خرید و قیمت آبمیوه گیری بوش بدون واسطه از تولید کنندگان باسلام | سناپویان

تمام هدف سازندگان محصولات مدرن و به روز، راحتی و آسایش هرچه بیشتر کاربر در حین انجام کار با دستگاه موردنظر است. یکی از دغدغه‌های انجام فرایند آبگیری میوه و سبزیجات، نیاز به نظافت مکرر محیط قرارگیری دستگاه بوده که گاه خارج از حوصله و زمان بر خواهد بود. نظافت محیط پیرامون قرارگیری دستگاه پس از انجام فرایند به حداقل خود می‌رسد. بهره‌گیری از سیستم طراحی DripStop به کار رفته روی دهانه خروجی آبمیوه گیری سبب شده بدون هیچ گونه نگرانی از چکیدن آبمیوه به فضای پیرامون، آن را به لیوان و یا پارچ موردنظر خود منتقل کنید.

  • آبميوه گيري بوش Mes25a0 یکی از آبمیوه‌گیری‌های تک‌کاره موجود در بازار است.
  • در طراحی ساخت بخش عمده‌ای از آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0 بوش از مواد پلاستیکی استفاده شده است.
  • اگر می‌خواهید در اوج خستگی و کمبود وقت آبمیوه طبیعی تهیه کنید دستگاه آبمیوه‌گیری بوش  می‌تواند به سادگی نیاز شما را مرتفع سازد.
  • به کمک دریچه بزرگ در بالای آبمیوه گیر می توانیم میوه ها را به صورت درسته و کامل درون آبمیوه گیری بیاندازیم .
  • برای صرفه جویی در قیمت و اطمینان کامل از آبمیوه ای که مصرف میکنیم بهتر است که این کار را خودمان انجام دهیم .

آبميوه گيري بوش Mes25a0 یکی از آبمیوه‌گیری‌های تک‌کاره موجود در بازار است. این اب میوه گیری بوش Mes25a0 از بدنه‌ای از جنس پلاستیک بادوام ساخته شده و استحکام خوبی دربرابر ضربه دارد. قسمت ورودی میوه‌ها در بخش بالایی دستگاه واقع شده است که با قطر زیادی که دارد، می‌تواند به‌آسانی قطعات بزرگ میوه را از خود عبور دهد. آبمیوه گیری مدل 879 به عنوان یک آبمیوه گیری بوش تک کاره اصل شناخته نمی‌شود اما از کیفیت بالایی برخوردار است. این محصول دارای دهانه‌ای 70 میلیمتری و مخزن تفاله جداگانه‌ای است که در پشت دستگاه قرار دارد. قیمت آب میوه گیری بوش اصل آلمان به دلیل مشکلات پیش آمده در ایران، با پستی بلندی‌های زیادی مواجه گشته است.

خرید و قیمت آبمیوه گیری بوش بدون واسطه از تولید کنندگان باسلام | سناپویان

همچنین به محض باز کردن درب آبمیوه گیری در حین انجام کار، انجام عملکرد موتور بلافاصله متوقف می‌شود. برخورداری از ایمنی ویژگی بسیار مهم و ارزشمند در ساخت این خط تولید به‌حساب می‌آید. توان مصرفی این آبمیوه گیری ۱۰۰۰ وات و گنجایش مخزن آن مانند مورد قبلی، ۱.۲۵ لیتر است. بوش برای جلوگیری از تجمع رسوب که فرسودگی دستگاه را در پی دارد از «قابلیت ضد چکه» در این آبمیوه گیری بهره برده است.

آبميوه گيري بوش مدل Mes25a0

صرفه جویی در زمان و قدرت تفکیک بالا ، آبمیوه گیری بوش MES4010 را به یک خرید عالی و مقرون به صرفه تبدیل کرده است . در ژینال شما می توانید پرداخت های خود را به صورت آنلاین از طریق امن ترین درگاه های پرداخت سطح کشور انجام دهید. تمام وسایل آشپزخانه جهیزیه، لوازم خانگی برقی ، لپ تاپ استوک و لوازم جانبی و محصولات ضروری هر ایرانی در سبد کالا ژینال وجود دارد.

آبمیوه‌گیری تک‌کاره بوش در دسته محصولاتی قرار می‌گیرد که می‌توان سرعت آن را در 2 حالت مختلف تنظیم کرد و در هر حالتی از کارایی آن بهره برد. در طراحی ساخت بخش عمده‌ای از آبمیوه گیری بوش مدل MES25A0 بوش از مواد پلاستیکی استفاده شده است. موضوع بسیار مهم و قابل توجه در این باره این است که وجود این متریال و تماس مداوم مواد غذایی با آن خطری برای سلامت نوشیدنی تهیه شده ایجاد نکند.

آبمیوه‌گیری بوش مدل MES25C0