بررسی و بهبود این متریک سایت کلیدی

مورد دیگر زمانی اتفاق می‌افتد که سایت‌های دارای اعتبار بالاتر رشد گسترده‌ای را در تعداد پیوندها تجربه می‌کنند، که ممکن است روند مقیاس‌بندی را منحرف کند. این نوع نوسانات ممکن است به طور قابل توجهی بر مقامات دامنه در انتهای پایین تأثیر بگذارد.

معمولاً یک بار در ماه سرعت خوبی برای بررسی اعتبار دامنه شما است.

نتیجه

همچنین ممکن است عاقلانه باشد که با مشاغل کوچکی همکاری کنید که می توانید با آنها شراکت های سودمندی ایجاد کنید.

هرچه به طور منظم محتوای بیشتری ایجاد کنید، احتمال رتبه بندی شما بیشتر است.

سوالات متداول

دامنه اتوریتی چیست؟

بیایید به بررسی این معیار و چند نکته برای انتخاب بهترین بررسی کننده اعتبار دامنه برای کسب و کار خود بپردازیم.

Domain Authority چیست؟

فیلترهای مختلف ارزیابی فرصت ها را برای شما آسان می کند.

همچنین ممکن است از سایت‌هایی که به رتبه‌بندی در گوگل کمکی نمی‌کنند، لینک‌هایی به دست آورده باشید. اگر Moz مقدار متفاوتی از دامنه های پیوند را نسبت به دفعه قبل که از سایت شما عبور کرده بود بخزد، نتایج ممکن است تحت تأثیر قرار گیرند.

چگونه می توانید امتیاز اعتبار دامنه خود را افزایش دهید؟

برای تعیین تعداد اعتبار دامنه فعلی خود به ابزار بررسی اعتبار دامنه Moz بروید.

چند وقت یکبار باید اعتبار دامنه خود را بررسی کنم؟

اگر می خواهید دامنه های بیشتری را بررسی کنید، ردیاب رتبه SEO Rankz به شما امکان می دهد صدها دامنه را همزمان بررسی کنید. آنها همچنین یک بررسی کننده بک لینک، مانیتور بک لینک و بررسی کننده در دسترس بودن دامنه را ارائه می دهند.

اعتبار صفحه نیز اندازه گیری می شود. این معیار مانند DA است، با این تفاوت که به یک صفحه خاص نگاه می کند نه کل سایت ها. قدرت صفحه نیز در مقیاس لگاریتمی یک تا 100 محاسبه می شود.

پس از تعیین امتیاز اعتبار دامنه خود و عوامل مؤثر بر آن، در مرحله بعد چه کاری باید انجام دهید؟

Domain Authority (DA) به تعداد بک لینک های مرتبط – پیوندهایی به وب سایت شما از سایر سایت های معتبر – سایت شما اشاره دارد. ارتباط آن بک لینک ها نیز به امتیاز شما کمک می کند.

چگونه می توان اعتبار دامنه را در بررسی و بهبود این متریک سایت کلیدی تقویت کرد

البته، شما می خواهید مطمئن شوید که تمام بک لینک هایی که دریافت می کنید از کیفیت بالایی برخوردار هستند. بهتر است چند بک لینک با کیفیت داشته باشید تا تعداد زیادی بک لینک بی اثر.

بک لینک بیشتر و ترافیک بهتر می تواند به افزایش اعتبار دامنه کمک کند. مهم است که روی منبعی عالی برای کاربران تمرکز کنید.

چگونه اعتبار دامنه خود را بررسی کنم؟

هنگامی که یک وب سایت جدید را راه اندازی می کنید، اعتبار دامنه آن یک است. Moz اشاره می‌کند که سایت‌هایی که لینک‌های خارجی زیادی دارند معمولاً در مورد DA بالاتر هستند، در حالی که سایت‌های کسب‌وکار کوچک و آن‌هایی که لینک‌های ورودی کمتری دارند معمولاً امتیاز DA پایین‌تری دارند.

