“ترک بی سر و صدا” چیست؟ و چرا در رسانه های اجتماعی پرطرفدار است

بر اساس یک نظرسنجی گالوپ، حدود نیمی از نیروی کار ایالات متحده در حال حاضر بی سر و صدا ترک می کنند، با کاهش مشارکت کاری در سه ماهه دوم سال 2022.

مقاله اخیر واشنگتن پست به این روند پرداخته و بررسی می کند که چگونه زنان و رنگین پوستان در محل کار در وضعیت نامساعدی قرار دارند.

آموزش مدیریت نیز مهم است زیرا احتمالاً بیشترین تأثیر را بر کارمند خواهد داشت. آموزش در زمینه مربیگری رشد، توسعه مهارت و شفافیت پرداخت به ایجاد اعتماد با کارکنان و ارتقای یک زندگی کاری مثبت کمک می کند.

این در تضاد کامل با مدیرانی است که پایین‌ترین رتبه را در این رده‌بندی دارند و تنها 20 درصد از کارکنانشان مایل به انجام کارهای بیشتر و 14 درصد از کار بی‌صدا هستند.

این گفتگو پس از استعفای بزرگ انجام می شود، یک روند اقتصادی که در آن کارمندان به طور انبوه مشاغل خود را در سال 2021 ترک می کنند.

گزارش شده است که این امر ناشی از دستمزدهای پایین یا راکد، هزینه های بالای زندگی، نگرانی های بهداشتی مربوط به همه گیری COVID-19 و تمایل به کار از راه دور بوده است. ناگفته نماند فرسودگی شغلی.

آیا تا به حال کاری داشته اید که در آن ساعت کار کنید، سر خود را به مدت 8 ساعت پایین نگه داشته باشید و از ساعت خارج شوید؟ بدون ماندن ساعات اضافی برای اتمام پروژه یا داوطلب شدن برای کارهایی فراتر از حجم کاری شما.

یک مطالعه در محل کار توسط HBR بیان می کند که ترک بی سر و صدا بازتابی از “رؤسای بد” است تا عدم تمایل کارمندان به انجام کارهای بیشتر.

یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار این است که به طور منظم یک به یک رابطه خود را ایجاد کنید. زمینه های مشترک پیدا کنید، فعالانه گوش کنید، به علایق آنها توجه کنید و منابع را برای حمایت از آنها در رشدشان به اشتراک بگذارید.

در این ویدیو که در حال حاضر 3.5 میلیون بازدید دارد، Tiktoker توضیح می‌دهد که ترک بی‌صدا چیست: رد فرهنگ شلوغی و بازیابی تعادل بین کار و زندگی.

آنها برای اشتباهات با مجازات های سخت تری مواجه می شوند، نرخ فرسودگی شغلی بالاتری دارند و احتمال ترفیع آنها کمتر است. در نتیجه، ترک بی سر و صدا می تواند آنها را بیشتر باز دارد. بنابراین، برای بسیاری از رنگین پوستان، این کاری است که از عهده انجام آن بر نمی آیند.

از آنجا به کجا می روید؟ روی رابطه خود کار کنید

واقعیت این است: کارمندان تنها در نتیجه یک محیط ضعیف در محل کار “بی سر و صدا ترک می کنند” – و داده هایی برای حمایت از این موضوع وجود دارد.

درعوض، ترک بی سر و صدا شامل تکمیل مسئولیت های کاری خود بدون فراتر رفتن و فراتر از آن است. به نظر می رسد در ساعت 5 بعدازظهر از سیستم خارج شوید، به دنبال کار یا پروژه اضافی نباشید و به طور منظم مرخصی بگیرید.

کارمندی که حمایت کافی از مدیر خود دریافت می کند، فرصت های رشد به او داده می شود و برای کار خود پاداش دریافت می کند، انگیزه ای برای عملکرد در بالاترین سطح خواهد داشت.

علاوه بر این، چت های شغلی فصلی را برای بحث در مورد مسیر فعلی خود تنظیم کنید. در اینجا زمینه های کلیدی برای بحث وجود دارد:

  • علایق و ارزش ها
  • نقاط قوت و شکاف
  • رضایت شغلی
  • اهداف شغلی

این به کارفرمایان بستگی دارد که محیطی را ایجاد کنند که در آن اتفاق می افتد. این کار با تعیین حدود ساعات کاری شروع می شود – این می تواند مانند یک خط مشی عدم تماس در زمان های خارج از دفتر به نظر برسد.

آنها همچنین استدلال می کنند که این اصطلاح نشان می دهد که چگونه بسیاری از شرکت ها از کارکنان استثمار می کنند و انتظار عملکرد بیش از حد را بدون غرامت کافی ایجاد می کنند.

