بهترین دیزل ژنراتور قیمت دیزل ژنراتور

بهترین دیزل ژنراتور قیمت دیزل ژنراتور

شارژر باتری دیزل ژنراتور یکی از اجزای تابلو برق دیزل ژنراتور می باشد که وظیفه کنترل و نظارت بر خروجی برق باتری و در صورت لزوم شارژ آن را دارد از این رو بسیار اهمیت دارد که باتری توسط دیزل ژنراتور به طور متناسب با ولتاژ آن شارژ شود. دیزل ژنراتورهای سیار و قابل حمل بیشتر در عملیات غیر ساکن و پروژه های بین شهری کاربرد دارند. ابعاد دیزل ژنراتورهای نیز متناسب با توان ها متفاوت می باشد و می تواند به اندازه دو متر مربع باشد تا حتی به اندازه ی یک کانتینر ۲۰ فوت و بیشتر. در کارخانه ها، کارگاه ها، محیط های صنعتی، مکان های ساختمانی، جاده ها و راه آهن، نمایشگاه ها و … به منظور به کار گیری در حالت های عدم وجود برق شهری و یا به منظور کاهش هزینه های مصرف انرژی کاربرد دارند.

  • یکی دیگر از موارد مهم در خرابی دستگاه دیزل ژنراتور، وجود داشتن هوا در سیستم سوخت‌رسانی می‌باشد.
  • ظرفیت و توان ژنراتور را می توانید در هنگام خرید از فروشندگان کالا درخواست کنید.
  • توان اعلام شده در کاتالوگ دیزل ژنراتورها بر اساس استفاده از آن ها در شرایط استاندارد است این به این معنی است که در ارتفاع سطح دریا و در دمای ۲۵ درجه سانتی گراد و استفاده از سوخت مصرفی مناسب و با کیفیت می باشد.
  • در حال حاضر این شرکت کشور ما را تحریم کرده ولی یک شرکت ایرانی اقدام به مهندسی معکوس این محصول نموده است.
  • دیزل ژنراتورهای کوچک تا ۲۵۰ کیلو ولت آمپر نه تنها برای تولید برق اضطراری بلکه به جهت تامین برق مورد نیاز به صورت مستمر یا در زمان اوج مصرف و یا حتی در زمانی که کمبود ژنراتورهای بزرگتر حس میشود استفاده می شوند.
  • پایور دیزل آسیا با بیش از ۳۰ سال تجربه به عنوان عرضه کننده دیزل های Perkins انگلستان در امر تولید مولد برق در همه توان ها از رنج 9KVA تا ۲۵۰۰KVA در حال فعالیت می باشد.

سپس ژنراتور این انرژی مکانیکی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. ظرفیت و مشخصات هر دیزل ژنراتور متناسب با ویژگی های پروژه و کاربرد آن مشخص می شود. لازم به ذکر است که سیستم دیزل ژنراتور برق اضطراری در زمان قطعی برق به عنوان منبع تغذیه پشتیبان کاربرد دارد. حجم روغن دیزل ژنراتور برق اضطرای تعیین کننده زمان دقیق تعویض روغن موتور آن است. عدم توجه به زمان تعویض روغن دیزل ژنراتور مشکلات فراوانی در عملکرد آن از قبیل ساییدگی تجهیزات موتور، تولید صدای ناهنجار توسط موتور دیزلی و همچنین کاهش بازدهی آن می شود. به طور معمول اولین زمان تعویض روغن موتور دیزل ژنراتور دائم کار بایستی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ ساعت کارکرد باشد.

رگولاتور ولتاژ

از صفحه کنترل برای راه اندازی و توقف ژنراتور، خواندن کدهای مشکل تشخیصی در موتورهای سازگار و نمایش پارامترها برای کاربر استفاده می شود. همچنین ممکن است با یک پنل ATS برای کارکرد خودکار برق شبکه استفاده شود. تمیز کننده هوا باید بعد از هر ۵۰۰ ساعت کارکرد موتور با یک عنصر فیلتر ساخته شده از مقوا یا همچنین با استفاده از سیگنال مسدود کننده سرویس گردد. سرویس پاک کننده هوا شامل پاکسازی اجزای اصلی فیلتر است که گرد و غبار وارد شده به پاک کننده هوا را نگه می دارد. حالت گرفتگی فیلتر، کنترلی برای آسیب به قسمت های اصلی فیلتر می باشد در چنین شرایطی لازم است که فیلتر کنترل را پاکسازی شود. همچنین پنجره ها یا کانال های ورودی هوای تازه و تخلیه هوای گرم را بازرسی کنید تا مطمئن شوید بسته یا مسدود نشده اند.

از لحاظ ظاهری کنترل پنل مجموعه ای از ابزار کنترلی است که میزان ولتاژ و آمپر را نشان می دهد و برای جلوگیری از ضربه و محافظت برابر عوامل جوی مانند باران و برف در داخل یک جعبه فلزی قرار داده شده اند. چنانچه یک ژنراتور زیر بار کمتر از 30 درصد برود می تواند انباشت خیس ایجاد کند. در واقع انباشت رطوبت از نوعی روغن سیاه است که می تواند از اتصالات اگزوز نشت کند، زیرا موتور به حداقل فشار و دمای عملکرد خود نرسیده است. دود اگزوز ساطع شده از یک دیزل ژنراتور حاوی مواد بسیار سمی است و باید به درستی مدیریت شود.

قیمت دیزل ژنراتور 250 کاوا ( 250kva )

از دیزل ژنراتور برای تولید برق در مکان‌های دور افتاده استفاده می‌شود. مراکز نظامی و بیمارستان‌ها از جمله بخش‌هایی هستند که تقریباً همگی به یک یا چند دیزل ژنراتور مجهزند. ظرفیت قدرت اولیه ژنراتور دیزلی بدون محدوديت در تعداد ساعت بهره برداری، با ميانگين كاركرد ۶۰ الی ۸۰۰ درصد ظرفيت نامی و با امكان اضافه بار ۱۰٪ به مدت يك ساعت، در هر ۱۲ ساعت كارکرد می باشد. این نوع ژنراتور به عنوان مولد برق در مناطق دوردست مورد استفاده قرار می گیرد.

دیزل ژنراتور کامینز 250 کاوا

بهترین گزینه برای بهترین انتخاب میتواند مشورت با کارشناسان فروش یک مجموعه دیزل ژنراتور باشد که بتوانند شما را در انتخاب درست راهنمایی کارا سهند کنند. بعد از شناسایی مقدار توان مورد نیاز نوبت به انتخاب برند میباشد. قبل از اینکه بخواهید بین مدل های اروپایی، چینی، انگلیسی و ایرانی فکر کنید در نظر داشته باید که تمام برندها ، تمام توان ها را نخواهد داشت و شرکت سازنده فقط در توان های مخصوص تولید دارند.