همچنین باید محتوای موجود خود را برای فرصت‌هایی برای افزودن پیوند جستجو کنید. به عنوان مثال، اگر به یک کافی شاپ اشاره می کنید، به وب سایت آنها لینک دهید. اگر آنها ترافیک وب خود را زیر نظر داشته باشند، شما را مرتبط با آنها می بینند و ممکن است تمایل داشته باشند که لطف خود را جبران کنند.

اگر می خواهید چندین سایت را به طور همزمان بررسی کنید، جستجوگر انبوه رایگان لینکگراف ممکن است گزینه عالی باشد. این ابزار به شما اجازه می دهد تا معیارهای DA و هرزنامه را برای حداکثر 10 URL در یک زمان بررسی کنید.

با این وجود، هنگامی که DA را به دست آوردید، ارزش نظارت و بهینه سازی برای آن را دارد.

وقتی ایده بهتری در مورد شرایطی که برای آنها معتبر شناخته می‌شوید داشته باشید، می‌توانید سایت خود را بهتر بهینه کنید.

اگر می خواهید رتبه بندی سئوی خود را افزایش دهید، استراتژی اعتبار دامنه خود را افزایش دهید. با این حال، ممکن است مدتی طول بکشد تا اقتدار ایجاد شود، بنابراین اگر فوراً نتایج را مشاهده نکردید نگران نباشید.

امتیاز اعتبار دامنه خوب چیست؟

سپس این ابزار مهم ترین صفحات سایت را بر اساس اقتدار صفحه و سایر دامنه های لینک دهنده بالا تجزیه می کند. همچنین می‌توانید معیارهایی مانند کلمات کلیدی با رتبه‌بندی بالا، کلمات کلیدی بر اساس کلیک‌های تخمینی، قطعات برجسته برتر، کلمات کلیدی مارک‌دار و موارد دیگر را پیدا کنید.

هنگام ارزیابی اینکه کدام وبلاگ ها را مهمان کنید، بررسی کنید که آیا پیوندهای آنها “فالو” یا “nofollow” است. این ممکن است بر میزان ارزش پیوند تأثیر بگذارد، اگرچه همه پیوندها به کاربران کمک می کنند تا به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند، بنابراین پیوندها را به عنوان یک ابزار مارک تجاری و ترافیک ارجاع نیز در نظر بگیرید.

با بک لینک شروع کنید. شما می خواهید به سایت های دیگر دلیلی برای لینک دادن به سایت خود بدهید.

اقتدار دامنه ممکن است در ابتدا پیچیده به نظر برسد. عوامل زیادی در رتبه بندی شما نقش دارند و تجزیه و تحلیل همه آنها ممکن است دلهره آور به نظر برسد.

بک لینک‌ها، که لینک‌هایی از سایر وب‌سایت‌ها به وب‌سایت شما هستند، بر رتبه‌بندی سئو تأثیر می‌گذارند – اگرچه بک لینک‌ها همه یکسان ایجاد نمی‌شوند.

یکی از آنها به سادگی می تواند این باشد که رشد پروفایل پیوند شما هنوز توسط شاخص آنها دیده نشده است.

نتایج این مطالعه نشان می‌دهد که DA ممکن است معیار مفیدی برای سنجش میزان ترافیک ارگانیک شما از Google باشد.

دانستن اعتبار دامنه شما برای کمک به ایجاد یا بهبود طرح بازاریابی خود، کلیدی است. اما چگونه می دانید که اعتبار دامنه شما چیست؟

پست مهمان در سایت های دیگر نیز ممکن است به معرفی نام و سایت شما کمک کند. با این حال، برخی از سایت ها برای این کار مناسب تر از سایرین هستند.

برخی از برندها بدون اینکه به ظاهر تلاش کنند معتبر هستند. این به این دلیل است که کلمات کلیدی که به طور طبیعی در وب‌سایت‌های آن‌ها وجود دارند، دارای وزن هستند.

