جستجوی شنیدن توضیح داده شده – نیل پاتل

گوش دادن جستجو ابزار قدرتمندی است. این به شما کمک می کند بفهمید که چرا مردم کلمات یا عبارات کلیدی مختلف را جستجو می کنند و چگونه می توانید محتوا ایجاد کنید یا در مورد روندهای مرتبط با مخاطبان هدف خود بیاموزید.

از این طریق، می توانید در وبلاگ خود محتوایی در مورد ترکیبات رایج در دئودورانت ایجاد کنید، چرا برخی از مواد باعث تحریک پوست حساس می شوند و هنگام خرید یک دئودورانت حساس به چه نکاتی توجه کنید. همچنین می توانید از این به عنوان فرصتی برای وصل کردن محصولات پوست حساس یا تحریک شده در خط خود در رسانه های اجتماعی استفاده کنید یا این گزینه ها را در نسخه وب سایت خود پیوند دهید.

بیایید مثال بالا را در نظر بگیریم. یکی از سوالاتی که از “دئودورانت” ناشی می شود این است که “چه دئودورانت برای پوست حساس بهتر است؟”

با استفاده از این داده‌ها برای پشتیبان‌گیری، می‌توانید محتوای وب‌سایتی ایجاد کنید که مواد پایدار در محصولات شرکت را به نمایش بگذارد یا کمپین رسانه‌های اجتماعی را راه‌اندازی کنید که ارزش‌ها و تعهد پایداری شرکت را ترویج می‌کند.

ایجاد محتوای باکیفیت که با مخاطب هدف شما طنین انداز شود، مهمتر از این است همیشه.

از هدر دادن پول خودداری کنید و پتانسیل پنهان تبلیغات خود را باز کنید.

  • قدرت تبلیغات عمدی را کشف کنید.
  • به مخاطبان هدف ایده آل خود برسید.
  • کارایی هزینه تبلیغات را به حداکثر برسانید.
تبلیغات گریدرمنبع

به طور خلاصه، گوش دادن به جستجو به شما کمک می کند تا با ارائه داده هایی که ممکن است در غیر این صورت نداشته باشید، محتوای بهتری ایجاد کنید.

گوش دادن به جستجو باعث می شود تا نیازهای مشتریان خود را بهتر برآورده کنید، که برای وفاداری به برند و رضایت مشتری ضروری است.

به عنوان مثال، می‌توانید از AnswerThePublic برای داده‌های شنیداری جستجو استفاده کنید و سپس ایده‌های محتوای خود را به ابزاری مانند Ubersuggest متصل کنید تا کلمات کلیدی را پیدا کنید، عملکرد کلمات کلیدی را ردیابی کنید یا روندهای جستجوی بیشتری را شناسایی کنید.

اینجاست که گوش دادن جستجو می تواند کمک کند.

در واقع، بیش از 500000 بازاریاب هر ماه از AnswerThePublic برای گوش دادن به جستجو استفاده می کنند. جزء این گروه نیستید؟ داری از دست میدی

این داده‌هایی است که برای یافتن گرایش‌ها، درک هدف جستجو و ایجاد محتوای مرتبط استفاده می‌کنید.

فرض کنید محصولات زیبایی یا بهداشتی را به صورت آنلاین می فروشید. شما می خواهید بفهمید که مردم وقتی می خواهند دئودورانت بخرند یا درباره آن بیاموزند، چه چیزی را جستجو می کنند.

ببینید آژانس من چگونه می‌تواند رانندگی کند بیشتر ترافیک به وب سایت شما

می توانید به عباراتی که افراد در جستجوهای خود برای شناسایی روندها و ایجاد استراتژی های جدید برای بازاریابی بر اساس آن الگوها استفاده می کنند نگاه کنید. ممکن است متوجه شوید که افراد بر اساس عبارات جستجو، «تجهیزات سازگار با محیط زیست در فضای باز» یا «تجهیزات پایدار در فضای باز» را می خواهند.

چند ابزار شنیداری جستجوی محبوب از جمله Google Trends، BuzzSumo، Moz و Semrush وجود دارد. اما AnswerThePublic یک گزینه عالی برای کاربرانی است که به دنبال ابزاری سریع و آسان برای ارائه جزئیات زیادی هستند. بهترین ابزار شنود جستجو برای شما به اطلاعاتی که می خواهید از آن و بودجه خود به دست آورید بستگی دارد.

