بهترین 10 بستر رویداد مجازی برای میزبانی رویداد بعدی شما

منبع تصویر

در حالی که این فهرست جامع نیست، اما مکانی عالی برای شروع است زیرا تعیین می کنید به دنبال چه چیزی هستید و انتظار دارید از پلتفرم های رویداد مجازی در بازار چه چیزی پیدا کنید.

بهترین بسترهای رویداد مجازی

1. vFairs

به عنوان یکی از پلتفرم های رویداد مجازی پیشرو در بازار، Hopin برای رویدادهای کوچک و بزرگ مناسب است.

قیمت آنها از 49 دلار در ماه شروع می شود و برای شرکت ها تا 499 دلار می رسد. هر طرح شامل گزارش و تجزیه و تحلیل، ابزارهای ثبت نام و بازاریابی ایمیلی مربوط به رویداد است.

دعوت به اقدام جدیدمنبع

پلت فرم رویداد مجازی: goldcast

پلت فرم رویداد مجازی: accelevents

Hopin یک پلتفرم انعطاف‌پذیر و مقیاس‌پذیر با هر آنچه برای رویداد خود نیاز دارید، از پشتیبانی ثبت‌نام گرفته تا جلسات چند مرحله‌ای تا تجزیه و تحلیل زمان واقعی، ارائه می‌دهد.

بسیاری آن را پلتفرم DIY می نامند، زیرا دارای ویژگی های سفارشی سازی گسترده در قسمت جلویی و پشتی است. علاوه بر این، برای کاربرانی که به دنبال ایجاد رویدادهای جذاب حضوری، ترکیبی و مجازی هستند، پشتیبانی جهانی ارائه می‌کند.

اگرچه آنها ویژگی‌های استانداردی را که در بسیاری از پلتفرم‌ها مشاهده می‌کنید ارائه می‌کنند، اما بر سه چیز تمرکز می‌کنند: سفارشی‌سازی، سهولت استفاده و برندسازی.

آیا در حال برنامه ریزی یک رویداد مجازی هستید و مطمئن نیستید که از کدام پلتفرم استفاده کنید؟

بازاریاب در مورد پلت فرم رویداد مجازی تحقیق می کند

اکنون دانلود کنید: راهنمای میزبانی رویدادهای مجازی

شاید از خود بپرسید که آیا یک پلتفرم رویداد مجازی مانند یک پلتفرم کنفرانس ویدیویی مانند زوم است؟ از نظر فنی خیر اگرچه هر دو ابزار دارای ویژگی هایی هستند که با هم تلاقی می کنند، اما برای اهداف متفاوتی طراحی شده اند.

پلتفرم رویداد مجازی ابزاری دیجیتالی است که کاربران را قادر می سازد تا رویدادهای مجازی مانند کنفرانس ها، وبینارها و کارگاه های آموزشی را برنامه ریزی، تبلیغ و میزبانی کنند.

در حالی که سایر پلتفرم‌ها بر سفارشی‌سازی تمرکز می‌کنند، ON24 وعده می‌دهد که تعامل شرکت‌کنندگان را ارائه دهد.

آنها یک تجربه رویداد مجازی 360 را برای مشاغلی ارائه می دهند که به دنبال رابطی شیک و همچنین جذب مخاطب هستند. ویژگی های کلیدی عبارتند از:

Zuddl به برندها اجازه می دهد تا تجربیات مجازی فراگیر و مبتنی بر برند ایجاد کنند که شرکت کنندگان را به ارتباط دعوت می کند. در اینجا نحوه انجام آنها آمده است:

اینها تنها برخی از ابزارهایی هستند که Zuddl ارائه می دهد.

9. ON24

از پلتفرم‌های بزرگ مانند Hopin گرفته تا پلتفرم‌های کوچکتر و خاص‌تر، ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم. لیست ما را از 10 بهترین پلتفرم برای میزبانی رویداد مجازی بعدی خود بررسی کنید.