لگو ساختنی قهرمان خاص رابین لباس قرمز LEGO ROBIN

در تاریخ ۱۱ اوت ۲۰۱۶ دن لین بهعنوان یکی از تهیهکنندگان فیلم در گفتگویی که با شبکه تلویزیونی سی دابلیو انجام داد در مورد فیلم و بعضی از حاشیههای آن لباس مخصوص بتمن گفتگو کرد. در ادامه اطلاعات و خلاصه فیلمهای نورورزی شبکه چهار سیما آمده است: «بر سر دروازه ابدیت» «بر سر دروازه ابدیت» به کارگردانی جولیان اشنابل محصول ۲۰۱۸، ایرلند، سوئیس، انگلستان، فرانسه و آمریکا است. تنها چند روز بعد از اکران موفقیتآمیز فیلم لگو بتمن به تهیهکنندگی دن لین، وی اعلام کرد که که با توجه به صحبتهای انجام گرفته شده با انجمن سینمایی آمریکا و همچنین اعلام رسمی سیستم درجهبندی فیلمها توسط انجمن تصاویر متحرک آمریکا فیلم آن قطعاً با درجه سنی «آر» اکران خواهد شد. همهچیز آماده بود و قرار شد تا بعد از مرحله پیشتولید در تابستان ۲۰۱۶ فیلمبرداری آغاز شود. وقتی که بیل وارد صحنه شد بچهها از ترس فریاد زدند. وقتی که شما این نوشته را دوست داشتید، مایل به داده ها بیشتری در رابطه با لباس بتمن رابین وب وبسایت خویش باشید.

من و چیس هردو کودکی خود را در داستانی که استفن کینگ نوشته حس میکردیم. همچنین کودکان در بازی های خود با همسالانشان علاقه ای دارند تا به عنوان ابر قهرمان دیده شوند و مانند بتمن همه را نجات دهند یا با افراد شرور بجنگند لباس های زیبای بتمن گزینه خوبی می باشد. من میخواستم که در نهایت همه بدانیم که مثلا شرکت صنایع وین در کدام خیابان است. بری آلن با بازی ازرا میلر اولین بار در «بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت» و در میان گروهی از فراانسانهایی که بتمن به نوعی آنها را بازیابی کرده بود، ظاهر و مانع تشکیل لیگ عدالت شد. او یک نگاه ترسناک تر از چیزی که به بتمن تحویل داده بود، به کرونیکل ارائه کرد تا او را بترساند.

حال او باید تمامی توان جسمی و روحی خود را به کار بگیرد تا شاید بتواند گاتهام را از شر وسوسههای پلید این جنایتکار دیوانه رها کند. استودیو چندان با این قضیه راحت نبود و بیشتر مایل بود تا فیلم با درجه سنی پیجی-۱۳ اکران شود تا اکرانی پرفروش داشته باشد اما لین معتقد بود که چنین اتفاقی با توجه به سوژهٔ فیلم هرگز رخ نخواهد داد: «وقتی که قرار است فیلمی با درجهبندی «آر» بسازید باید تمام جوانب را در نظر بگیرید و نیازهای اولیه آن را تأمین کنید. از نظر تصویری، این اثر تا حد زیادی متفکرانهترین و هنرمندانهترین فیلم بتمن است، زیرا فریزر ما را در کوچههای کثیف و کلوپهای غمانگیز گاتهام غوطهور میکند، آن هم با نگاهی اجمالی به افق آفتابزده. بنابراین، اینطور به نظر می رسد که این سه جوکر در تلاش هستند تا با استفاده از این مواد شیمیایی، یک جوکر جدید بسازند. در این فیلم که نقش بتمن توسط وال کلیمر اجرا شد شاهد 2 مدل لباس از بتمن بودیم که یک لباس بسیار شبیه مدل بتمن تیم برتون سال 1989 بود اما کمربند بتمن بیشتر رنگش طلایی است تا زرد و برعکش لباس فیلم بازگشت بتمن شبیه یک زره نبود.

