فضاهای توییتر چیست؟ [+Why Marketers Should Care]

منبع تصویر

اگر می‌خواهید به چیزی که یک بلندگو در یک Space می‌گوید پاسخ دهید، اما نمی‌خواهید صحبت کنید، می‌توانید روی نماد قلب شکل در ناوبری پایینی Space ضربه بزنید تا لیستی از شکلک‌ها را ببینید که می‌توانید روی آن ضربه بزنید تا واکنش بصری نشان داده شود. .

آیا بیشتر به افزایش دنبال‌کننده‌ها و استراتژی توییتر خود علاقه دارید؟ برای دانلود یک منبع رایگان مفید روی زیر کلیک کنید.

دعوت از کسی برای صحبت در فضاهای توییتر

یادگیری نحوه استفاده و آزمایش با یک برنامه کاملاً جدید رسانه های اجتماعی – مانند Clubhouse – می تواند زمان بر باشد. نه تنها باید نحوه هدایت آن را بیاموزید، بلکه باید کاربران، برندها و روندهای برتر آن را نیز مطالعه کنید تا یاد بگیرید چگونه به مخاطبان دسترسی پیدا کنید.

از پیمایش پایین هر Space، می‌توانید روی نمادی که دو نفر را برای دعوت از دنبال‌کنندگان خاص برای پیوستن نشان می‌دهد، یا روی دکمه اشتراک‌گذاری برای توییت کردن پیوندی به فضایی که در آن هستید ضربه بزنید.

ایموجی‌های واکنشی که وقتی می‌خواهید به چیزی واکنش نشان دهید و روی نماد ایموجی ضربه بزنید، در فضاهای توییتر ظاهر می‌شوند.

8. سعی کنید صحبت کنید.

“[The reaction feature]عالی است زیرا من آن را به عنوان تعادل کامل در دسترس بودن برای درونگراها و برونگراها می بینم. کریستال وو، مدیر سابق جامعه رسانه های اجتماعی HubSpot و آزمایش کننده بتای Spaces، گفت: اگر صحبت کردن راحت نیست، از شکلک استفاده کنید.

5. Spaces نسبت به سایر پلتفرم‌های استریم محیط معمولی‌تری را فراهم می‌کند.

اکنون که اینجا باقی مانده است، بسیاری از برندهای دارای فالوورهای قوی در توییتر نیز شروع به توجه بیشتر به فرصت های بازاریابی Spaces کرده اند.

چرا بازاریابان فضاهای توییتر را تماشا می کنند؟

اکنون دانلود کنید: ترندهای رسانه های اجتماعی در سال 2022 [Free Report]

پس از ماه‌ها آزمایش بتا، توییتر ویژگی صوتی جدید خود، فضاهای توییتر را دائمی کرد.

یک فرد با استفاده از هدفون و برنامه تلفن هوشمند توییتر خود به بحث در فضاهای توییتر گوش می دهد.

در زیر نگاهی به فضای “فضا” خود توییتر است. در طول چت، که به کاربران توییتر امکان می‌دهد درباره ویژگی Space بازخورد بدهند، یک سخنران توییتی را از شخصی در مورد اینکه چگونه Spaces شرکت‌کنندگان را در قالب بصری خود اولویت می‌دهد به اشتراک گذاشت.

وو توضیح داد: “فشار هنگام پیوستن به یک فضا کاهش می یابد. در تمام بحث هایی که من در آنها شرکت کرده ام، مردم بسیار آرام تر هستند، مهم نیست که موضوع مورد بحث چقدر مهم یا معمولی است.” من از این کار لذت می‌برم زیرا احساس «روشن» بودن را از بین می‌برد، همانطور که اکثر ما در طول این همه‌گیری در زوم بوده‌ایم.»

در حالی که پلتفرم صوتی زنده کلاب هاوس کاربرانی را به سمت مکالمه بین فردی معتبر به جای اطلاعات برند جذب کرده است، مخاطبان توییتر به دیدن محتوای برندها مانند تبلیغات، ویدیوهای بازاریابی و ناوگان تبلیغاتی عادت دارند.

به دنبال راهی برای تعیین اینکه آیا Twitter Spaces یا Clubhouse برای کسب و کار شما مناسب تر است؟ راهنمای ویدیویی ما را در مورد مقایسه جوانب مثبت و منفی دو فضای صوتی اجتماعی در زیر بررسی کنید.