ما تفاوت ها را می شکنیم

Google AdSense نقش استراتژیک متفاوتی دارد. سایت شما در حال تولید ترافیک است و شما می خواهید از آن کسب درآمد کنید. برای شما مهم نیست که املاک و مستغلات سایت خود را به آگهی دهندگانی که ممکن است برای مخاطبان شما جالب باشد، «اجاره» کنید.

امتیاز کیفیت گوگل ادز

Google AdSense برای ناشران وب سایتی که در حال حاضر ترافیک دریافت می کنند و می خواهند از آن کسب درآمد کنند، عالی است.

برای ویژگی نمایش Google AdWord، می توانید قیمت مناسبی را برای اهداف خود انتخاب کنید. روش های مختلف پرداخت در ادامه می آید.

  • هزینه به ازای هر کلیک (CPC). این بهترین برای ایجاد ترافیک است.
  • هزینه به ازای هر هزار نمایش (CPM). اگر به دنبال ایجاد آگاهی هستید از این استراتژی استفاده کنید.
  • هزینه به ازای هر اقدام (CPA). اگر به دنبال ایجاد تبدیل هستید، این طرح پرداخت موثرترین است.

اگر می خواهند هزینه کمتری برای هر کلیک بپردازند، باید با خم شدن در انتهای رتبه بندی تبلیغات کنار بیایند.

به عنوان مثال، اگر یک ویدیوی مدیریت پروژه را در YouTube تماشا می کنید، ممکن است یک بنر تبلیغاتی برای Monday.com ببینید.

تبلیغات جستجویی که در SERP ها ظاهر می شوند، اگر می دانید تقاضا برای محصول شما وجود دارد و مخاطبان شما از موتورهای جستجو برای برآورده کردن آن استفاده می کنند، گزینه بسیار خوبی هستند.

گوگل سه سال پس از شروع Google Adwords یک برنامه تبلیغاتی دیگر را منتشر کرد. به آن Google AdSense می گویند. در زیر به ویژگی های اصلی آن می پردازیم.

AdWords در مقابل AdSense

با این حال، می توانید Google AdWords و Google AdSense را برای وب سایت خود اجرا کنید. فقط مطمئن شوید که ترافیک AdWords را به یک صفحه فرود بدون تبلیغات AdSense هدایت کنید. سپس، تبلیغات AdSense را در سایر صفحات وب خود قرار دهید، و شما آماده خواهید بود.

ممکن است وسوسه شوید که استراتژی AdWords خود را با هدایت ترافیک جستجوی خود به یک صفحه وب با تبلیغات AdSense به حداکثر برسانید. اما به دلیل سیاست‌های تبلیغاتی سخت‌گیرانه گوگل، این اقدام هوشمندانه نیست و حساب‌های شما احتمالاً به حالت تعلیق در می‌آیند.

برخلاف گوگل ادوردز، AdSense تبلیغاتی را که در وب سایت ناشر نمایش می دهد بهینه نمی کند.

تبلیغات می تواند آگاهی از برند را تا 80 درصد افزایش دهد و بازاریابی دیجیتال را به یکی از بهترین شکل های تبلیغات تبدیل کند. گوگل با برنامه های AdWords و AdSense خود اجرای استراتژی تبلیغات را آسان می کند.

گوگل ادوردز (هم جستجو و هم نمایش) و Google AdSense روش‌های موثری برای درآمدزایی با روش‌های تبلیغات دیجیتال هستند – اولی زمانی که ترافیک را به سایت خود هدایت می‌کنید و دومی زمانی که از سایت خود برای هدایت ترافیک به جای دیگر استفاده می‌کنید.

منبع تصویر