Domain Authority معیاری است که توسط Moz برای تعیین میزان اعتبار و اعتبار یک دامنه ایجاد شده است. فاکتورهای زیادی از جمله بک لینک، ترافیک و موارد دیگر را در نظر می گیرد.

چگونه می توانم اعتبار دامنه خود را افزایش دهم؟

افزایش DA یک فرآیند طولانی مدت است، اما راه های مختلفی برای انجام آن وجود دارد.

اما این فقط کلمات کلیدی نیستند – هر چه بک لینک های شما بهتر باشد، شانس شما برای افزایش در DA بیشتر است.

همچنین می توانید با استفاده از کلمات کلیدی خود، تفکیک رقبا را مشاهده کنید. سپس می‌توانید دامنه‌های رقیب را بگیرید و آنها را به یک جستجوگر انبوه مانند موارد ذکر شده در بالا متصل کنید.

چگونه اعتبار دامنه خود را در استراتژی سئو خود ادغام می کنید؟

ببینید آژانس من چگونه می‌تواند رانندگی کند عظیم میزان ترافیک وب سایت شما

  • سئو – حجم عظیمی از ترافیک SEO را باز کنید. نتایج واقعی را ببینید.
  • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود، لینک ها را دریافت می کند و ترافیک را جذب می کند.
  • رسانه پولی – استراتژی های پولی موثر با بازگشت سرمایه روشن.

امتیازات اعتبار دامنه از یک تا 100 متغیر است. وقتی امتیاز اعتبار دامنه بیشتری دارید، به احتمال زیاد شاهد افزایش در ترافیک وب و رتبه بندی SERP خواهید بود.

همچنین باید به DA و PA آنها برای صفحات هدف، مدت زمان پست های آنها و مخاطبان آنها نگاه کنید. اگر اهداف آنها شبیه اهداف شما نیست، پست مهمان ممکن است ارزش وقت گذاشتن را نداشته باشد.

این جنبه از افزایش اعتبار دامنه شما با استراتژی بازاریابی محتوای شما همپوشانی دارد. اکنون اکثر شرکت‌ها وبلاگ‌ها یا رسانه‌های مشابهی در وب‌سایت‌های خود دارند—بنابراین، اگر ندارید، شروع کردن چیزی شبیه به این را در نظر بگیرید.

Moz چندین عامل را برجسته می کند که می تواند بر امتیاز شما تأثیر بگذارد.

افزودن این مورد به جعبه ابزار SEO به شما امکان می دهد درک جامع تری از حضور کلی دیجیتال و سلامت وب سایت خود داشته باشید.

اعتبار دامنه در مقیاس لگاریتمی تعیین می شود. این بدان معنی است که معیارهای انفرادی همیشه امتیاز را به همان درجه افزایش یا کاهش نمی دهند. هر چه یک معیار مهمتر باشد، احتمالاً تأثیر بیشتری خواهد داشت.

چرا باید به اعتبار دامنه اهمیت بدهم؟

آیا می دانید چگونه برای دریافت لینک های با کیفیت بالا اقدام کنید؟ برای شروع، ابزار بک لینک رایگان ما، Backlinks را امتحان کنید. در میان چیزهای دیگر، به شما نشان می‌دهد که کدام سایت‌ها به جای شما به رقبای شما پیوند می‌دهند.

بررسی کننده اعتبار دامنه بک لینک ها

به عنوان مثال، سایت فیلم IMDB دارای DA بالایی است زیرا کلمات کلیدی مرتبط به طور طبیعی در سراسر سایت یکپارچه شده اند. کلمات کلیدی مرتبط ثانویه نیز رایج هستند.

SEO Review Tools دارای یک بررسی کننده اعتبار دامنه اولیه است. به اعتبار (بر اساس کمیت و کیفیت بک لینک) و محتوا نگاه می کند.

