شبکه های اجتماعی در آینده چگونه خواهند بود؟ در اینجا چیزی است که داده ها پیشنهاد می کنند

tiktok در حال آزمایش یک ویژگی جدید است که کلمات کلیدی در نظرات را شناسایی کرده و به نتایج جستجو برای آنها پیوند می دهد pic.twitter.com/7dRQMoV4Pk

— اولیویا دنگ 🍌🧢 (@olivia_deng_) 5 آگوست 2022

اینستاگرام یکی از اولین پلتفرم‌های اجتماعی بود که تجربه خرید و ادغام یکپارچه را ارائه کرد. با این حال، آنها احتمالا آخرین نخواهند بود.

در واقع، نظرسنجی ما نشان داد که 30 درصد از جوانان 18 تا 24 ساله و 40 درصد از افراد 25 تا 34 ساله خود را خالق محتوا می نامند. در حالی که هر خالق یک تأثیرگذار نیست، آن دنیاها اغلب با هم تلاقی می کنند.

تجربه خرید یکپارچه در اکثر شبکه های اجتماعی

طبق گزارش Insider Intelligence، 39 درصد از مصرف کنندگان به خرید AR علاقه مند هستند. با این حال، این پذیرش نباید به خرید محدود شود.

در آگوست 2022، آنها قابلیتی را آزمایش کردند که در آن کلمات کلیدی از نظرات ویدیو برجسته شده و به نتایج جستجو پیوند داده می شوند. این به عنوان یک راه اضافی برای کاربران برای کشف محتوای جدید در حین پیمایش روی پلت فرم عمل می کند.

در همین حال، TikTok ویژگی‌های جستجوی جدیدی را اضافه می‌کند تا کاربران را درگیر خود نگه دارد و اخیراً کاربران را بررسی می‌کند تا هنگام تماشای ویدیو از آن استفاده کنند.

این احتمالاً به این دلیل است که با تأثیرگذارانی که در یک زمینه تخصص دارند، نظر آنها از نظر یک عضو خانواده ارزشمندتر است. بگویید من به دنبال وسایل پیاده‌روی هستم، یک تأثیرگذار پیاده‌روی که در تمام طول سال پیاده‌روی می‌کند و سابقه بررسی محصولات پیاده‌روی را دارد، احتمالاً بینش بیشتری نسبت به دوستی که یک بار به پیاده‌روی رفته است، ارائه می‌کند.