راهنمای جمع‌آوری محتوا برای سال 2023

فهرست وب یک گردآورنده محتوای تک صفحه ای با محتوای اصلی از منابع مختلف است. محبوب ترین موارد روز را در بالا برجسته می کند، سپس سایر مقالات را بر اساس منبع سازماندهی می کند.

با این حال، به خاطر داشته باشید که پاندا اجازه ارسال کاربر را نمی دهد. بنابراین، اگر محتوای شما در بالای هر یک از این سایت های خبری قابل توجه قرار گیرد، ممکن است ویژگی شما ایجاد شود.

وب سایت های جمع آوری اطلاعات دقیقاً حاوی این اطلاعات هستند. این می تواند شامل پست های وبلاگ، داستان های خبری، پیوند به محتوای رسانه های اجتماعی و هر اطلاعاتی باشد که کاربران می توانند از آن بهره مند شوند.

10. بالا بردن

متصدی سایت جمع آوری رسانه های اجتماعی

منبع تصویر

8. خوراکی

منبع تصویر

11. پاندا

این به شما امکان می دهد تا با اخبار صنعت از منابعی مانند Hacker News، TechCrunch و Github به روز باشید.

بهترین برای: ایجاد اعتماد به برند با اشتراک گذاری پست های مشتری با مشتریان احتمالی و بازدیدکنندگان سایت.

سایت جمع آوری اخبار جیبی

منبع تصویر

7. WP News Desk

سایت جمع آوری محتوای وبلاگ فلیپ بورد

Flipboard یک جمع‌آوری وبلاگ محبوب است که به کاربران اجازه می‌دهد تا یک فید سفارشی بر اساس علایق خود ایجاد کنند.

کاربران می توانند موضوعات مورد علاقه را جستجو کنند و داستان های برتر را دریافت کنند یا فقط در صفحه اصلی مرور کنند.

نکته حرفه ای: شما همچنین می توانید یک فید اجتماعی از محتوای تولید شده توسط کاربر ایجاد کنید تا در وب سایت خود نمایش داده شود و به بازدیدکنندگان سایت کمک کنید تا محتوای شما را در عمل ببینند و از سایر مصرف کنندگان اعتماد ایجاد کنند.

سایت‌های جمع‌آوری اخبار محتوا را از منابع خبری با کیفیت بالا جمع‌آوری می‌کنند. این سایت ها می توانند برای اخبار عمومی، اخبار مربوط به مکان یا رویدادهای صنعتی باشند.

4. اخبار گوگل

منبع تصویر

گردآورندگان اخبار

منبع تصویر

6. جیبی

کسانی که من را می شناسند، می دانند که من وسواس سالمی به سفر دارم، و بنابراین، اغلب در وبلاگ های سفر به دنبال بهترین راه برای برنامه ریزی سفر و بهترین فعالیت ها برای انجام دادن در یک مکان خاص می گردم. یکی از ابزارهایی که همیشه به من کمک می کند آنچه را که نیاز دارم پیدا کنم، تجمع محتوا است.

بازاریاب برای اخبار خود به یک جمع‌آورنده محتوا نگاه می‌کند

اکنون دانلود کنید: بیش از 150 الگوی ایجاد محتوا [Free Kit]

وقتی نوبت به انتخاب سرویس جمع‌آوری مناسب برای کسب‌وکارتان می‌رسد، مهم‌ترین سوال، نوع محتوایی است که می‌خواهید در آن به اشتراک بگذارید.

در این پست می آموزید که تجمع محتوا چیست و سایت های باکیفیت را کشف خواهید کرد.

سایت جمع‌آوری شبکه‌های اجتماعی TaggBox

علاوه بر این، برخی از تجمیع کننده ها هزینه دارند. اگر بودجه سختی دارید، باید از صفحات قیمت گذاری خدمات دیدن کنید تا ببینید آیا هزینه ای وجود دارد یا خیر.

بهترین برای: سفارشی سازی. کاربران می توانند فید خود را با «دنبال کردن» موضوعات، منابع یا جستجوهای خاص سفارشی کنند.

علاوه بر صفحه اصلی، که دارای داستان‌های برتر روز است، می‌توانید نمای رودخانه را برای مشاهده به‌روزرسانی‌های زنده یا نمای تابلوی امتیازات را برای یافتن مقالات بر اساس موضوع انتخاب کنید.

سایت جمع آوری اطلاعات Reddit

با این حال، بسیاری از خدمات رایگان هستند و توسط ویراستاران یا الگوریتم‌ها مدیریت می‌شوند، بنابراین انتخاب شما بستگی به نیازهای تجاری شما دارد.

تجمیع در مقابل ایجاد در مقابل Curation

سایت جمع‌آوری اطلاعات ارتقاء یابد

Pocket یک سایت تجمعی است که دارای محتوای متنوعی است که کاربران می توانند با کلیک بر روی دکمه “دنبال کردن” آن را برای برآورده کردن علایق خود سفارشی کنند. همچنین می‌توانید محتوایی را برای خواندن در حین حرکت در دستگاه‌های تلفن همراه خود نشانک‌گذاری کنید – از این رو جیبی.

