فروش فلش در تجارت الکترونیک چیست؟ 6 مورد از نمونه های مورد علاقه ما

فروش فلش شما فقط نباید یک تخفیف مستقیم پولی باشد. استارباکس یک معامله خلاقانه ارائه می دهد که در آن مشتریان با خرید از طریق برنامه وفاداری خود فقط برای یک روز دو برابر ستاره دریافت می کنند. برخلاف فروش فلش هدفمند در یک محصول خاص، این یکی با هدف هدایت ترافیک و فروش در سراسر جهان است. اگر یک برنامه وفاداری یا پاداش برای مشتریان خود دارید، یک نوع جایگزین از فروش فلش را با استفاده از امتیاز و پاداش به عنوان انگیزه در نظر بگیرید.

3. گلگیرمثال فروش فلش: گلگیر

فروش فلش Oculus متا با اطلاع دادن به مشتری از انقضای تخفیف، احساس فوریت را ایجاد می کند. این یک مرحله بالاتر است و صرفاً چارچوب زمانی معامله را بیان می کند و به صورت شخصی به مشتری می گوید که اکنون زمان استفاده از این تخفیف است. من در مورد شما نمی دانم، اما من نمی خواهم پشیمان باشم که اجازه دادم این معامله از بین برود!

5. DoorDashنمونه فروش فلش : doordash

فروش فلش نه تنها می تواند فروش را افزایش دهد، بلکه می تواند به پاکسازی موجودی نیز کمک کند. Nordstrom Rack از نظر استراتژیک از فروش فلش برای ایجاد فضای بیشتر در انبار استفاده می کند و شما نیز می توانید. Nordstrom درصد تخفیفی را برای اقلام ترخیصی که قبلاً در حال فروش هستند ارائه می دهد که برای مشتریان هیجان انگیز است. عاقلانه است که آنها این تخفیف مضاعف را تا 75٪ تخفیف در نظر بگیرند تا معامله را به خانه برگردانند. رنگ قرمز پررنگ بنرهای آنها، همراه با ماهیت زمان محدود معامله، احساس مشتریان FOMO را در صورت شکست در خرید به حداکثر می رساند.

فروش فلش ارزش را فراهم می کند و درآمد را افزایش می دهد

هنگام انتخاب محصول(های) برای فروش فلش خود، می خواهید مطمئن شوید که انتخاب شما با مخاطبان هدف و اهداف شما هماهنگ است. اگرچه ممکن است وسوسه انگیز باشد که برای هر کالای قدیمی که می خواهید از شر آن خلاص شوید، فروش فلش انجام دهید، مهم است که مطمئن شوید پیشنهاد شما برای مشتری ارزش دارد و مخاطبان هدف شما را تشویق می کند تا در فروش شرکت کنند.

3. فروش را پیش از موعد تبلیغ کنید.

همانطور که قبلا ذکر کردیم، جمله بندی فروش فلش شما اهمیت دارد. Fender از این واقعیت استفاده می کند که تخفیف دلاری برای اقلام بیش از 100 دلار با ارائه 50 دلار تخفیف برای گیتارها، در مقابل درصد، بسیار جذاب است. درست مانند هر فروش فلش خوب، این یک معامله فقط با زمان محدود است.

4. Oculusمثال فروش فلش: meta quest oculus

تخفیف شما باید در فیدها و صندوق ورودی مشتریان شما برجسته باشد، و انتخاب زبان مناسب برای پیشنهاد شما می تواند فروش فلش شما را شکست دهد یا شکست دهد. برای اقلام زیر 100 دلار، تخفیف درصدی برای مشتریان جذاب تر از تخفیف پول است. با این حال، برای اقلامی که بیش از 100 دلار قیمت دارند، یک مقدار کاهش دلاری معینی توجه را جلب می کند.