چگونه گوش دادن جستجو می تواند به تلاش های سئو من کمک کند؟

ابزار من، AnswerThePublic، همچنین جستجوها و سؤالات مرتبط را بر اساس حروف اضافه مرتب می‌کند که به شناسایی گزینه‌های کلیدواژه و موضوعات بیشتری برای هدف در کمپین‌ها کمک می‌کند. به این ترتیب، به راحتی می توانید اطلاعات لازم را برای درک بهتر مخاطبی که می خواهید در طول زمان هدف قرار دهید، به دست آورید.

در بازاریابی دیجیتال، گوش دادن به جستجو برای استراتژی بازاریابی محتوا ضروری است. شما می توانید از آنچه مخاطبانتان به آن اهمیت می دهند به روز بمانید و محتوایی ایجاد کنید که مطابق با خواسته ها و نیازهای آنها باشد.
آیا سعی کرده ای جستجو گوش دادن برای ایجاد محتوای بهتر؟ چطور گذشت؟

مشاوره با نیل پاتل

گفتن این کار آسان تر از انجام آن است.

شما هرگز نمی دانید چه زمانی ممکن است منبع عالی الهام از محتوا را بر اساس جستارهای جستجوی دیگران پیدا کنید، و این باعث می شود این ابزار بسیار مفید برای استراتژی بازاریابی دیجیتال باشد.

سایر ابزارهای شنیداری جستجو

برخی از مزایای دیگری که شنود جستجو ارائه می دهد عبارتند از:

  • یک مزیت قابل دوام نسبت به رقبا.
  • رویکردهای مرتبط تر و مؤثرتر بازاریابی موتورهای جستجو (SEO) و بازاریابی موتورهای جستجو (SEM).
  • بازگشت بهتر سرمایه (ROI) بر اساس کمپین های بازاریابی پیشرفته.
  • با ارائه محتوای مفید و مرتبط، تجربه مشتری را بهبود بخشید.
  • با نشان دادن ارزش خود به مشتریان، وفاداری به برند را افزایش دهید.
  • دسترسی به بازارهای جدید یا توسعه یافته برای افزایش دسترسی محصول.

چه چیزی AnswerThePublic را به بهترین ابزار برای گوش دادن به جستجو تبدیل می کند؟

یک ابزار گوش دادن جستجوی عالی برای به دست آوردن بینش در مورد سؤالاتی است که مردم به صورت آنلاین می پرسند. این ابزار لیستی از سوالات مربوط به مجموعه کلمات کلیدی یا موضوعات را ایجاد می کند که می تواند به شما در بهینه سازی محتوا و استراتژی های بازاریابی کمک کند.

AnswerthePublic SEO tool.

خوب، شما باید مخاطبان خود و رفتارهای جستجوی آنها را درک کنید.

اما اگر از آن همراه با سایر ابزارهای سئو استفاده کنید؟ در نهایت با محتوایی مواجه خواهید شد که مردم آن را با ارزش، مرتبط و جذاب می‌دانند – این سه‌گانه نهایی است.

گوش دادن جستجو بینشی را در مورد کلمات و عباراتی که افراد هنگام صحبت در مورد موضوعات، محصولات یا صنایع مرتبط استفاده می کنند، می دهد. این به شما اجازه می دهد تا در تحقیق کلمات کلیدی قدم بردارید، زیرا می دانید چه افرادی واقعا زمانی که آنها قصد خاصی دارند جستجو کنید.

حتی عبارات و مقایسه‌های مبتنی بر حرف اضافه را به شما می‌دهد که افراد هنگام جستجو از آنها استفاده می‌کنند. در مورد اینکه چگونه می توانید از آن عبارات در محتوای خود استفاده کنید، ایده هایی دریافت خواهید کرد.

گوش دادن جستجو برای سئو فوق العاده مفید است زیرا بینشی در مورد اینکه چگونه و چرا مخاطبان هدف شما کلمات و عبارات خاصی را جستجو می کنند را می دهد. هنگامی که پرس و جوهای جستجو را تجزیه و تحلیل می کنید، در مورد کلمات کلیدی با حجم بالا، هدف کاربر و موضوعات یا سوالات مرتبط با آن ها آشنا خواهید شد. از این داده ها برای بهینه سازی بهتر محتوا و ابرداده برای مطابقت با انتظارات مخاطبان خود استفاده کنید.

