بهترین تبلیغاتی که در TikTok دیده ایم + چرا آنها ما را وادار کردند روی پیوند ضربه بزنیم

دوم، تحویل. این تبلیغ از یک راوی Gen Z برای جلب نظر جمعیتی مشابه استفاده می کند. علاوه بر این، او از یک افکت محبوب در TikTok استفاده می کند که به عنوان صفحه سبز شناخته می شود و به او اجازه می دهد تا نشان دهد که ثبت نام در DoorDash چقدر آسان است. وقتی همه این تاکتیک‌ها را با هم ترکیب می‌کنید، ویدیویی دریافت می‌کنید که برای پلتفرم ظاهر و احساسی معتبر دارد.

بنابراین، برای کمک به شما برای رسیدن به نکته درست، فهرستی از بهترین تبلیغات در TikTok را برای الهام بخشیدن به کمپین بعدی شما گردآوری کرده‌ایم.

1. DoorDash

وقتی برندها برای درک TikTok وقت بگذارند، توسعه مفاهیم، ​​پرش روی روندها، استفاده از جلوه ها و صدا و در نهایت ارتباط با مخاطبان بسیار آسان تر می شود.

بهترین تبلیغات در TikTok اینطور نیست احساس کنید مانند تبلیغات بگذار توضیح بدهم.

به وضوح، یک شرکت تولیدکننده عینک، کارها را با یک هشتگ مارکدار (#ClearlyTransform) همراه با یک چالش آغاز کرد: بهترین ظاهر خود را با عینک مورد علاقه خود به ما نشان دهید. پیام کلی این بود که مردم را تشویق کنیم تا هنگام عینک زدن احساس اعتماد کنند.

به وضوح اهمیت محتوای تولید شده توسط کاربر را درک می کند. به شرکت کنندگان خلاقیت داد آزادی برای تفسیر چالش به روش خود به جای تحمیل پیام یا فشار دادن به برند آن.

در اینجا مثال دیگری از چالش هشتگ – با پیچ و تاب است. این یکی از تأثیرگذاران TikTok استفاده می کند.

#Boba Challenge چای کونگ فو نمونه کاملی از برندی است که از قدرت هشتگ ها استفاده می کند. چالش ساده است: سعی کنید یک نی را با چشمان بسته در فنجان بوبا خنجر کنید. احمقانه؟ کمی، اما همچنین بسیار جذاب، ساده برای اجرا، و موثر در ایجاد واکنش های واقعی. در نتیجه، #BobaChallenge در فضای مجازی منتشر شد و هزاران لایک و اشتراک‌گذاری را به خود اختصاص داد.

حکم نهایی او؟ سورپرایز، تعجب – او از HelloFresh خوشحال است (“ما قطعا این را توصیه می کنیم! آسان تر، ارزان تر است، و شما می توانید هر هفته غذاهای خوشمزه جدید را امتحان کنید!”). اما مهمتر از آن، توصیه او شخصی است، تقریباً مانند تأیید یک دوست قابل اعتماد. از آنجا که ما در کفش های او راه می رفتیم، نوعی صحبت کردن، بررسی صادقانه به نظر می رسد.

3. کوکی های کرامبل

برای انتشار بیشتر این پیام، Clearly با پنج سازنده برجسته از جمله لیندا دونگ، ستاره TikTok، که چالش را تکمیل کرد و آن را با 17 میلیون دنبال کننده خود به اشتراک گذاشت، همکاری کرد.

اگر می خواهید چالش هشتگ را اجرا کنید، صفحه ای از چای کونگ فو را انتخاب کنید و آن را ساده، فراگیر و مهمتر از همه سرگرم کننده نگه دارید.

5. واضح است

به علاوه، با مشارکت با اینفلوئنسرهای TikTok، چالش بیش از 241000 ویدیو ارسالی، 32.7 میلیون تعامل و 12000 فالوور جدید در مدت شش روز ایجاد کرد.

6. CoverGirl

امیدواریم این برندها به شما انگیزه داده باشند که خارج از چارچوب فکر کنید و خلاق باشید. یادآوری این نکته مفید است که TikTok یک پلتفرم سرگرم کننده و سرگرم کننده است که لازم است با این انرژی در بازاریابی خود هماهنگ شوید.