اکنون، بیایید برخی از ابزارهای مختلف تجمع محتوای با کیفیت بالا را که می توانند برای شما ارزشمند باشند، مرور کنیم.

تجمع کنندگان وبلاگ

منبع تصویر

9. Techmeme

قالب های محتوامنبع

شما یک حساب کاربری ایجاد می‌کنید، برچسب‌هایی را انتخاب می‌کنید که مرتبط با کسب‌وکار شما هستند، و پست‌هایی در پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی که مخاطبانتان درباره شما ساخته‌اند به شما نشان داده می‌شود.

سایت جمع آوری وبلاگ های مسافرتی جامعه وبلاگ نویسان سفر

قبل از شروع، درک نحوه انتخاب سایت تجمع محتوا ضروری است.

نحوه انتخاب سرویس جمع‌آوری مناسب

Reddit یک نام آشنا است، و اگر در خانه شما نیست، پس حتما زیر یک سنگ زندگی می کنید. با این حال، یکی از محبوب ترین سایت های جمع آوری اطلاعات نیز می باشد.

TaggBox یک گردآورنده رسانه‌های اجتماعی است که بر کمک به بازاریابان برای ایجاد اعتماد به برند و تعامل از طریق محتوای تولید شده توسط کاربر متمرکز است.

سایت جمع آوری اخبار AllTop

نکته حرفه ای: گاهی اوقات AllTop ارسال‌های سایت را می‌پذیرد، بنابراین اگر می‌خواهید محتوای خود را برجسته کنید، حتماً به صورت دوره‌ای آن را بررسی کنید.

شما نمی توانید محتوای خود را به سایت ارسال کنید زیرا بر اساس تاریخچه جستجو و موقعیت مکانی آن تنظیم شده است، اما اگر سایت شما مورد توجه قرار گیرد، شانس خود را برای برجسته شدن افزایش می دهید.

Upstract یک جمع‌آوری اطلاعات محبوب است. این به کاربران اجازه می‌دهد تا پلتفرم‌هایی را که می‌خواهند اطلاعاتی را برای ایجاد یک فید سفارشی انتخاب کنند.

نکته حرفه ای: می‌توانید برای ارسال محتوا، رویداد یا فهرست شغلی خود در Techmeme هزینه پرداخت کنید، بنابراین اگر در تجارت فناوری هستید، ممکن است این منبع عالی برای استفاده باشد.

آنچه ما دوست داریم: این به روشی آسان برای استفاده و از نظر زیبایی شناسی ارائه شده است، و آن را به یک جمع‌آورنده محتوای عالی برای هر کسی در صنعت تبدیل می‌کند.

منبع تصویر

3. فهرست وب

12. Reddit

چیزی که ما دوست داریم: شخصی سازی به شما امکان می دهد یک نمایه ایجاد کنید، یک فید RSS ارسال کنید و محتوای خود را به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید یک استوری بورد شخصی با محتوای مرتبط با کسب و کار خود ایجاد کنید و از طریق دکمه های اجتماعی به آن در وب سایت خود پیوند دهید.

Techeme یک سایت جمع‌آوری اخبار خاص است که اخبار برتر درباره موضوعات مرتبط با فناوری را به خوانندگان ارائه می‌دهد که توسط ویراستاران مدیریت می‌شوند.

می‌توانید از محبوب‌ترین سایت‌های رسانه‌های اجتماعی پست بگیرید تا فید خود را در وب‌سایت کسب‌وکارتان ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید.

WP News Desk یک سایت جمع‌آوری منحصر به فرد است که بر محتوای مرتبط با جامعه وردپرس تمرکز دارد.

محتوا از منابع مختلف آنلاین جمع آوری شده و در یک مکان آسان برای یافتن گردآوری شده است.

منبع تصویر

در نهایت، همانطور که قبلا توضیح داده شد، تجمع محتوا با ایجاد و مدیریت محتوا متفاوت است، زیرا به صورت خودکار است و اطلاعات را بر اساس کلمات کلیدی جمع آوری می کند.

بهترین برای: هر کسی! طیف گسترده ای از مقوله ها از فناوری تا امور مالی تا سفر وجود دارد.

نکته حرفه ای: همانطور که مطمئنم می دانید، اعضای سایت می توانند مطالبی مانند پست های متنی، تصاویر و لینک ها را ارسال کنند. بنابراین، این ابزار عالی برای بازاریابان است تا حرف خود را بیشتر گسترش دهند.

Panda هم یک وب‌سایت و هم افزونه کروم را ارائه می‌کند که به طور خاص برای توسعه‌دهندگان، طراحان یا فقط هر کسی که به عنوان یک کارآفرین معرفی می‌شود، تنظیم شده است.

منبع تصویر

جمع آوری کننده های رسانه های اجتماعی

در حالی که نمی‌توانید سایت خود را برای گنجاندن در این جمع‌آوری ارسال کنید، با این وجود این یک پلتفرم قدرتمند است که باید از آن آگاه باشید که آیا می‌خواهید از تجمع محتوا استفاده کنید.

