بهترین روش های سئوی تصویر برای کشف بیشتر محتوای شما

به جای حفظ نام عمومی “IMG_0883″، سعی کنید از کلمات کلیدی مرتبط برای توصیف آنچه در تصویر است، مشابه متن جایگزین خود استفاده کنید. این همچنین می تواند به نمایش تصویر شما در صفحه نتایج جستجوی تصویر کمک کند، که باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود.

6. از تصاویر واکنش گرا استفاده کنید.

ایجاد تصاویر با کیفیت بالا، منحصر به فرد و اصلی فقط برای وب سایت شما عالی نیست – همچنین فرصتی فوق العاده برای کسب بک لینک در زمانی است که دیگر وب سایت ها از تصویر شما برای صفحات خود استفاده می کنند.

دوم، متن جایگزین تجربه کاربر را بهبود می بخشد. متن جایگزین می‌تواند یک تصویر را برای یک خواننده کم بینا توصیف کند، و همچنین در صورتی که خواننده نتواند تصویر را به درستی در دستگاه خود بارگیری یا مشاهده کند، کمک می‌کند.

در واقع، گوگل در صفحه توسعه دهندگان خود می گوید: “شما می توانید با اطمینان از اینکه تصاویر و سایت شما برای Google Images بهینه شده اند به فرآیند کشف کمک کنید. [and] احتمال اینکه محتوای شما در نتایج جستجوی Google Images ظاهر شود را افزایش دهید.”

در سال 2021 و پس از آن، بازاریابان حیاتی شروع به توجه به اهمیت تصاویر بصری به عنوان فرصتی قدرتمند برای دستیابی به مخاطبان جدید در SERP می کنند.

اگر برای یک وب سایت تجارت الکترونیک کار می کنید و تصاویری از محصول خود را ارسال می کنید، این امر به ویژه مهم است. بسیاری از خریداران از تصاویر برای خرید کالاهای مصرفی استفاده می کنند. در حقیقت، 50 درصد از خریداران آنلاین تصاویر را می گویند به آنها کمک کرد تصمیم بگیرند چه چیزی بخرند.

امیدواریم که بتوانید از این بهترین شیوه ها برای ارتقاء سطح و کسب ترافیک جدید از طریق صفحات نتایج تصاویر جستجو استفاده کنید. به یاد داشته باشید، یک عکس ارزش هزار کلمه را دارد… پس فقط ارزش آن را تصور کنید سئو بهینه شده است تصویر

متن جایگزین محصول پک پک خانواده پاپ کورن

سهم موبایل از نمودار بازدیدهای جستجوی ارگانیک

اما … گفتن آسان تر از انجام دادن است، درست است؟

تصاویر واکنش گرا برای اطمینان از اینکه خوانندگان شما می توانند تصاویر شما را در هر نوع دستگاهی ببینند بسیار مهم هستند. امروزه، بسیار مهم است که صفحات شما برای موبایل بهینه شده باشند تا بر رتبه بندی موتورهای جستجو و همچنین تجربه کاربر تأثیر بگذارد.

به علاوه، همانطور که کریستن بیکر، مدیر بازاریابی HubSpot به من گفت، “پس از اجرای یک آزمایش تصویر در وبلاگ HubSpot، متوجه شدم که رتبه بندی در بسته های تصویری گوگل باعث افزایش بازدید و کلیک روی محتوای ما می شود.”

نمونه کار عکاسی تام هالز

اگر تصاویر شما واکنش گرا نباشند، صفحه به همان اندازه که روی دسکتاپ ظاهر می شود در موبایل تمیز نمی شود – که بر SEO و همچنین درک خواننده شما از برند شما تأثیر منفی می گذارد.

}

7. از تصاویر به عنوان یک فرصت بک لینک استفاده کنید.

کد برای افزودن تصاویر به نقشه سایت موجود

با این حال، مهم است که توجه داشته باشید – گوگل به هر اندازه تصویر نگاه نمی کند. در عوض، نگاه می کند جمع اندازه صفحه.

در اینجا، بیایید بررسی کنیم که سئوی تصویر چیست، و بهترین روش هایی که می خواهید دنبال کنید تا صفحات وب خود را در نتایج جستجوی تصویر بیشتر قابل کشف کنید.

فشرده سازی تصاویر جزء حیاتی هر استراتژی بهینه سازی وب سایت خوب است.

خوشبختانه، برخی از خدمات میزبانی وب سایت، از جمله HubSpot، به طور خودکار از پاسخگو بودن تصاویر شما اطمینان می دهند.

چرا؟

ارتفاع: خودکار؛

می دانم که تنها نیستم. در واقع، امروزه نیمی از جستجوهای گوگل در صفحه نتایج جستجو به پایان می رسد، بدون اینکه کاربر روی هیچ نتیجه ای کلیک کند.

Enter: قدرت تصاویر.

→ اکنون دانلود کنید: بسته شروع SEO [Free Kit]

بهترین روش های سئو تصویر

1. از متن جایگزین مرتبط و دقیق برای دسترسی کاربر و سئو استفاده کنید.

اگر بافت صفحه بتواند به خوانندگان کمک کند تا بفهمند تصویر چه چیزی را به تصویر می‌کشد، معمولاً زیرنویس لازم نیست – به عنوان مثال، در این پست وبلاگ من از هیچ عنوانی استفاده نکرده‌ام زیرا از متن برای معرفی هر تصویری که نشان داده‌ام استفاده کرده‌ام. .

با این حال، در صورت نیاز، می توانید با استفاده از کد سریع، تصاویر خود را واکنش گرا کنید. به عنوان مثال، می توانید این کد را به HTML خود اضافه کنید:

روز دیگر، “چگونه یک vlookup در اکسل انجام دهیم” را در گوگل جستجو کردم. من چند مقاله را مرور کردم اما هنوز احساس نارضایتی می کردم – نمی خواستم در مورد vlookups بخوانم، می خواستم دیدن آی تی.

برای در نظر گرفتن اهمیت جستجوی بصری در سال 2021، اجازه دهید با یک مثال شروع کنیم.

گوگل پیشنهاد می کند تصاویر را به نقشه سایت موجود اضافه کنید – یا یک نقشه سایت جداگانه فقط برای تصاویر ایجاد کنید – تا به موتورهای جستجو کمک کنید تصاویر شما را کشف کنند. به ویژه، این برای تصاویری که گوگل نمی تواند از طریق خزیدن پیدا کند مفید است، مانند تصاویری که از طریق فرم های جاوا اسکریپت به آنها دسترسی پیدا می کند.

در نهایت، گوگل (و خوانندگان) محتوای اصلی را در اولویت قرار می دهد – به این معنی که اگر امیدوارید تصاویر شما در صفحات نتایج تصویر رتبه بندی شوند، استفاده از تصاویر اصلی و منحصر به فرد ضروری است.

اگر تصویر شما محصول شما را به درستی نشان ندهد، در زیر تصاویر بهتر و با کیفیت بالاتر از رقبا مدفون می شود.