در ابتدا، فکر می‌کنید ویدیو از یک کاربر معمولی TikTok به جای یک برند است – که دقیقاً بر اساس طراحی است. از آنجایی که در پلتفرم طبیعی به نظر می رسد، کاربران کمتر به مرور زمان می روند. به طور خلاصه، تعادل کاملی بین ارائه ارزش بدون فروش بیش از حد ایجاد می کند.

برگردیم به تو

می‌خواهم به شما نشان دهم که چگونه می‌توانم ایرپاد پرو را در 48 ساعت بدون هیچ هزینه‌ای بخرم.»

برای زمینه، آموزش های آرایش در TikTok بسیار محبوب هستند. در مثال زیر، CoverGirl با بازآفرینی یک آموزش آرایش با استفاده از فونداسیون جدید خود، به این دسته گرایش پیدا کرده است. این ویدیو یک علاقه‌مند به آرایش را نشان می‌دهد که از فونداسیون استفاده می‌کند و نتایج را بالا می‌برد. مخاطب با دیدن محصول «در عمل» و آموختن چند نکته از راوی، ارزش پیدا می‌کند.

هشتگ ها نقش مهمی در TikTok دارند. آنها به کاربران کمک می کنند ویدیوهای مرتبط را پیدا کنند و با کسانی که علایق مشترک دارند ارتباط برقرار کنند. برای بازاریابان، آنها همچنین می توانند دیده شدن و دسترسی یک پست را افزایش دهند.

هیچ چیز بدتر از تماشای تبلیغی نیست که به نظر می رسد فیلمنامه یا اجبار است. یکی از راه‌های دور زدن این موضوع، فیلم‌برداری از یک ویدیو به سبک vlog است، مانند این ویدیو از HelloFresh:

برای بازآفرینی همان جادو، بر انتقال پیامی تمرکز کنید که به مخاطبان شما صحبت می‌کند و از تاکتیک‌های خاص پلتفرم – مانند جلوه‌ها، موسیقی و صدا – استفاده کنید تا آن را به روشی معتبر و جذاب ارائه دهید.

2. HelloFresh

یک قلاب فریبنده در چند ثانیه اول؟ بررسی. با این حال، اینجا خیلی بیشتر اتفاق می افتد.

باور کنید یا نه، کاربران TikTok مخالف تبلیغات نیستند – آنها فقط انتظارات زیادی از آنها دارند. موفق‌ترین‌ها عجیب، خلاقانه و سرگرم‌کننده هستند – تقریباً بازتابی از خود پلتفرم.

اول، پیام. توجه کنید که DoorDash چگونه خود را به عنوان یک کنسرت جانبی قرار می دهد. حتی نشان می دهد که چگونه می توانید در زمان کمتری پول بیشتری به دست آورید. این پیام به وضوح برای مخاطبان خود از بزرگسالان جوانی که می خواهند جدیدترین ابزارها را بدون تعهد به یک شغل تمام وقت، فریبنده است.

کتاب الکترونیکی رایگان: راهنمای بازاریاب برای TikTok برای تجارت [Download Now]

این تبلیغ مانند آب نبات برای چشم است. از رنگ‌های روشن، موسیقی شاد، و عکس‌های اسلوموشن از کوکی‌های ooey-gooey استفاده می‌کند. شیرینی روی کیک (یا کلوچه؟) استفاده از طنز است.

این یادآوری خوبی برای برندها است که به طنز متمایل شوند، شخصیت نشان دهند و صدای برند خود را اصلاح کنند. Tiktok ذاتاً عجیب و غریب است و بازاریابان زمانی به موفقیت دست می یابند که مایل به خلاقیت و احمق باشند.

4. چای کونگ فو

بیرون از دروازه، راوی با ذکر یک نقطه درد مشترک توجه شما را جلب می کند: خرج کردن بیش از حد در فروشگاه مواد غذایی. بنابراین، او یک کیت غذا را امتحان می کند. ما به دنبال آن هستیم که او مواد را از جعبه باز می کند، سبزیجات را خرد می کند و نتیجه نهایی را می چشد.

وبلاگ - الگوی نقشه برداری محتوامنبع

پیام ساده است: شما شایسته جشن گرفتن چیزهای شیرین زندگی هستید. با این حال، اگر امروز به پیروزی نرسیدید، Crumbl Cookies فهرستی از دستاوردهای غیرقابل تماشا را برای شما ارائه می‌کند، مانند: “تیم شما بازی بزرگ را برد. تیم شما تلاش کرد تا در بازی بزرگ پیروز شود. شما حتی نمی دانستید که یک بازی بزرگ وجود دارد.”