این انیمیشن چند فصل خیلی خوب و سرگرم کننده را در اختیار مخاطبانش قرار داد تا از آن لذت ببرند. حتما در انتخاب سایز مورد نظر خود نهایت دقت و توجه را داشته باشید تا با مشکل مواجه نشوید. شما می توانید از طریق فروشگاه ما اقدام به سفارش لباس بتمن قهرمان نموده و در هر کجای کشور که باشید در کمتر از چند روز محصول خود را دریافت نمایید. بعد از اعلام رضایت استودیو از برنامههای موسکیتی، این کارگردان آرژانتینی رسماً پیشتولید فیلم را شروع کرد. از آن پس، دیک به بتمن (برای مدتّی نچندان زیاد) پیوست؛ او برای مدتّی با لباس رابین به بتمن کمک کرد، اما بعد لباس نایت وینگ را طرّاحی کردند. در نهایت او فیلمنامه خودش را در سال ۲۰۱۰ تکمیل کرد اما برادران وارنر چندان از کار راضی نبودند و برای همین پروژه برای مدتی کنسل شد تا مدیران بتوانند چاره بهتری برای حل مشکل پیدا کنند. همچنین وی عقیده داشت که فیلم حتماً با درجه سنی «آر» ساخته شود اما برادران وارنر در آن موقع زیاد تمایل چندانی به این کار نداشت.

فیلم اکران سهبعدی نداشت زیرا موسکیتی معتقد بود فرمت سهبعدی اصلاً با فضای فیلم سازگار نیست و هزینه بالایی نیز دارد. موسکیتی همچنین گفت که که قرار است دنیای شگفتانگیزی که کینگ آفریده را تغییر و آن را بهروز کند و کاری کند که مخاطب از کشف یک دنیای جدید لذت ببرد: «در فیلم ما هیچ خبری از مومیایی و گرگینهها یا موجودات کلیشهای دیگر نیست. این با پویایی بتمن در دیگر جنبههای گیمپلی سازگار نیست. او در مصاحبهای اعلام کرد که صحنههای فیلم آنقدرها هم که مردم فکر میکنند غیراخلاقی و بد نیست و فقط یک صحنه بسیار خشن در فیلم وجود دارد. وقتی گنبد باز میشود و کال-ال و سایر قهرمانان قدرتهای خود را به دست میآورند، تلوس، موجودی که ادعا میکند خود سیاره است، اعلام میکند که برای بقای خود باید با شهرهای گنبدی دیگر مبارزه کنند، در غیر این صورت شهرها و مردم خودشان این کار را میکنند.

در نهایت روز ۸ سپتامبر ۲۰۱۷ به صورت جهانی اکران خواهد شد. او برای اینکه راحتتر بتواند ایدههای خود را عملی کند پیشنهاد داد که خواهرش باربارا و چند نفر از افراد دیگری که پیش از این سابقه همکاری با او داشتهاند نیز به پروژه اضافه شوند که در نهایت نیز این اتفاق افتاد. پرونده ساخت این فیلم از سال ۲۰۰۹ باز شد اما هربار به دلایلی ساختش با مانع مواجه گردید. در سال ۲۰۰۹ ورایتی گزارش کرد که برادران وارنر برای اقتباس و نوشتن فیلمنامهٔ بزرگی از روی رمان آن نوشتهٔ استیون کینگ با دیوید کاجگانیچ وارد مذاکره شدهاست و روی لی نیز بهعنوان تهیهکنندهٔ پروژه انتخاب شدهاست.

انتخاب جورج کلونی ستاره خوش سیمای سریال تلویزیونی «ER» برای ایفای رل مرد خفاشی و فرد جانشین ول کیلمر بهظاهر گزینش مناسبی بود، بخصوص که وی در انتقال از مدیوم تلویزیون به سینما در سال ۱۹۹۶ در فیلم «طوفان کامل» هم نمره قبولی گرفته بود و فاصله کمی تا بازی با «خارج از دید» کار پلیسی- جنایی درخشان سال ۱۹۹۷ استیون سودربرگ و از «غروب تا طلوع» فیلم فانتزی و پر تحرک سال ۱۹۹۸ رابرت رودریگز داشت، اما حضور او در «بتمن و رابین» محصول ۱۹۹۷ چنان تجربه ناموفق و در تضاد با روحیات و تخصصها و نشانههای شخصیتی کلونی بود که هم خود وی و هم سران برادران وارنر – کمپانی تهیه کننده فیلم – هنوز و بواقع ۲۳ سال پساز اکران فیلم همچنان غصه و افسوس آن تصمیم را میخورند. مارول در خیلی از زمینههای از دیسی پیشی گرفته است، اما برادران وارنر همیشه میتوانند این عنوان را برای خود نگه دارد:” این کمپانی اولین فیلم این دورهی ابرقهرمانی مدرن با یک قهرمان زن و به کارگردانی یک زن را بر روی پرده برده است. مرد عنکبوتی به عنوان یک قهرمان که به سوی مبارزه با بدی ها پیش میرود و دارای توانایی های ابرقهرمانی است الگوی بسیاری از پسربچه هایی است که این شخصیت کارتونی را دوست دارند و کارتون هایش را دنبال میکنند.