Moz معیار Domain Authority را ایجاد کرد تا به کسب‌وکارها کمک کند تا در صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) رتبه‌بندی کنند. آنها رتبه بندی احتمالی یک صفحه را از طریق چندین کانال، «از جمله پیوند دادن دامنه های ریشه و تعداد کل پیوندها، در یک امتیاز DA برآورد می کنند. این امتیاز می تواند وب سایت ها را مقایسه کند یا قدرت رتبه بندی یک وب سایت را در طول زمان ردیابی کند.

Moz یک ابزار جامع تجزیه و تحلیل سئو دامنه رایگان دارد. صفحات برتر را با پیوندها، پیوندهای کشف شده و گم شده، دامنه های پیوند دهنده برتر و کلمات کلیدی را با کلیک های تخمینی نشان می دهد. البته، می توانید برخی از این اطلاعات را با استفاده از Ubersuggest نیز بیابید.

اگر در چیزی منحصر به فرد تخصص دارید یا گزینه جدیدی برای یک محصول یا خدمات ارائه می دهید، می تواند شروع خوبی باشد. برای ارائه اطلاعات بهتر در مورد جایگاه خود نسبت به رقبا تلاش کنید.

سایر معیارهای اندازه گیری شده توسط این ابزار شامل سن وب سایت و امتیاز رسانه های اجتماعی است. امتیاز رسانه های اجتماعی شما به میزان فعال بودن پروفایل های اجتماعی شما و تعداد اشتراک هایی که محتوای شما دریافت می کند مربوط می شود.

ابتدا یک حسابرسی لینک انجام دهید. این فرآیند شامل اطمینان از معتبر بودن پیوندهای وب سایت شما است و شامل تاکتیک های سئو کلاه سیاه نمی شود. Ubersuggest را امتحان کنید تا در مورد امتیاز دامنه خود، تعداد بک لینک های فعلی و دامنه های ارجاع دهنده اطلاعاتی کسب کنید.

به عنوان مثال، هنگامی که شما برای DA neilpatel.com در Moz جستجو می کنید، مشخص می شود که 88 است و 69900 دامنه پیوند دهنده (یعنی بک لینک) وجود دارد. همچنین بیش از 269000 کلمه کلیدی وجود دارد که سایت برای آنها رتبه بندی می کند و امتیاز هرزنامه فقط 1٪ است.

Domain Authority Checker Moz Domain SEO Analysis

یک تماس رزرو کنیدمنبع

چندین ابزار مرجع لینک وجود دارد. چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است؟

آیا در بهبود اعتبار دامنه خود موفق بوده اید؟ در نظرات به ما بگویید.

مشاوره با نیل پاتل

یک معیار قوی برای سایت شما این است که آن را با سایر سایت های مشابه یا مشابه اندازه گیری کنید. DA شما می تواند در طول زمان نوسان داشته باشد و با تعداد زیاد قطعات متحرک، شناسایی دلیل تغییر آن می تواند چالش برانگیز باشد. اما تسلیم نشو

با شرکت هایی که قبلاً با آنها رابطه دارید نیز تماس بگیرید. ببینید آیا راه هایی وجود دارد که بتوانید از حضور آنلاین یکدیگر حمایت کنید. مبادله گواهینامه ها تنها یکی از تاکتیک هایی است که می توانید به کار ببرید.

اگرچه گوگل از اعتبار دامنه در رتبه بندی خود استفاده نمی کند، اما مطالعه Ahrefs نشان داد که بین رتبه بندی DA و SERP همبستگی وجود دارد.

همچنین جستجو برای فهرست‌های محلی یا فهرست‌های «بهترین» که می‌توانند کسب و کار شما را نشان دهند، مفید است. این سایت ها اغلب کسب و کارهای جدیدی را اضافه می کنند.

چگونه Domain Authority خود را بررسی می کنید؟