جدیدترین مدل های کناف سقف و کاربرد آنها-کناف آوگون

امّا اگر اسکناس ها تبدیل به رنگ و و دکور و امثال اینها شود دیگر قابل استفاده نخواهد بود. استفاده از صفحات کناف با ضخامت 10 میلی متری نیز برای اجرای طرح هایی با انحنای زیاد صورت می گیرد و استفاده از آن برای اجرای کناف و سقف کناف جایز نیست. مدل کناف سقف منزل ایرانی که از هالوژن های متعدد به شکل ستاره مانند استفاده کرده است. استفاده از دو رنگ متفاوت در طراحی سقف کناف باعث دیده شدن هر چه بهتر نوع و سبک طراحی می شود. فعالیت خانه طرح در زمینه تولید محتوای معماری و دکوراسیون داخلی است . ما حامی همایش های ملی و بین المللی در جهت رشد و توسعه علمی کشور هستیم.

ایده های طراحی سقف کاذب برای آشپزخانه شما

در این مدل پذیرایی ها، نصب و اجرای این مدل کناف به همراه نورپردازی، می تواند جلوه ای خاص را به ساختمان ببخشد. طرح های یکپارچه که به صورت سراسری در سقف اجرا می شود و ساده است و جزء اصلی آن نورپردازی مخفی داخل سقف می باشد. دسته دوم طرح های غیر یکپارچه و دکوراتیو است که به سه دسته طرح کناف سقف ساده، کلاسیک و مدرن تقسیم بندی می شود. دسته سوم کناف هایی است که محل اتصال سقف به دیوار را پوشش می دهد و تنها در محل اتصال لبه دیوار به سقف کاربرد دارد. در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که استفاده ازسقف کنافاز پرطرفدارترین ایده های برای تزئین سقف ساختمان های امروزی می باشد.

مدل کناف سقف پذیرایی و سقف آشپزخانه

جدیدترین مدل های کناف سقف و کاربرد آنها-کناف آوگون

رنگ و نورپردازی سقف را باید بر اساس رنگ هایی که در خانه وجود دارند کناف سقف پذیرایی جدید انتخاب کنید. در طراحی سقف کناف رنگ سقف بسیار مهم است زیرا بروی ظاهر کلی دکوراسیون داخلی تاثیر می گذارد. برای سقف اتاق های بزرگ بهتر است از رنگ های تیره استفاده کنید تا فضایی دنج و گرم در اتاق ایجاد شود. برای اتاق های کوچک هم طبیعتا رنگ های روشن مناسب است زیرا فضا را بزرگ تر نشان می دهد.

سقف کاذب کناف نسبت به دیگر متریال‌های اجرایی سقف، با سرعت بیشتری اجرا می‌شود. هنگامی که خورشید در حال غروب است، مواد کناف سقف پذیرایی مستطیل خانه شروع به خنک شدن و انقباض می کند. این حرکت می تواند صدای ترک خوردگی ایجاد کند مانند زمانی که شما یک بند انگشت یا تاندون مچ پا را می شکنید. مصالح بکار برده شده در ایجاد سقف کاذب کناف باید استاندارد باشند تا بعد از نصب ترک خوردگی در سقف ایجاد نشود. به طور کلی سقف کناف همان نسخه به روز شده سقف گچی می‌باشد ولی از مزایای بیشتری برخوردار است.

در ادامه مطلب امروز می خواهیم به کاربرد کناف سقف برای قسمت های مختلف منزل اشاره ای داشته باشیم. از گذشته تا به امروز طراحی داخلی و معماری برای اینکه بتواند جذابیت خاص و ویژه ای را در حرفه و صنعت خود بوجود آورد از ایده ها و سبک های مدرن و به روز استفاده می کرده است. امروزه کناف سقف در بسیاری از ساختمان ها توانسته است جای هنر گچبری را گرفته و زیبایی و جلوه خاصی را به سقف ساختمان ها بدهد.

  • برای نصب یک تیغه جداکننده با سیستم کناف ابتدا یک پروفیل رانر به کف زمین و مقابل آن روی سقف نصب میکنیم.
  • همچنین طرح‌های راهرویی نسبت به دیگر قسمت‌های خانه طراحی پیچیده‌ای ندارند و بیشر اوقات از طراحی‌های ساده برای این ناحیه استفاده شود.
  • سقف کاذب جز جدایی ناپذیر طراحی داخلی بازسازی میباشد از این رو سقف کناف با توجه به سرعت اجرایی بالا مقرون بصرفه بودن و ‌استحکام و سبک وزنی جزو بهترین گزینه های اجرای سقف کاذب در بازسازی های مسکونی و اداری میباشد.
  • کلیه حقوق سایت اتاق محفوظ و متعلق به شرکت پیشگامان ایده پرداز است.
  • برای هر چه زیباتر شدن سقف کناف می توان انواع چراغ های تزیینی روکار و توکار و همچنین نور مخفی را بر روی آن نصب نمود .
ساخت اولیه این محصول از کشورآلمان بوده و بهترین نوع و جنس کناف نیز متعلق به کشور آلمان است. به دلیل انعطاف‌پذیر بودن این نوع از سقف، امکان ایجاد طرح‌های هندسی مختلف فراهم خواهد شد. می‌توان اشکال ساخته شده توسط این سقف را با نورپردازی‌های زیبا ترکیب کرد تا جلوه‌گر هنر و معماری در سقف‌های کاذب باشند. سقف آسمان مجازی از انواع سقف های جدید با طراحی خاص و متفاوت است و روی این سقف می توان طرح و نقش های مختلفی را چاپ کرد و این سقف را به صورت چند تایل جدا از هم در کنار یکدیگر نصب کرد.

مدل کناف سقف پذیرایی کلاسیک