قیمت ماشین ظرف‌‌شویی بوش Bosch امروز ۱۷ فروردین ترب | asilbekharid

ماشین ظرفشویی بوش با ظرفیتی مناسب برای شستن ظروف تا میزان بالایی کارآمد است. صدای بسیار کم این ماشین ظرفشویی هیچ مزاحمتی ایجاد نکرده و حتی در طول میهمانی‌ها نیز بدون آلودگی صوتی کار خود را انجام می‌دهد. نیاز کم این دستگاه به آب برای شستشوی با کیفیت ظروف باعث شده تا انرژی و آب هدر نرود و کارآمدی دستگاه بالاتر رود. با خرید ماشین ظرفشویی بوش SMS67MW01 می توانید ظرف های تان را برای همیشه تمیز و ضد عفونی شده نگه دارید. این ظرفشویی با ظرفیت شستشوی 14 نفره با رنگ سفید مجهز به امکانات و ویژگی های متعددی است که از این میان می توان به 7 برنامه شستشو، 5 دمای متغیر برای شستشوی انواع ظروف اشاره کرد. این ظرفشویی پیشرفته مجهز به سنسور بار AquaSensor بوده و از همه مهمتر دارای موتور قدرتمند و مقرون به صرفه می باشد.

ماشین ظرفشویی دوو مدل DWK-2560

سیستم حفاظت از ظروف شیشه ای نیز در این مدل مورد استفاده قرار گرفته است که از طریق آن با خیال راحت تری ظروف شیشه ای و نازک خودتان را از طریق ماشین ظرفشویی شستشو دهید. ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TW06E سری 6 ساخت کشور المان یکی دیگر از محصولات بهترین مارک ظرفشویی در دنیا می باشد، این ماشین ظرفشویی بوش با داشتن 3 سبد ظرفیت 14 نفر را در اختیار ما قرار می دهد که بالاترین ظرفیت در بین تمام ماشین های ظرفشویی می باشد. اما اگر به دنبال بهترین ماشین ظرفشویی بوش سری ۶ می‌گردید، بدون شک باید نیم نگاهی هم به مدل SMS67MW00G این سری داشته باشید. این دستگاه دارای یک موتور بسیار قدرتمند و کارآمد است که در هنگام کار، تنها ۴۴ دسی‌بل صدا تولید می‌کند.

در نتیجه در انتهای شستشوی ظروف هیچ اثری از خیسی روی ظرف ها باقی نمی ماند و نیاز نیست بعد از خالی کردن ظرف ها، با دستمال تمیز خشک کنید. ماشین ظرفشویی بوش SMS46NI01B سری 4 با داشتن 3 عدد سبد دارای ظرفیت 13 نفره است. بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش با داشتن موتور Eco Silence Drive توانسته رتبه انرژی +A را تصاحب کند که جای گرفتن آن در بدنه Super Silent منجر شده این دستگاه فقط 44 دسی‌بل صدا تولید نماید. بهترین مدل ماشین ظرفشویی بوش را می‌توان با تأخیر راه‌اندازی کرد که می‌تواند برنامه شستشو را بین ١ تا ٢٤ ساعت به تأخیر بیندازد. با این قابلیت می‌توانید ماشین ظرفشویی را در هر زمانی روشن کنید حتی زمانی که در خانه نیستید.

  • شما می توانید گزینه های انتخابی زیادی را برای چیدن و یا شستن انواعی از ظرف ها داشته باشید.
  • شما این شانس را دارید تا بسته به حجم ظروف، جنس آن‌ها و میزان کثیفی، برنامه موردنظر خود را انتخاب کنید.
  • این شرکت در ماشین‌های ظرفشویی‌ای که تولید می‌کند از دو فناوری ابتکاری استفاده می‌کند.
  • این مدل از ظرفشویی های بدون صدا با نویز بسیار کم 44 دسی بل و حتی تنها 41 دسی بل در طول برنامه بی صدا می‌باشد.
  • این ظرفشویی به لطف موتور قدرتمندی که دارد می تواند ظرف های بسیار زیادی را با کمترین مصرف آب و انرژی برای شستشو دهد.
قیمت ماشین ظرف‌‌شویی بوش Bosch امروز ۱۷ فروردین ترب | asilbekharid بهترین ماشین ظرفشویی بوش SMS٦٧NW١٠Q با رده انرژی ++ A قادر به شستن ظروف ١٣ نفر تنها با ٩. این دستگاه جزو ماشین‌های ظرفشویی بوش سری ٦ است که علاوه بر کارایی بسیار، ظاهر زیبایی نیز دارد و جلوه‌ای منحصر‌به‌فرد به آشپزخانه شما می‌بخشد. یکی دیگر از ماشین‌های ظرفشویی بوش با گنجایش ۱۴ نفره، ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS68TI10M است. موتور بی‌صدا و قدرتمند این دستگاه می‌تواند تا با عملکردی بی‌نظیر تمامی ظروف کثیف شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شستشو دهد. وجود یک مبدل حرارتی در این دستگاه موجب شده تا ظروف پیش از شستشو حرارت دیده و از بروز شک و شکستگی در آن‌ها جلوگیری کند. همچنین می‌توانید به‌سادگی سبد‌های موجود در این دستگاه را بسته به نیاز خود تنظیم کرده و ظروف خودتان را در آن آخرین مدل ماشین ظرفشویی بوش قرار دهید.

Bosch Dishwasher 14 Place Series 6 SMS68TW06E

هر چند محفظه داخلی از استیل می باشد و بر روی خود لکه نمی گیرد اما در هر صورت تمیز کردن آن آسان می باشد. پنل کنترل و یا برنامه ها در ظرفشویی بوش سری 6 کشیده یا خطی است و پنل دیجیتالی در وسط می باشد. میزان صدای آن کم است چراکه بوش به خوبی آن را از نظر صوتی ایزوله کرده است.