تخفیف 5 دلاری برای یک پیراهن 50 دلاری به اندازه تخفیف 10 درصدی جذاب به نظر نمی رسد. در همین حال، 50 دلار تخفیف برای مجموعه ظروف پخت و پز 500 دلاری کمی شیرین تر از 10 درصد تخفیف به نظر می رسد. هر دو پیشنهاد یکسان هستند، اما نحوه بیان آن مهم است. هنگام برنامه ریزی برای فروش فلش خود، قیمت و تنوع اقلام خود را هنگام انتخاب کپی برای خطوط موضوع و زیرنویس خود در نظر بگیرید.

5. بازه زمانی را کوتاه نگه دارید.

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در آوریل 2018 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

همراه با افزایش درآمد، فروش فلش می تواند به تجارت الکترونیک شما کمک کند تا از موجودی اضافی خلاص شود و موجودی موجود شما را تثبیت کند. مهمتر از همه، فروش فلش اغلب مخاطبان زیادی را به سایت شما هدایت می کند و بینندگان را تشویق می کند تا محصولات غیر فروش را نیز خریداری کنند. از فروش های فلش به صورت دوره ای استفاده کنید و هم درآمد و هم پایگاه مشتری شما به تعداد بی سابقه ای افزایش می یابد.

فروش فلش از این پدیده روانی برای جذب مشتریان واجد شرایط و اتخاذ تصمیمات ناگهانی برای خرید استفاده می کند.

برای نشان دادن تأثیر فروش فلش، اجازه دهید به یک مثال نگاهی بیندازیم. فرض کنید هنرمندی که فقط کمی دوستش دارید در شهر شما این آخر هفته بازی می کند. حتی اگر فقط آن یک آهنگ را دوست دارید، احساس می کنید مجبورید لباس بپوشید و به محل برگزاری بروید زیرا دهمین گروه مورد علاقه شما در شهر است.

در این پست، همه چیزهایی را که باید در مورد ایجاد فروش فلش سودآور بدانید و نمونه هایی از برندهای تجارت الکترونیک واقعی را مشاهده خواهید کرد.

اکنون دانلود کنید: قالب های برنامه ریزی تجارت الکترونیک + کیت

شناخته شده ترین رویداد فروش فلش سال، جمعه سیاه (و دوشنبه سایبری بعدی) است. در سال 2021، فروش جمعه سیاه/ دوشنبه سایبری به ترتیب به 14.04 میلیارد دلار و 10.7 میلیارد دلار رسید. برای اکثر مشاغل، این فروش مادر از همه فلش، بالاترین دوره فروش کل سال است.

راه اندازی فروش فلش مانند انداختن یک آهنگ جدید است. شما می‌خواهید پیش از موعد در بین مشتریان خود تبلیغات ایجاد کنید و به محض شروع فروش، آنها را با عجله به سایت شما وارد کنید. استفاده از رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی را در نظر بگیرید تا به خریداران خود توجه کنید که به زودی یک معامله شیرین در راه است.

4. عبارت خود را بهینه کنید.

جنبه “مدت زمان محدود” فروش فلش چیزی است که واقعا آتش را در مشتریان روشن می کند تا دکمه خرید را فشار دهند. از دست دادن مقدار زیادی می تواند باعث ناامیدی و درد شود. ما همه آنجا بوده ایم. تلاش برای جلوگیری از این درد اغلب برای پر کردن گاری ها کافی است. به این پشیمانی پیش بینی می گویند و تعیین تاریخ انقضا فوری در فروش فلش شما باعث ایجاد این احساسات و افزایش فروش می شود. یک بازه زمانی 24 ساعته معمولاً برای افزایش خرید کافی است.

6. موجودی خود را بررسی کنید.

فروشگاه‌های تجارت الکترونیک از فروش فوری برای افزایش درآمد، ایجاد آگاهی از برند، استفاده از «ترس از دست دادن» مشتریان و وادار کردن خریداران به خریدهای فوری استفاده می‌کنند.