بهترین الگوهای بودجه کسب و کار رایگان

هزینه های ثابت هزینه های مکرر شما در طول هر ماه، سه ماهه یا سال است. به عنوان مثال می توان به بیمه، اجاره فضای اداری، میزبانی وب سایت و اینترنت اشاره کرد.

4. هزینه های متغیر را در نظر بگیرید.

ممکن است هزینه های غیرمنتظره ای ایجاد شود یا ممکن است بخواهید برای گسترش کسب و کار خود پس انداز کنید. در هر صورت، پس از در نظر گرفتن تمام هزینه ها، هزینه های ثابت و هزینه های متغیر، بودجه خود را بررسی کنید. پس از تکمیل، می توانید تعیین کنید که چقدر پول می توانید پس انداز کنید.
عاقلانه است که چندین حساب پس انداز ایجاد کنید. یکی باید برای مواقع اضطراری استفاده شود. دیگری پولی را در اختیار دارد که می تواند برای رشد کسب و کار خرج شود.

چگونه یک بودجه تجاری را مدیریت کنیم

به عنوان مثال، اگر یک تجارت دیجیتال مارکتینگ را اداره می کنید، ممکن است بدانید که معمولاً حدود 10000 دلار برای کمپین های ایجاد کار خود به علاوه 5000 دلار اضافی برای دوره های دیجیتال خود درآمد کسب می کنید. شما باید درآمد تخمینی از تمام جریان های درآمد کسب و کار خود را به عنوان پول ورودی برای کسب و کار فهرست کنید.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

دانستن نحوه مدیریت بودجه بازاریابی می تواند چالش برانگیز باشد، اما با استفاده از قالب های رایگان مفید مانند این بسته الگوی بودجه بازاریابی، می توانید همه چیز را از هزینه های تبلیغات گرفته تا رویدادها و موارد دیگر پیگیری کنید.

منبع تصویر

با ردیابی منظم بودجه، همیشه می دانید که کسب و کار شما چگونه است. به طور منظم بررسی کنید تا مشخص کنید که از نظر درآمد چگونه کار می کنید و در کجا ضرر دارید. پیدا کنید کجا می توانید هزینه ها را به حداقل برسانید و چگونه می توانید پول بیشتری را به پس انداز منتقل کنید.

چرا بودجه برای یک کسب و کار مهم است؟

الگوی بودجه بازاریابی HubSpot

شاید با Intuit آشنا باشید. بسیاری از شرکت ها، بزرگ و کوچک، به خدمات Intuit مانند Quickbooks و TurboTax متکی هستند. حتی اگر از خدمات مالی پولی شرکت استفاده نمی‌کنید، می‌توانید از الگوی بودجه رایگان Intuit استفاده کنید که در Google Sheets یا Excel کار می‌کند.

الگوهای بودجه رایگان یا پولی زیادی به صورت آنلاین وجود دارد. می توانید با یک الگوی بودجه موجود شروع کنید. ما چند الگوی مفید را در زیر فهرست می کنیم.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در سپتامبر 2021 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

برای دانلود 8 قالب بودجه بازاریابی رایگان اینجا را کلیک کنید.

برای کسب و کارهای کوچک، یافتن زمان برای تهیه بودجه دشوار است، اما کمک به حفظ سلامت کسب و کار بسیار مهم است.

بودجه کسب‌وکار از یک الگوی مجموعه پیروی می‌کند، که می‌توانید آن را با درآمدهای تخمینی به‌علاوه هرگونه هزینه‌های تجاری تکراری یا مورد انتظار پر کنید.

منبع تصویر

منبع تصویر

همچنین می‌توانید انتخاب کنید که صفحه‌گسترده‌ای با ردیف‌ها و ستون‌های سفارشی بر اساس کسب‌وکارتان ایجاد کنید.

2. درآمدها را پر کنید.

بودجه های تجاری منبعی از حقیقت برای درآمد و هزینه های شما هستند. این شامل تمام پولی است که خرج می‌کنید – از آزمایش A/B کمپین‌های بازاریابی تا اجاره ماهانه دفتر کار.

آیا می خواهید هر پنی را پیگیری کنید؟ از این الگوی TemplateLab برای تهیه بودجه دقیق استفاده کنید. لیست هزینه ها شامل هزینه های ثابت، هزینه های کارکنان و هزینه های متغیر است. این الگوی تجاری می تواند به ویژه برای مشاغل کوچکی که می خواهند هزینه ها را در یک سند جامع پیگیری کنند مفید باشد.

برای کمک به رشد شرکت خود یک بودجه تجاری ایجاد کنید

ما هفت الگوی بودجه را به اشتراک می گذاریم که می تواند به سازماندهی امور مالی شما کمک کند. اما ابتدا یاد خواهید گرفت که چگونه یک بودجه تجاری ایجاد کنید.

دارای چندین برگه صفحه گسترده و دستورالعمل های ساده است. درآمد خود را در یک برگه خاص و هزینه ها را در برگه دیگری وارد می کنید. همچنین می توانید در صورت نیاز برگه های اضافی اضافه کنید. سپس، مانند جادو، صفحه گسترده از داده های موجود در برگه های درآمد و هزینه برای خلاصه کردن اطلاعات استفاده می کند. این الگو حتی می تواند پس انداز خالص و تراز پایانی را تعیین کند.

5. برگه بودجه دپارتمان