قبل از استفاده از آنها چه نکاتی را باید در نظر گرفت

استفاده از هوش مصنوعی در تجارت در حال رشد است و بازاریابان مشتاق هستند تا یاد بگیرند که چگونه از آن برای کمپین های جدید و منحصر به فرد استفاده کنند.

بازاریاب با استفاده از تصاویر ai برای کمپین پس از سنجش مزایا و معایب تصاویر هوش مصنوعی

نرم افزار تصویر هوش مصنوعی با کلمات کلیدی شما کار می کند تا محتوایی ایجاد کند که نیازهای کسب و کار شما را برآورده کند. شما می توانید بدون واسطه برای تبادل نظر یا سازش به نتایجی که می خواهید برسید.

معایب تصویرسازی هوش مصنوعی

1. تصاویر هوش مصنوعی از کارهای دیگران ساخته شده و می توانند جایگزین مشاغل شوند.

NightCafe یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی است که قادر به ایجاد هنر بر اساس متن توصیفی و دسته بندی سبک است. نتایج با وضوح بالا در مقایسه با پلتفرم‌های جایگزین بی‌نظیر هستند و می‌توانند محتوای مناسبی برای چاپ‌های فیزیکی ایجاد کنند.

آنچه ما دوست داریم:

  • در دستگاه های تلفن همراه موجود است
  • امکان دسته بندی و مرتب سازی آثار موجود

4. مداد رنگی

در حالی که هوش مصنوعی به تدریج شهودی تر می شود، محصول آن نمی تواند تصاویر “بی نقص” را ارائه دهد. اثر هنری حاصل می‌تواند گاهی عجیب یا گیج‌کننده به نظر برسد و چیزهایی مانند نسبت‌های عجیب بدن یا معماری ایجاد کند که قوانین فیزیک را نادیده می‌گیرد. برخی از خنده‌دارترین نتایج تصویر از تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی که من دیده‌ام، در مورد عملکرد بد آنها در تولید دست بوده است.

مولدهای تصویر ai: رویا توسط وومبو

منبع تصویر

Jasper Art پلتفرمی است که بیش از 70000 برند، آژانس و سازنده محتوا به آن اعتماد دارند. مولد تصویر هوش مصنوعی آن به کاربران قول می‌دهد که تصویری عالی برای مطابقت با پیام‌هایشان داشته باشد و می‌خواهد به بازاریابان کمک کند تا بدون پیمایش در گالری‌های تصاویر موجود برای یافتن آن، تصویر مورد نظر خود را دریافت کنند.

معایب تصاویر هوش مصنوعی: کیفیت تصویر تضمین شده و سازگار نیست

Dream by WOMBO یک پلت فرم نرم افزار هوش مصنوعی کانادایی است که ایده های شما را در عرض چند ثانیه به نقاشی مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل می کند. هدف سازندگان این است که ابزارهای مبتنی بر هوش مصنوعی را در اختیار جهان قرار دهند تا در سرگرمی غوطه ور شوند. با بیش از 65 میلیون نصب برنامه، نرم افزار محبوبی است.

قیمت گذاری: رایگان

آنچه ما دوست داریم:

  • برای استفاده نیازی به ثبت نام یا ورود به سیستم ندارد
  • در هر جستجوی 9 تصویر ایجاد می کند

5. کافه شبانه

منبع تصویر

منبع تصویر

Craiyon که قبلا با نام DALL-E mini شناخته می شد، نرم افزاری سریع و ساده است که تصاویر جالبی را در چند ثانیه ایجاد می کند. در حالی که قابلیت ویرایش ندارد، این سرویس را به صورت رایگان و بدون ثبت نام ارائه می دهد.

در حالی که ممکن است در کمتر از یک دقیقه تصاویری ایجاد نکنید، هنوز هم می توانید تصاویری با کیفیت و خلاقانه برای کسب و کار خود بدون سرقت ادبی یا بازخورد منفی بالقوه تولید کنید.

تصاویر هوش مصنوعی یک هنر و راه حل ناقص هستند.

مثلا اگر جستجو کنید “ونسان ون گوگ” در Google Images، بسیاری از مشهورترین نقاشی‌ها و خود پرتره‌های این هنرمند را خواهید دید. اکنون جستجو کنید، “حرکات بسکتبال” و بازیکنان را در ژست های پویا در زمین خواهید دید. نرم‌افزار تصویر هوش مصنوعی می‌تواند ویژگی‌های این عبارت‌های جستجو را گرفته و تصاویری مانند زیر ایجاد کند:

DALL-E 2 بدون شک یکی از پیشرفته ترین تولید کننده های تصویر هوش مصنوعی در بازار است. ساخته شده توسط OpenAI، یک آزمایشگاه تحقیقاتی هوش مصنوعی که در سال 2015 تأسیس شد، بسیار پیشرفته است و تصاویر دقیق و دقیقی از سوالات جستجو ایجاد می کند.

استفاده از فناوری های جدید برای تجارت همیشه برای بازاریابان هیجان انگیز است، اما با عدم قطعیت همراه است. من به بازاریابان توصیه می کنم قبل از استفاده از تصاویر هوش مصنوعی برای اهداف تجاری محتاط باشند تا زمانی که مقرراتی در مورد آنچه می توان برای تولید محتوا برداشت کرد وجود داشته باشد. اما برای کسانی که علاقه مند به امتحان کردن آن هستند، امیدواریم تصاویری را که برای رسیدن به اهداف خود نیاز دارید ایجاد کنید.