بعد، سازگار و قابل اعتماد باشید. از یک یادداشت شخصی در مورد آن فکر کنید – آیا دوستی را حفظ می کنید که به قول خود عمل نکرده و نمی توانید به او تکیه کنید؟ احتمالا نه. بنابراین، چرا روابط کارفرما و کارمند باید متفاوت باشد؟ در هر صورت، این ویژگی‌ها حتی مهم‌تر هستند زیرا روی شغل شما تأثیر می‌گذارند.

الگوی فرهنگ شرکتمنبع

محققان آنها دریافتند که مدیرانی که بالاترین رتبه را در ایجاد تعادل بین نیازهای تجاری و نیازهای کارکنان داشتند، بالاترین درصد کارمندانی را داشتند که مایل به انجام کارهای بیشتر هستند – دقیقاً 62٪ با تنها 3٪ از ترک کار بی سر و صدا.

با در نظر گرفتن این موضوع، کارفرمایان به جای اینکه ترک بی سر و صدا را به عنوان روندی که به محیط کار آسیب می زند، بدانند، باید آن را فرصتی برای بهبود فرهنگ محل کار خود بدانند.

مدت کوتاهی پس از آن، سایر کاربران TikTok افکار و تجربیات خود را در مورد ترک بی سر و صدا به اشتراک گذاشتند – هشتگ اکنون 97.6 میلیون بازدید کلی از ویدیو به دست آورده است.

علاوه بر این، چت های شغلی فصلی بین مدیران و گزارش های مستقیم آنها را برای بحث در زمینه های مورد علاقه و تمرکز، چالش های فعلی یا مورد انتظار و موارد دیگر تنظیم کنید. هر چه مدیران تعامل بیشتری با تیم خود ایجاد کنند، احتمال ترک بی سر و صدا کمتر می شود.

اگر در حال مدیریت یک ترک‌کننده آرام هستید، چه باید کرد

در نهایت، با کارکنان خود مانند مردم رفتار کنید. کارمند متعهد بودن به معنای این نیست (و نباید) تمام تلاش خود را صرف کنید. تعادل بین کار و زندگی بخش مهمی از رضایت شغلی است و اگر این اولویت فعلی برای تیم شما نباشد، در نهایت با لیست بلندبالایی از افراد بی سر و صدا مواجه خواهید شد.

هشتگ tiktok ترک بی سر و صدا

برای دیگران، این نوعی شورش است. و برای برخی، این یک اصطلاح عجیب و غریب برای توصیف کاری است که برای چندین دهه انجام داده اند.

چگونه شرکت ها باید به ترک بی سر و صدا رسیدگی کنند

هنگامی که درک روشنی از اینکه آنها برای چه چیزی تلاش می کنند و چه چیزی در نقش خود کم است، به دست آوردید، با هم یک برنامه عملیاتی در مورد چگونگی دستیابی به اهداف خود ایجاد کنید.

اکنون دانلود کنید: الگوی کد فرهنگ شرکت رایگان

این همان چیزی است که Millennials و Gen Z آن را ترک آرام می نامند. بیاموزید که چرا در رسانه های اجتماعی ترند است و شرکت ها چگونه باید به آن رسیدگی کنند.

ترک بی سر و صدا چیست؟

بنابراین در حالی که این اصطلاح شامل کلمه “ترک کردن” می شود، در واقع هیچ ربطی به آن ندارد.

از آنجا، برنامه‌ای تنظیم کنید که در آن درباره پیشرفت، موانع و فرصت‌ها صحبت کنید.

در یک مقاله NPR، منتقدان این اصطلاح می گویند که ترک بی سر و صدا یک نام اشتباه برای تعیین حد و مرز در محل کار و داشتن تعادل سالم بین کار و زندگی است.

اگر متوجه شدید که یک فرد آرام در تیم خود کناره گیری می کنید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که متوجه شوید احتمالاً به دلیل عدم اعتماد بین شما و کارمندتان است.

ترک بی سر و صدا اصطلاحی است که در ویدیویی توسط زایاد خان، سازنده محتوا، در TikTok مطرح شد.

@zaidleppelin On quieting #reform ♬ صدای اصلی – روبی

گیج کننده است، می دانم. هنگامی که به ترک بی سر و صدا فکر کردم، کارمندانی را به تصویر کشیدم که به آرامی از میزهای خود دور می شوند و به سبک هومر سیمپسون از ساختمان خارج می شوند و دیگر هرگز دیده نمی شوند.

در بیشتر موارد، یک فرد ساکت، کارمندی است که از پشتیبانی مناسب برخوردار نیست. هنگامی که آنچه را که آنها نیاز دارند ارائه دهید، یک مجری درگیر در دستان خود خواهید داشت.