خرید باتری ماشین و 7 اصل آن آبی بیوتی | نکاس باتری

ارزان ترین گزینه معمولاً گزینه ای است که نسبت به رقبا قابل اعتمادتر است. اگر در آب و هوای سرد یا گرم زندگی می کنید، بهتر است چند دلار اضافی را برای خرید باتری با کیفیت بالا و کم تعمیر و نگهداری با آمپرهای میل لنگ هوای سرد قوی و گارانتی کامل خرج کنید. هیچ چیز بدتر از گیر افتادن در طوفان زمستانی با ماشینی که روشن نمی شود وجود ندارد – به خصوص بدون کابل های جامپر. اگر به یک باتری ماشین جدید نیاز دارید اما با بودجه کمی مواجه شدید، باتری اسید سرب EverStart Maxx را بررسی کنید. این باتری، سرب اسیدی 640 CCA را ارائه می‎دهد که یکی از پایین‎ترین ارقام در این حوزه است.

  • ظرفیت باتری، به میزان باری که باتری می‌تواند در خود نگه دارد، گفته می‌شود.
  • اگر باتری ماشین شما نیاز به تعویض دارد و می خواهید بدانید که باتری خودروی خود را باید چگونه انتخاب کنید، جای درستی آمده اید.
  • فراموش نکنید که تعویض باتری امری کاملاً حرفه‌ای است که باید با رعایت نکات ایمنی انجام شود و در صورت عدم استفاده درست می‌تواند موجب سوختگی و برخورد اسید با پوست شود.
  • شرکت صبا باتری یکی از قدیمی ترین کارخانه های تولید باتری در ایران است که بیش از 50 سال فعالیت دارد.
  • باتری های پایه کوتاه با آمپر های مختلف در قالب های L1، L2، L3 و L5 قرار می گیرند.

هر چه ظرفیت باتری بیشتر باشد، مدت زمان استفاده از ماشین شارژی بیشتر خواهد بود. در خرید باتری جدید، به ظرفیت آن توجه کنید و مطمئن شوید که با نیازهای شما همخوانی دارد. برای مطالعه بیشتر در این مورد مقاله میلی آمپر ساعت باتری یعنی چه؟ را مطالعه بفرمایید.

بررسی نوع سلول در خرید باتری ماشین

باتری سرب اسیدی، نوع معمولی باتری خودرو است که تقریباً در همه وسایل نقلیه پیدا خواهید کرد. باتری‎های معمولی برای کار با اکثر وسایل نقلیه به اندازه کافی خوب هستند، اما بهترین کیفیت را ندارند. خوبی این باتری‎های معمولی، ارزان قیمت بودن آنهاست و به همین دلیل است که اکثر خودروها به آنها مجهز هستند.

باتری هیوندای

این درپوش از 6 دریچه کوچک تشکیل شده است که محل تزریق الکترولیت روی آنها نصب شده است. این دریچه‌ها همچنین دارای سوراخ‌های سوزنی کوچکی هستند که به محفظه جعبه وارد می‌شوند تا گازهای حاصل از واکنش‌های شیمیایی خارج شوند. شاخصه هایی نظیر ابعاد (طول، عرض و ارتفاع)، شکل کلی‌ باتری و نحوه قرارگیری ترمینال ها همگی از طریق عدد BCI قابل شناسایی هستند. در صورت تماس قطب باتری با پوسته فلزی اتومبیل، خطر اتصال کوتاه وجود دارد. ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

خرید باتری ماشین و 7 اصل آن آبی بیوتی | نکاس باتری

هر چه ظرفیت ذخیره عدد بزرگ تری باشد، به علت وجود صفحات بزرگ تر و سرب بیشتر، باتری خودرو سنگین تر خواهد بود و حتی تا بیش از ۲ ساعت انرژی مصرفی را تامین می کند. بسیاری از افراد در زمان خرید باتری به تاریخ تولید آن توجهی نمی کنند. راهنمای خرید ماشین خودرو می گوید که هر چه تاریخ تولید محصولات تازه تر باشد باتری بهتر و مناسب تر خواهد بود. خرید باتری نامناسب از لحاظ آمپرساعت، بدون در نظرگرفتن شرایط خودرو، باعث کاهش طول عمر باتری و عملکرد نامناسب آن می شود. باتری ماشین یکی از قطعات جایگزینی است که اکثر صاحبان خودرو از تعویض آن بیم دارند.