توسعه یک استراتژی بازاریابی طاقچه که باعث رشد می شود [+ Examples]

چند سال پیش، سالن‌های سنتی بسته‌هایی را برای زنان ارائه می‌کردند – معمولاً شستشو، سشوار کردن، کوتاه کردن مو و اتو کردن – فرآیندی طولانی که می‌توانست شما را برای چندین ساعت در سالن نگه دارد.

شما از قبل می‌دانید که خریداران شما چه کسانی هستند، اما تحقیقات به شما کمک می‌کند تا دریابید آنها از کجا خرید می‌کنند، چگونه محصولات را پیدا می‌کنند و چه چیزی بر تصمیم‌گیری‌های خرید آنها تأثیر می‌گذارد، عمیق‌تر باشید.

سپس DryBar آمد، که یک سرویس را ارائه داد: انفجار. این سرویس ویژه نحوه مشاهده مشتریان از تجربه سالن را تغییر داد.

اینجاست که ارزش تحقیقات بازار مشخص می شود.

برایان چسکی، یکی از بنیانگذاران Airbnb، به این جمله معروف است: “چیزی بسازید که 100 نفر دوستش دارند، نه چیزی که یک میلیون نفر دوست دارند.”

شیرینی‌پز سابق. ✅
TikToks را در روزهای تعطیل خود می سازد. ✅
اخیراً خانه اش را فروخته تا به دور دنیا سفر کند. ✅
جالبترین نیوفی که تا به حال دیده ایم. ✅

به عنوان یک برند خاص، کفش Malenki از قدرت اینفلوئنسر مارکتینگ برای افزایش آگاهی برند خود استفاده کرده است.

در حالی که این نوع سازمان ممکن است برای یک استراتژی بازاریابی خاص مناسب به نظر نرسد، اما برای آوردن کمک های مالی و داوطلبان ضروری است.

استراتژی بازاریابی طاقچه عکاسان بدون مرز

به زبان ساده، بهتر است به گروه کوچکی از مردم که در مورد شرکت شما ستایش می کنند، برسید، به جای گروه بزرگی که فکر می کنند مشکلی نیست.

به این دلیل که این صنعت 300 میلیارد دلاری به دلیل استفاده از کار کودکان و ایجاد آسیب های زیست محیطی گسترده مورد انتقاد قرار گرفته است.

برای مصرف کنندگانی که اخلاق مدار هستند و جواهرات را جستجو می کنند، مهم ترین عامل آگاهی در مورد منابع مواد اولیه و ایجاد محصول است.

آنها با نام گذاری محصولات مراقبت از پوست ارگانیک و کاملا طبیعی خود مانند PAWdicure Pack و ارائه کدهای تخفیف برای خوراکی های رایگان سگ، توله ها را در اولویت قرار می دهند – این دقیقاً همان کاری است که مشتریانشان انجام می دهند.

7. Pimsleur

اگر به افکار مردم در مورد یک محصول یا خدمات خاص گوش دهید، می توانید فرصت هایی برای پر کردن شکاف ها پیدا کنید.

از طریق برنامه بازاریابی وابسته خود، می تواند به طور مرتب به مشتریان جدید دسترسی پیدا کند و مشتریانی را به دست آورد.

8. عکاسان بدون مرز

اما برندهای محبوبی مانند Patagonia و The North Face را می توان تقریباً در هر فروشگاه ورزشی پیدا کرد و متقاعد کردن مشتریان برای جستجوی مارک های کوچکتر با پیشنهادات کمتر دشوار است.

این مشکلی است که بنیانگذاران TomboyX با ایجاد یک برند پوشاک که شامل جنسیت می‌شود، حل می‌کنند و بازار ویژه‌ای که وارد آن شده‌اند.

چگونه این خبر را منتشر کردند؟ یک راه از طریق شعار ساده و در عین حال موثر آن بود: “بدون برش. بدون رنگ. فقط فوران.”

توسعه یک استراتژی بازاریابی خاص بدون در نظر گرفتن محدوده رقابت شما غیرممکن است.

Flylow Gear متوجه شد که چگونه با سر و صدا مبارزه کند. استراتژی بازاریابی ویژه آنها به جای هدف قرار دادن تمام مشتریان علاقه مند به تجهیزات زمستانی، بر اسکی بازانی متمرکز است که به دنبال تجهیزات بی معنی و با کیفیت هستند.

