بهترین فونت های امضا برای ایمیل ها و اسناد

شما امضای ایمیل این تصوری است که شما ایجاد می کنید – این بسته شدن ایمیل شما است. مردم ایمیل ها را در مجموعه ای از دستگاه ها می خوانند، بنابراین ضروری است که امضای ایمیل شما با دستگاه های مختلف سازگار باشد. علاوه بر فونت، اندازه فونت امضای ایمیل نیز باید در نظر گرفته شود. خوانایی کلید است.

امضای ایمیل ممکن است آخرین قسمت ایمیل شما باشد، اما این بدان معنا نیست که باید یک فکر بعدی باشد. توجه شما به جزئیات نتیجه خواهد داد. انتخاب فونت مناسب می تواند به شما کمک کند تا شخصیت و حرفه ای بودن خود را منتقل کنید و تأثیر ماندگاری بر جای بگذارید.

فونت اشتباه می تواند تأثیر منفی بر خواننده بگذارد. استفاده از یک فونت بسیار سبک می تواند خوانایی را مختل کند. فونت های سفارشی ممکن است با پلتفرم های مختلف سازگار نباشند.

Sans را باز کنید

اسوالد

تاهوما

تایمز نیو رومن

ربات

پاپینز

لاتو

اگر نوار عنوان یک ایمیل جلب توجه می کند، سپس امضا تأثیر ماندگاری است که بر خواننده می گذارید.

فونت های زیر الزامات خوانایی و سازگاری را در پلتفرم های مختلف برآورده می کنند.

آریال

در حالی که امضای ایمیل ممکن است ساده به نظر برسد، عوامل زیادی برای انتخاب فونت امضا وجود دارد: اندازه، رنگ و خود فونت. در این بخش، آنچه را که باید جستجو کنیم، توضیح خواهم داد.

اندازه

هنگامی که از یک حساب ایمیل حرفه ای خارج می شوید، همچنین نماینده شرکت یا سازمانی هستید که در آن کار می کنید. انتخاب فونت امضای حرفه ای شما و مکانی را که برای آن کار می کنید با دیدی مثبت نشان می دهد.

نحوه انتخاب فونت امضا

لوسیدا سانس

گرجستان

هلوتیکا

سنج ها

پیک جدید

برای راهنمای دقیق نحوه انتخاب و انتخاب بهترین فونت برای بازاریابی، از جمله ایمیل، این پست را بررسی کنید.

15 بهترین فونت برای امضای ایمیل

با این حال، می توانید با انتخاب بهترین فونت امضا، لحن بهینه را در ایمیل خود تنظیم کنید.

اسوالد

ربات

لوسیدا سانس

Sans را باز کنید

وقتی صحبت از رنگ می شود، خوانایی را هدف قرار دهید. رنگ های خیلی روشن مثل زرد یا خیلی روشن مثل قرمز، امضای ایمیل شما را برای خواندن سخت می کند. رنگ های کلاسیک مانند مشکی یا آبی سرمه ای را انتخاب کنید. همچنین کمک می کند تا امضای ایمیل شما به همان رنگ متن ایمیل برای یکپارچگی باشد. سعی کنید از رنگ های زیاد استفاده نکنید – بهتر است حداکثر از 2 تا 3 رنگ استفاده کنید تا خواننده را تحت تاثیر قرار ندهد.

فونت

اندازه برای خوانایی مهم است. خیلی کوچک است و خواننده نمی تواند آن را ببیند. در عین حال، شما نمی خواهید فونت شما آنقدر بزرگ باشد که مزاحم شود. مطمئناً نمی خواهید اندازه فونت امضای شما بر متن اصلی غلبه کند. اندازه فونت پیشنهادی برای امضای ایمیل شما 11 تا 13 است.

رنگ

پاپینز

تاهوما

هلوتیکا

لاتو

علاوه بر این، فونت های امن وب با مرورگرهای مختلف مانند کروم، فایرفاکس و سافاری سازگار هستند. اینها فونت ها شامل: Arial، Arial Black، Calibri، Courier New، Georgia، Helvetica، Lucida، Tahoma، Times New Roman، Trebuchet و Verdana.

گاراموند

گرجستان

تربوشت ام اس

شما باید یک فونت امضای ایمیل ایده آل را انتخاب کنید.

فونت های امضای ایمیل نقش مهمی در شکل دادن به لحن شما به عنوان یک حرفه ای و نشان دادن شخصیت شما دارند. با چنین بسیاری از اجزای دیگر در یک ایمیل، چه از نظر محتوا و چه از نظر طراحی، می توان به راحتی از ارسال آن چشم پوشی کرد.

پیک جدید

گاراموند

به همین دلیل است که در این پست وبلاگ، موارد زیر را پوشش خواهیم داد:

چرا امضای ایمیل مهم است

آریال

سنج ها

فونت ها مهم هستند همانطور که به این پست وبلاگ روی صفحه نمایش خود نگاه می کنید، آیا به فونت استفاده شده فکر می کنید؟ اگر این پست وبلاگ با پاپیروس نوشته شده باشد، ممکن است باعث حواس پرتی شود. برای امضای ایمیل، فونتی که انتخاب می‌کنید بسیار مناسب‌تر است، زیرا علامت شماست. اگر ایمیلی را با استفاده از Comic Sans امضا کنید، تصوری که از خود می‌گذارید ممکن است کودکانه و غیرحرفه‌ای باشد.

تایمز نیو رومن

تربوشت ام اس

برای پیدا کردن سبک ایمیل مناسب برای شما به کمک نیاز دارید؟ ایمیل های خود را با ابزارهای بازاریابی ایمیلی HubSpot – از جمله تولید کننده امضای ایمیل ما.منبع

فونت های ایمن وبفونت‌های sans serif نیز برای پلتفرم‌های دیجیتال استفاده می‌شوند. این فونت ها خوانا هستند زیرا پیچیده یا آراسته نیستند. دستگاه‌هایی مانند ویندوز و مک با فونت‌های ایمن وب از قبل نصب شده‌اند.