نوپا حساس پوشیدن گونه های لباس سناریو مثل لباس حیوانات نوپا گانه یا این که لباس شغل ها بچه و ماسک نمدی نمایشی طفل در دنیای نقش بازی غرق می گردد و از همین طریق بسیاری از مهارت های زندگی را تمرین میکند. این کاری است که من در حال حاضر سعی دارم آن را انجام دهم. او میخواست تولید یک مجموعه فیلم آیندهساز و در عین حال مستقل را بر اساس رمان آن شروع کند. و برای همین رمان را خواند تا بتواند راهی برای گفتن داستان عظیم و پر از جزئیات کینگ پیدا کند. در مارس ۲۰۱۵ فوکوناگا دوباره اعلام کرد در حال پیدا کردن «بهترین فرد ممکن» برای بازی در نقش دلقک است. یک سری استخوانبندی بیرونی مکانیکی (exoskeleton) تا به حال ساخته شده که هر کی بر تن کنه قدرت و چابکی بیشتری پیدا میکنه. با این حال این اختلاف نظر چیزی نبود که فوکوناگا را بهطور کامل از پروژه جدا کند. از آنجایی که کودکان در سراسر جهان شخصیت ابرقهرمان بتمن را در کتابها، کارتونها و فیلمها دیدهاند، سازندگان به فکر تولید لباسهای بتمن برای کودکان در هر اندازه و حتی بزرگسالان بودهاند. چیزی که از طریق گیمپلی توسط بازیکنی که کنترل جوکر را در دست گرفته نشان داده میشود، این است که جوکر در واقع عاملیت بازیکن را از بتمن گرفته و آن را برای خود کرده است.

او همچنان در مقام نویسنده و مشاور در پروژه ادامه داد و فقط از کارگردانی کار انصراف داد: «من مشکلی با فیلمنامه و خط داستانی آن نداشتم. در ۲۵ مه ۲۰۱۵ فوکوناگا از کارگردانی فیلم انصراف داد. تم بتمن هیجان و شگفتی خاصی برای پسربچه ها دارد و دو رنگ زرد و مشکی از رنگ های اصلی تم بتمن می باشند. لباس قدیمیِ قرمز و سیاهش کنار رفته بود و به جایش با الهام از بازی Batman: Arkham City یک لباس با ترکیب رنگ قرمز و آبی به تن میکرد. ریتم منحصری که در فیلم بارز است به آن جذابیت داده و برای تماشاگر سینماشناس کاملاً گویای خط مشی کارگردانی است که به کمک تدوین، خوب از آب درآمده است. او اعلام کرد که صحنههای ترسناک و خشن فیلم به هیچ وجه ضد انسانی نیستند و کاملاً سینمایی و ویژه ساخته شدهاند. سرانجام در مه ۲۰۱۵ فوکوناگا فاش کرد که ویل پولتر گزینه اصلی و اول او برای بازی در نقش دلقک خواهد بود. ↑ Page, Aubrey (مه 5, 2016). “‘A Bigger Splash’ Writer David Kajganich on His Unique Approach to the Remake and ‘It'”. ↑ “‘Kingsman’ Edges Out ‘It’ In Fierce Three-Way B.O. Tie; Early AM Figures Have ‘American Made’ In 3rd”. Deadline Hollywood.

↑ Scott Mendelson (September 8, 2017). “Box Office: ‘It’ Scares Up Record-Crushing $13.5 Million Thursday”. ↑ Foutch, Haleigh (مارس 12, 2017). “Stephen King Says the New ‘It’ Movie Succeeds Beyond Expectations”. ↑ “Ben Affleck To Play Batman In Warner Bros’ Batman-Superman Pic; Studio Sets July 17, 2015 Release Date”. ↑ Stephens, Niki (ژوئیه 1, 2010). “Screenwriter David Kajganich Gives an Update on Stephen King’s It”. در تاریخ ۱۶ ژوئیه ۲۰۱۵؛ خبر رسید که اندی موسکیتی سازنده فیلم تحسینشده ماما به پروژه پیوسته و جایگزین فوکوناگا در صندلی کارگردانی شدهاست. او همچنین در این گفتگو اعلام کرد که وقایع داستان نسبت به رمان، ۳۰ سال جلوتر آمده و وقایع به جای دهه ۵۰ در اوایل دهه ۸۰ رخ میدهد. اما شما با خرید این لباس از فروشگاه اینترنتی مکیس کالا ، تفاوت کیفیت محصول را نسبت به سایر فروشگاه ها متوجه خواهید شد.