از طرف دیگر، اگر با استفاده از این تولیدکننده‌های تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی احساس راحتی نمی‌کنید، راه‌حل‌های متداول‌تری وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

جایگزین های تصویر هوش مصنوعی

آنچه ما دوست داریم:

  • تصاویری با وضوح بالا و مناسب برای چاپ ارائه می دهد
  • چهار تصویر هوش مصنوعی را در یک زمان ایجاد می کند

3. Dream توسط WOMBO

آنچه ما دوست داریم:

  • پنج تصویر رایگان در روز
  • طیف گسترده ای از سبک های هنری در کاتالوگ

قیمت گذاری: 40 دلار در ماه، برای یک طرح سفارشی با فروشنده تماس بگیرید

ترس زیادی پشت محبوبیت هوش مصنوعی در تجارت، به ویژه برای هنرمندان وجود دارد. همانطور که اتوماسیون رشد می‌کند و تاجران کار دستی را با ماشین تکمیل می‌کنند، آینده برای کسانی که تخصصشان به یک ویژگی نرم‌افزاری کاهش می‌یابد نامشخص است.

جادوی تصاویر هوش مصنوعی در زمان چرخش نهفته است. آثار هنری دیجیتال سفارش داده شده قبل از اینکه به اتمام برسند به زمان و جهت گیری واضح نیاز دارند. این نرم‌افزار می‌تواند درخواست جستجوی شخص را بگیرد و در کمتر از یک دقیقه چندین تصویر را برگرداند.

3. تصاویر هوش مصنوعی می‌توانند محتوای منحصربه‌فرد و منحصربه‌فردی برای نیازهای شما ایجاد کنند.

همچنین شایان ذکر است که برای بهبود نرم‌افزار تصویر هوش مصنوعی، باید کارهای از قبل موجود را بسازد. برای کسی مشکل ساز خواهد بود که آشکارا یک اثر هنری را کپی کند، و این اساساً همان کاری است که برنامه های کاربردی تصویر هوش مصنوعی انجام می دهند. این نرم‌افزار به هنرمندان اصلی که تقلید می‌کند اعتباری نمی‌دهد و نگرانی‌هایی را در مورد یکپارچگی و قانونی بودن این تمرین ایجاد می‌کند.

2. کیفیت تصویر هوش مصنوعی باید سازگارتر باشد.

قیمت گذاری: Dream Premium; 4.99 دلار در ماه

“ونسان ون گوگ حرکات بسکتبال خود را نشان می دهد”

در حالی که کاوش این فناوری سرگرم کننده و هیجان انگیز است، استفاده از آن برای بسیاری از بازاریابان که به دنبال ترکیب استراتژی های جدید برای ایجاد تصویر هستند، محل درگیری است. بیایید بحث کنیم که چرا باید یا نباید از آن در برنامه بازاریابی خود استفاده کنید.

مزایا و معایب تصویرسازی هوش مصنوعی

تصاویر هوش مصنوعی عکس‌هایی هستند که توسط نرم‌افزار هوش مصنوعی با استفاده از الگوریتم‌هایی برای قضاوت و تقلید تصاویر از قبل موجود برای تصاویر جدید تولید می‌شوند.

منبع تصویر

در این پست، تصاویر هوش مصنوعی را تعریف می کنیم و به شما می گوییم که قبل از گنجاندن آن در استراتژی کسب و کار خود در سال 2023، چه چیزهایی باید بدانید.

منبع تصویر

مولدهای تصویر ai: dall-e 2

منبع تصویر

3. تصاویر هوش مصنوعی هنوز باید توسط مردم بررسی و ویرایش شوند.

→ اکنون دانلود کنید: الگوی طرح بازاریابی رایگان

برای بسیاری از کسب‌وکارهایی که در حال بررسی راه‌های مختلف برای کاهش هزینه‌ها در شرایط رکود هستند یا برای شرکت‌های کوچک‌تری که بودجه لازم برای گسترش تیم‌های خود را ندارند، استفاده از نرم‌افزار تصویرسازی هوش مصنوعی می‌تواند بسیار مقرون به صرفه‌تر از استخدام تصویرگران یا طراحان گرافیک باشد.

بسته به برنامه، این فناوری می تواند حداقل 20 دلار در ماه هزینه داشته باشد – یا در برخی برنامه ها، حتی رایگان. داشتن محتوای منحصر به فرد بدون هزینه کار دستی می تواند ارزش افزوده زیادی برای یک کسب و کار داشته باشد.

2. تصاویر هوش مصنوعی به سرعت محتوا را تولید می کنند.

قیمت گذاری: رایگان

از آنجایی که نتایج تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی ممکن است ناقص باشد، هنوز باید توسط افراد قبل از تایید برای هر گونه استفاده تجاری مورد بررسی قرار گیرند. بازاریابان باید انتظار داشته باشند که اعضای تیم تصاویر را برای مشاهده تصاویر ناخوشایند یا ناخوشایند بررسی و ویرایش کنند – زیرا برخی از نتایج تصویر می توانند توهین آمیز یا غیر قابل لمس باشند.

مولدهای تصویر هوش مصنوعی

1. FROM-E 2

مزایا و معایب تصویرسازی هوا

نکات مثبت تصویرسازی هوش مصنوعی

1. این یک جایگزین مقرون به صرفه برای استخدام تصویرگران یا طراحان دیگر است.

جایگزین هایی برای تصویرسازی هوش مصنوعی در بازاریابی

مولدهای تصویر ai: craiyon