آیا گوش دادن اجتماعی و شنیدن جستجو یکسان است؟

گوش دادن جستجو عمل نظارت و تجزیه و تحلیل آنچه مردم به صورت آنلاین جستجو می کنند است. شما می توانید روندها را شناسایی کنید، خواسته ها یا نیازهای مخاطب را درک کنید و با استفاده از این اطلاعات محتوای مرتبط ایجاد کنید.

برخی از ابزارهای شنیداری جستجو چیست؟

اما چگونه این کار را انجام می دهید؟

در اینجا مثالی از نحوه استفاده از آن برای گوش دادن به جستجو آورده شده است.

AnswerThePublic با استفاده از ترکیبی از داده‌های جستجو و پردازش زبان طبیعی (NLP)، نمایشی بصری از سوالات طبقه‌بندی شده بر اساس نوع را به شما ارائه می‌دهد.

بیایید به یک مثال نگاه کنیم.

بازاریابان دیجیتال تجزیه و تحلیل های وب (مانند منابع ترافیک، حجم جستجو و غیره) را برای کشف کردن نظارت می کنند چرا مردم این سوالات را می پرسند به طور معمول، کسب و کارها بیشترین توجه را به مکالمات مربوط به یک موضوع یا صنعت خاص مرتبط با رشته های کاری خود دارند.

تعریف گوش دادن جستجو

فرض کنید برای یک شرکت تجهیزات فضای باز کار می کنید و می خواهید شکاف های موجود در استراتژی محتوای خود را شناسایی کنید. وب سایت برند شما دارای نرخ کلیک پایین (CTR) است و شما نمی توانید دلیل آن را بفهمید.

بازاریابان می توانند از ابزارهای تحلیلی برای به دست آوردن اطلاعات مفید از داده هایی که جمع آوری می کنند استفاده کنند.

چه در حال به‌روزرسانی محتوای قدیمی باشید یا از ابتدا محتوا ایجاد کنید، گوش دادن به جستجو می‌تواند بهترین دوست شما باشد. این رازهایی را به شما می دهد که سایر دوستان (با نام مستعار ابزارهای بازاریابی) به سادگی نمی توانند آن را انجام دهند.

Ubersuggest و AnswerThePublic همدیگر را تکمیل می کنند تا تصویری جامع تر از عملکرد محتوای شما ایجاد کنند.

صفحه اصلی Ubersuggest

گوش دادن به جستجو زمانی است که بازاریابان مانند شما رفتار جستجوی آنلاین را تجزیه و تحلیل می کنند تا در مورد علایق، هدف و رفتار مخاطبان اطلاعاتی کسب کنند. این فرآیند با بررسی سوالاتی که افراد به صورت آنلاین جستجو می‌کنند و کلماتی که در آن پرسش‌ها استفاده می‌کنند شروع می‌شود.

در حالی که AnswerThePublic یک گزینه عالی برای گوش دادن به جستجو است، اما تنها گزینه موجود نیست. سایر ابزارهای شنیداری جستجو که ممکن است مفید باشند عبارتند از:

آیا از تبلیغات گوگل استفاده می کنید؟ تبلیغات رایگان Grader ما را امتحان کنید!

خبر خوب؟ گوش دادن به جستجو، ورود به ذهن مخاطب هدف را آسان می کند. تنها چیزی که نیاز دارید ابزار مناسب است.

همه اینها به مصرف کنندگان نشان می دهد که نه تنها به آنها گوش می دهید بلکه انواع محصولاتی را که می خواهند دارید.

یک ضرب المثل گرافیکی: جستجوی شنیدن توضیح داده شده است.

به عنوان مثال، وقتی از ابزارهای شنیداری جستجو استفاده می کنید، می توانید در مورد روندهای کلمات کلیدی، احساسات برند یا حتی جمعیت شناسی مخاطبان هدف اطلاعات کسب کنید. همراه با سایر ابزارهای بازاریابی، اطلاعاتی که از طریق گوش دادن به جستجو جمع آوری می کنید حتی قدرتمندتر است و به شما امکان می دهد به روشی معنادارتر به مخاطبان هدف خود دسترسی پیدا کنید.

