرفته‎ اید و قرار است از آن لذت ببرید.

اتاق فرارها در ژانرها و با سناریوهای مختلفی طراحی می‌شوند تا نیاز مخاطب را بازی اتاق فرار برطرف کنند. اگر شما هم دوست دارید تا یک آخر هفته هیجان انگیز را در کنار دوستانتان تجربه کنید،‌ حتما سری به اسکیپ روم‌های تهران بزنید. اگر در اسکیپ روم های معمایی شرکت کنید بخصوص آن هایی که از درجه سختی بالایی هم برخوردار هستند، قدرت حل مسائل و روحیه ذهنی شما تقویت خواهد شد.

اتاق فرار دلهره آور

به غیر از اسکیپ روم های ترسناک که در شب هنگام برگزار می شوند، سایر اتاق فرار ها بخصوص معمایی ها معمولاً سانسشان از ساعت 10 صبح آغاز می شود. اسکیپ روم ها بسته به ژانری که دارند، سانسشان بین یک ساعت الی 2 یا 3 ساعت خواهد بود. همیشه هنگام بازی اتاق فرار باید حواستان به ساعت هم باشد بخصوص زمانی که در اسکیپ روم های معمایی هستید و باید در زمانی محدود، مثلاً معمایی را حل کنید یا رمز قفلی را پیدا کنید چون اگر زمان به پایان برسد، بازی خاتمه می یابد و دیگر نمی توانید ادامه دهید. اگر کلمه hint را در اینترنت جستجو کنید با معنای “اشاره” روبرو خواهید شد.

اتاق فرار یکی از تفریحاتی است که در سال های اخیر و ورود به ایران توانسته طرفداران زیادی پیدا کند. شما می توانید به همراه دوستانتان به این اتاق ها بروید و در کنار خوش گذارنی و کمی فسفر سوزاندن، اوقات خوشی را بگذرانید و خاطرات خوبی برای خود ایجاد کنید. همراه باشید تا در کنار معرفی و آموزش کامل اسکیپ روم، محل‌هایی که این دارای اتاق فرار هستند را بشناسید. تفریحاتی که در کشور ما وجود دارد محدود است و گاهی تکراری اما بازی اتاق فرار می‌تواند یک لذت جدید که تابه‌حال تجربه نکرده‌اید را برای شما به ارمغان آورد؛ بسیاری از افراد بر این باورند که اتاق فرار همانند سافاری‌های وحشت است اما این فرضیه باطل و غلط است.

آیا واقعاً در یک اتاق فرار گیر افتاده اید؟

بازی اسکیپ روم یا اتاق فرار چیست + انواع اتاق فرارها لست سکند | allescape

اشخاص باید با وجود این چالش ها و شرایط مختلف مراحل رو پشت سر بگذارند. از این به بعد، هنر و ورزش و هیجان و سرگرمی و طبیعت‌گردی را با اکتیک تجربه کنید. در اکتیک می‌توانید هر تفریح و سرگرمی که تا امروز دوست داشتید را در کنار افراد باتجربه و حرفه‌ای، امتحان کنید. همچنین دکور و فضاسازی‌ها در بازی گرمابه گریت اسکیپ همه تحت تاثیر دکور تاتری و سینمایی است.

عضویت در سایت