هر چه هست، تخصص خود را پیدا کنید و داستانی پیرامون آن بسازید.

2. بازار طاقچه خود را محدود کنید.

عکاسان بدون مرز با سازمان‌های بزرگی مانند ادوبی، سونی و پاتاگونیا با تقویت تکنیک بازاریابی خاص: داستان سرایی، همکاری کرده است.

جنیفر کراس را بشناسید.
ما تضمین می کنیم که هیچ کس دیگری مانند او وجود ندارد. https://t.co/BkjsCFXbgK #سه شنبه فردا pic.twitter.com/Nzsoce5Cdm

– TomboyX (@tomboyx) 12 جولای 2022

منبع تصویر

این به این دلیل است که درک پیشنهاد فروش منحصر به فرد شما بسیار مهم است – کاری که انجام می دهید که باعث می شود مشتریان شرکت شما را بر دیگری انتخاب کنند.

علیرغم همه پیشرفت‌هایی که در مورد سیال بودن جنسیت انجام شده است، یافتن لباس‌های خنثی از نظر جنسیت هنوز برای بسیاری دشوار است.

کفش Malenki پس از آن متولد شد که بنیانگذار آن متوجه شکافی در بازار کفش های مد روز برای زنان ریزه اندام شد.

منبع تصویر

هنگامی که این اطلاعات را به دست آورید، بیشترین سود را برای دلارهای بازاریابی خود خواهید داشت.

4. به کلمه در خیابان گوش دهید.

بنابراین، چگونه یک کسب و کار متمرکز بر حیوانات خانگی می تواند در میان هزاران تخت خواب مموری فوم، کیسه های دستی سفارشی و بستنی های سگ پسند که بازار را اشباع کرده اند، متمایز شود؟

بازاریابی طاقچه شرکت سگ طبیعی

این شرکت زنان ریزه اندام را با کفش‌های پاشنه بلند، شیک و صندل به جای محدود کردن به تخت‌های تخت کودکان در فروشگاه کفش محلی خود، توانمند می‌سازد.

Octavia Elizabeth نه تنها مشتریانی را که به دنبال جواهرات دست ساز با منبع پایدار هستند و مایل به پرداخت قیمت بالاتر هستند، جلب کرده است، بلکه این برند با مرتبط کردن خود با مشتریان مشهور، پیشنهادات ویژه خود را نیز ارتقا داده است.

→ اکنون دانلود کنید: الگوی طرح بازاریابی رایگان

این برند با محصولاتی از تاپ های فشرده و سوتین های نرم گرفته تا شورت دوچرخه سواری و تنه شنا به همه پاسخ می دهد.

به عنوان مثال، موقعیت Etsy به عنوان بازار هنرمندان مستقل بیش از 138 میلیون خریدار را جذب کرده است.

Pimsleur برای تبلیغ محصول خود با اینفلوئنسرهای چند زبانه کار می کند که می توانند اثربخشی آن را برای یادگیری زبان های جدید تضمین کنند.

کشف کنید که یک استراتژی بازاریابی خاص چیست، چگونه می توان آن را توسعه داد، و نمونه هایی از این استراتژی ها را در عمل از مارک های محبوب کشف کنید.

توسعه یک استراتژی بازاریابی طاقچه

1. رقابت خود را بشناسید.

شاید شما ظروف ظروف سرامیکی را طراحی کرده اید که در هیچ جای دیگری یافت نمی شود، یا شاید ابزاری ایجاد کرده باشید که ارسال ایمیل را برای بازاریابان آسان تر می کند.

با اولویت دادن به داستان‌گویی اخلاقی، چه در یک پست رسانه‌های اجتماعی، خبرنامه ایمیلی یا وبینار آنلاین، این سازمان به دلیل تولید آثار با کیفیت بالا که به 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل و UNDRIP می‌پردازد، شهرت پیدا کرده است.

نمونه بازاریابی طاقچه اکتاویا الیزابتمنبع تصویر

6. شرکت سگ طبیعی

به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود، TomboyX یک سری محتوای #TomboyTuesday ایجاد کرد که در آن با پسر بچه‌هایی که خود را شناسایی می‌کنند درباره زندگی و سفرشان به سوی عشق به خود مصاحبه می‌کنند.