سوالات متداول

گوش دادن جستجو چیست؟

با تجزیه و تحلیل و درک پرسش‌های جستجو، می‌توانید به راحتی محتوایی ایجاد کنید که ارزش ارائه می‌دهد یا به نقاط دردسر مشتریانتان می‌پردازد. محتوای با ارزش بیشتر منجر به ترافیک هدفمندتر و تعامل بهتر کاربر می شود.

مزایای گوش دادن به جستجو برای بازاریابان دیجیتال

یکی از بهترین چیزها در مورد AnswerThePublic این است که استفاده از آن بسیار آسان است (و من فقط به این دلیل نمی گویم که آن را دارم).

گوش دادن جستجو به شما کمک می‌کند با در نظر گرفتن خواسته‌های مخاطبان از طریق تجزیه و تحلیل داده‌های جستجو و ارائه بینش مفید در مورد موضوعات مورد علاقه‌شان، سوالاتی که می‌پرسند و زبانی که استفاده می‌کنند، از بازی جلوتر بمانید.

شما می خواهید نیازها، علایق و ترجیحات مخاطبان خود را بدانید. همچنین باید بدانید که چگونه محتوای مرتبط و جذاب ایجاد کنید.

برای شروع، کافی است یک کلمه کلیدی یا عبارت کوتاه را در نوار جستجو وارد کنید و “جستجو” را بزنید. سپس، AnswerThePublic لیستی از کلمات کلیدی، سؤالات، موضوعات و عبارات مرتبط را ایجاد می کند که افراد هنگام جستجوی آن موضوع از آنها استفاده می کنند.

AnswerThePublic حجم جستجو، سختی جستجو، هزینه به ازای هر کلیک (CPC) و سختی پرداختی کلمه “دئودورانت” را به شما می گوید.

به نوار جستجوی عمومی پاسخ دهید.

در اینجا نتایج آمده است:

به نتایج جستجوی دئودورانت عمومی پاسخ دهید.

در اینجا مثالی با استفاده از عبارت “بازاریابی دیجیتال” آورده شده است:

پاسخ به نتیجه عمومی برای "بازاریابی دیجیتال".

بهترین ابزار برای شما به نیازها و بودجه شما بستگی دارد. همچنین ممکن است از ابزارهای مختلف با هم استفاده کنید تا بینش بیشتری در مورد یافته های خود به دست آورید.

در حالی که آنها شباهت هایی دارند، گوش دادن اجتماعی و شنیدن جستجو یکسان نیستند. گوش دادن اجتماعی به نظارت بر مکالمات رسانه های اجتماعی یا نام تجاری، محصول یا رقبا اشاره دارد. گوش دادن به جستجو شامل تجزیه و تحلیل داده های جستجو برای درک اینکه چگونه افراد اطلاعات مربوط به برند، محصولات یا خدمات شما را جستجو می کنند، می باشد.
ابزارهای گوش دادن اجتماعی، مانند Sprout Social یا Hootsuite، داده‌های شنیداری جستجو را در اختیار شما قرار نمی‌دهند. حتی اگر هر دو نوع گوش دادن به شما بینش های ضروری در مورد مخاطبان هدف شما می دهد، آنها بر انواع متمایز داده های اینترنتی تمرکز می کنند.

نتیجه

این ابزار به راحتی قابل استفاده و پیمایش است، با یک رابط کاربر پسند برای دسترسی و تجزیه و تحلیل داده ها. مهم نیست که کسب و کار شما چقدر بزرگ است، ابزاری فوق العاده ارزشمند است. AnswerThePublic بسته به تعداد ویژگی‌هایی که می‌خواهید، نسخه‌های رایگان یا پولی را برای شما در نظر گرفته است.

نحوه استفاده از AnswerThePublic برای گوش دادن به جستجو

حقیقت ساده این است که جستجو در حال تکامل است و بر اساس نحوه استفاده مردم از آن به تکامل خود ادامه خواهد داد.

با این اطلاعات، می توانید کلمات کلیدی بهتری انتخاب کنید، مخاطبان خود را درک کنید و ارزش برند خود را افزایش دهید. عالی به نظر می رسد، درست است؟

گوش دادن جستجو چیست؟

یک تماس رزرو کنید

هنگامی که داده‌های تلاش‌های شنیداری جستجوی خود را به دست آوردید، به‌ویژه برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی، می‌توانید خلاق باشید تا به هر چیزی که می‌یابید رسیدگی کنید.