خرید کتاب کمک درسی با 50% تخفیف + ارسال رایگان فرآموز | کتابکو

شما می توانید خرید اینترنتی کتاب کمک درسی دوم دبستان و دیگر پایه ها را با تخفیف ویژه از بانک کتاب آنلاین دانش لند انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن کتاب مورد نظرتان را تحویل بگیرید. عشق کتاب تمامی مقاطع درسی از پیش دبستانی ، ابتدایی ، متوسطه اول ، متوسطه دوم ، پیش دانشگاهی ، کنکور رشته های علوم انسانی ، ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی را پوشش داده و آخرین ویرایش منتشر شده از کتاب های تمامی ناشران آموزشی را با تخفیف ویژه و قیمت مناسب به فروش می رساند. کاربران می توانند از این کتابفروشی آنلاین کتاب کمک درسی، تست و کمک آموزشی پایه های دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم در تمام دروس در رشته های ریاضی فیزیک، تجربی، انسانی تهیه نمایند. کتب کنکور نظام جدید و کنکور نظام قدیم و دفترچه آزمون های آزمایشی، کتاب عمومی در زمینه ادبیات، مذهبی، هنر، علوم انسانی، پزشکی، روانشناسی و…

قیمت کتاب کمک درسی و خرید آن از بهترین فروشگاه کتاب کمک درسی دغدغه تما‌می ‌دانش آموزان است. سایت فرآموز بهترین سایت خرید کتاب کمک درسی بوده که کتاب‌ها را با تخفیفات ویژه و ارسال رایگان برای دانش آموزان ارسال ‌می‌کند. دیگر انتشارات مطرح در سطح کشور، انتشارات مهر و ماه است که در کنار قیمت مناسب دارای محصولات با کیفیتی است. از جمله معروف ترین کتاب‌ها ‌می‌توان به کتاب‌های لقمه و جمع بندی مهر و ماه اشاره داشت که برای ماه‌های پایانی بسیار مناسب هستند. فروشگاه‌های زیادی دارای خدمات فروش کتاب کمک درسی هستند ‌و این امکان را برای دانش آموزان فراهم کرده‌اند تا کتاب‌های خود را به طور اینترنتی و آنلاین از سایت‌ها خریداری کنند. در حال حاضر خرید کتاب کمک درسی به صورت اینترنتی، یکی از ساده ترین و کارآمدترین راه های خرید کتاب است.

کتاب سیر تا پیاز واژگان زبان انگلیسی جامع گاج ویژه کنکور1401

بعضی از کتاب های کمک درسی نیز برای موضوعات خاصی می باشند ، به عنوان مثال لغات درس زبان انگلیسی یا آرایه های ادبی ادبیات فارسی که امکان دارد به عنوان یک کتاب بانک کتاب کتابکو جداگانه باشد . این کتاب ها برای دانش آموزانی که می خواهند برای امتحانات نهایی آماده شوند مفید است زیرا در کتاب های تستی فقط پاسخ نامه ی کلیدی قرار دارد و کمکی به دانش آموزان نمی کند اما این دسته از کتاب ها با داشتن پاسخ نامه ی تشریحی کمک زیادی به دانش آموزان می کند . این کتاب ها شامل تست های کنکوری و تالیفی می باشند و دارای پاسخنامه ی تشریحی و کلیدی نیز می باشد که دانش آموزان می توانند اول این بخش را مطالعه کنند سپس به سراغ حل تست ها بروند . هم‌چنین این مجموعه برای شما با برگزاری جشنواره‌ها و تخفیف‌های فصلی در شبکه‌های اجتماعی خود شرایطی را ایجاد می‌کند که در هر روزی از سال امکان خرید کتاب به همراه تخفیف فراهم باشد. کتابچی ضمانت می‌کند که کتاب خریداری‌شده را تا یک هفته کاری در صورت عدم رضایت می‌توانید بازگردانید و تمامی مبلغ به حساب مشتری عودت داده شود.

  • پس زمانی که می خواهید اقدام به تهیه یک کتاب کمک درسی مانند کتاب های گاج بکنید، باید توجه داشته باشید که آخرین نسخه چاپی را بگیرید تا دقیقا مطابق با تغییرات کتاب درسی باشد.
  • بدون در نظر گرفتن این که از الان چه زمانی تا کنکور سراسری باقی مانده به شما توصیه می کنیم تا با خرید کتاب کمک درسی مسیر خود را برای موفقیت در کنکور هموار کنید.
  • علاوه بر این، خیلی سبز با کتاب‌های با عنوان پیشتاز، جامع, چند کنکور, موضوعی, فصل آزمون، تیزهوشان و کتاب کار به صورت جزء به جز به نیاز گروه‌های مختلفی از دانش آموزان برای تمرین و تکرار موضوعی دروس در عناوین مختلف پاسخ داده است.
بهترین کتاب های کمک درسی به دلیل داشتن تمرین‌های مختلف در این زمینه بسیار کمک‌کننده هستند. علاوه بر این موارد، یکی از دلایل موفقیت و کسب نمره بالا در امتحانات، آشنایی با تیپ سؤالات متنوع و مختلف است. اغلب کتاب های کمک آموزشی سعی کرده‌اند تا اکثر تیپ سؤالات امتحانی را به همراه نمونه سؤالات پایان‌ترم ارائه نمایند. در نتیجه کتاب های کمک آموزشی برای آزمون‌های مدرسه و کسب نمره بالا نیز بسیار مؤثرند.

کنکور رشته ی الکترونیک هنرستان قلم چی

خرید کتاب کمک درسی با 50% تخفیف + ارسال رایگان فرآموز | کتابکو تمامی کتاب های کمک درسی موجود در سایت شامل تخفیف می باشد و خبر خوش اینکه هر کتاب کمک درسی که قصد خرید دارید اگر تخفیف نداشت کافیست با شماره های بانک کتاب تماس بگیرید تا کد تخفیف دریافت نمایید. دانش آموزان عزیز همیشه برای تهیه و خرید کتاب کمک درسی خود به مشکل میخورند,از این بابت که هم زمان کافی برای تهیه کتاب های خود با توجه ترافیک موجود ندارند و هم اینکه فروشگاهی که بتواند کلیه کتاب های خود را یک جا تهیه کنند وجود ندارد. هر چه این آموزش‌ها مفهومی‌تر باشند و با تکرار و تمرین همراه شوند نتایج بهتری را در بر خواهند داشت؛ به همین خاطر افراد برای درک بهتر مطالب سراغ ابزارهای مختلف کمک آموزشی مثل فیلم و کتاب کمک درسی می‌روند تا نتایج بهتری را در دوره‌ی تحصیلی کسب نمایند. در واقع می‌توان گفت کتاب‌های آموزشی یا کمک درسی و فیلم‌های آموزشی یاری رسان تحصیلی هم برای دانش‌آموزان و هم برای والدینشان محسوب می‌شوند.

شیمی جامع خیلی سبز