راه های مختلفی وجود دارد که می توانید محتوای ارزشمندی را به مخاطبان خود ارائه دهید. مهم است که بدانید کدام رویکرد (یا ترکیبی از رویکردها) با اهداف کسب و کار شما و علایق مخاطبان شما مطابقت دارد.

این ابزار به مخاطبان شما اجازه می دهد تا با حداقل تلاش و تلاش کارآمد، ارزش زیادی از توزیع و تجمیع شما بدست آورند.

انجمن بلاگر سفر یک سایت تجمع محتوا است که من هنگام جستجوی محتوای وبلاگ سفر از آن استفاده می کنم. شما می توانید درخواست کنید که محتوای خود را برجسته کنید و توسط ویراستاران تنظیم می شود.

سایت جمع‌آوری اخبار Techmeme

سایت جمع‌آوری محتوای وبلاگ فهرست وب

تنظیم محتوا از این جهت که محتوای اصلی نیست، کمی به تجمع محتوا نزدیک‌تر است. در عوض، این محتوایی است که مدیریت می شود و به مخاطبان هدف ارائه می شود.

دارای موضوعات پرطرفدار از همه حوزه های مختلف مورد علاقه است و همچنین انجمنی را ارائه می دهد که در آن افراد می توانند نظر دهند و درباره آخرین اخبار بحث کنند.

Google News بهترین اخبار روز را نشان می دهد و کاربران را در سفر به موتور جستجوی خود صرفه جویی می کند.

علاوه بر این، استفاده از جمع‌آورنده‌های محتوا برای توزیع محتوای کسب‌وکارتان می‌تواند به شما کمک کند تا در جامعه خود مشارکت کنید، به خصوص اگر تعامل را تشویق کنید. به عنوان مثال، افراد می توانند نظر بگذارند، بحث کنند، و همچنین با شما گفتگو کنند.

اگرچه ممکن است هسته برنامه بازاریابی شما را تشکیل ندهد، اما تجمیع‌کننده‌های محتوا ابزاری منحصربه‌فرد و هیجان‌انگیز برای بازاریابان هستند تا از آن برای به اشتراک گذاشتن محتوای خود و کسب در معرض دید استفاده کنند، در حالی که همزمان با جامعه شما درگیر می‌شوند.

همانطور که از نام آن مشخص است، سایت های جمع کننده وبلاگ بر روی وب سایت های وبلاگ تمرکز می کنند. آن‌ها می‌توانند حاوی پست‌های وبلاگ کلی یا جمع‌آوری‌کننده‌های تخصصی‌تر باشند، مانند یک جمع‌آوری وبلاگ سفر که بر محتوای وبلاگ‌نویسی سفر متمرکز است.

1. انجمن بلاگر سفر

پایگاه خبری WP News Desk

آنچه ما دوست داریم: می توانید یک فید اجتماعی از چندین سایت ایجاد کنید و محتوای سفارشی را در سایت خود برای دیدن همه کاربران به اشتراک بگذارید.

Feedly یک سایت جمع‌آوری محتوا است که بر کمک به کاربران برای ایجاد فید خود متمرکز شده است، بنابراین آنها تحت فشار بیش از حد اطلاعات قرار نگیرند.

نکته حرفه ای: انجمن بلاگر سفر نمونه‌ای عالی از یک سایت خاص است که ممکن است در صنعت شما نیز وجود داشته باشد، بنابراین اگر می‌خواهید استراتژی تجمیع محتوا را پیاده‌سازی کنید، حتماً تحقیق کنید.

2. فلیپ بورد

هر چه در پلتفرم های بیشتری باشید، مخاطبان مختلف بیشتری در معرض دید قرار خواهید گرفت. با توجه به این موضوع، تجمیع محتوا تاکتیکی است که می‌توانید در استراتژی آگاهی از برند بگنجانید.

از آنجایی که آنها فقط برای سایت های مسافرتی نیستند، سایت های جمع آوری محتوا می توانند استراتژی مفیدی باشند. بازاریابان می توانند به مخاطبان جدید دست یابند و مصرف کنندگان می توانند منابع مرتبط را پیدا کنند.

نکته حرفه ای: این سایت دارای برنامه های رایگان و پولی است، بنابراین کاربران می توانند محتوا را از هر منبعی که می خواهند و در هر جایگاهی که می خواهند جمع آوری کنند.

جمع‌آوری محتوا سایتی است که محتوا را از منابع مختلف آنلاین جمع‌آوری می‌کند و آن را در یک مکان آسان برای یافتن قرار می‌دهد. به عنوان مثال، سایت‌های خبری جمع‌آوری محتوا، اخبار را از چندین منبع جمع‌آوری می‌کنند و آن‌ها را بین بینندگان خود توزیع می‌کنند. این سایت ها می توانند مقالات خبری، پست های رسانه های اجتماعی، تصاویر و ویدئوها را جمع آوری کنند.

فهرست مطالب