مبلمان طرح بی نظیر تامین رفاه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی | mobleseyed

نامیراکالا شرایط ویژه ای را برای خرید مبل راحتی اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی با اقساط ۱۲ و ۱۸ ماهه “بدون چک”، “بدون ضامن”، با “حداقل پیش پرداخت” و به صورت “کسر از حقوق” در تهران، کرج و سایر شهرستان ها فراهم کرده‌است. ♦ خرید مبل اقساطی، سرویس خواب،‌میز ناهارخوری و سایر کالاهای چوبی اقساطی تا سقف 100 میلیون تومان بدون چک و ضامن فقط برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و خانواده محترم ایشان. امکان خرید مبل اقساطی بازنشستگان تامین اجتماعی تهران، کرج و شهرستان ها در اقساط بلند مدت ۱۲ تا ۳۶ ماهه از فروشگاه اینترنتی نامیرکالا میسر است. بازنشستگان و مستمری بگیران محترم برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۳۴۷۲۹۰۰۰ تهران تماس حاصل نمایند. بیمه ثالث و بیمه بدنه خودرو مربوط به شرکت «بیمه ما» وابسته به بانک ملت است که شرایط خوبی در پرداخت خسارت دارد.

باغ شاهزاده ماهان؛ دروازه‌ای به بهشت

مبلمان طرح بی نظیر تامین رفاه بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی | mobleseyed خدمات پس از فروش برای محصولات چوب عبارتند از تغییر رویه مبل،‌ تغییر رنگ چوب و تعمیرات محصولات. سرویس مبل های موجود در فروشگاه نامیراکالا با بهترین کیفیت و در کارگاه مجهز برنادت در تهران تولید می مبل اقساطی بازنشستگان تامین اجتماعی شوند. شاید برایتان سوال باشد که این اقساط چند ماهه است و چگونه می شود پرداخت کرد؟
تعداد اقساط از ۱۲ الی ۲۰ ماهه و بستگی به مقدار خرید شما دارد و هر چقدر مبلغ فاکتور شما بیشتر باشد تعداد اقساط هم اضافه می شود. شما می توانید به تعداد اقساط، چک ماه به ماه و یا اینکه هر دو ماه یک بار چک بدهید
مثلاً برای خریدی که اقساط آن ۱۲ ماهه است می توانید ۱۲ چک ماه به ماه یا ۶ چک دو ماه به دو ماه پرداخت کنید.

  • برخي اتاق خواب ها به دليل كوچك بودن شلوغ و آشفته به چشم مي آيند.
  • كه رنگ آن در انعكاس نور و بزرگ نمايي اتاق تاثير گذار است.
  • بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند، می‌توانند مبل اقساطی بازنشستگان را با اقساط ۱۲ و ۱۸ ماهه بدون چک و بدون ضامن در فروشگاه اینترنتی نامیراکالا ثبت سفارش کنند.
  • پارچه‌های رومبلی نیز در حال حاضر از کارخانه اُیاز ایران که بزرگترین کارخانه نساجی خاورمیانه در تولید پارچه‌های رومبلی است، خریداری می‌شود.
  • در فروش اقساطی مبل برای بازنشستگان ، شما می توانید مبل مورد نظر خود را با رنگ دلخواه به صورت قسطی، سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.
  • ضمانت نامه کیفیت به صورت مکتوب و در قالب کارت ضمانت نامه ممهور به مهر شرکت است که در زمان تحویل کالا ارائه می ‌شود.

يكي از بهترين عناصر موجود در اتاق خواب ها پنجره ها مي باشند. هميشه تغييرات در دكوراسيون و چيدمان اتاق خواب هاي كوچك به دليل محدوديت در فضا چالش برانگيز است. براي اينكه فضاي منزلتان گرم تر به نظر برسد بهتر است از مبلمان رنگ تيره و گرم استفاده نماييد.

فروش مبلمان بدون نیاز به ضامن

بازنشستگان یکی از مهم ترین بخش های هر جامعه ای محسوب می شوند که دارای درآمد کمتری نسبت به افراد شاغل و صاحبان کسب و کار هستند. در سراسر دنیا بازنشستگان دارای ارزش و احترام بالایی هستند و از خدمات ویژه ای نسبت به دیگر اقشار جامعه برخودار می شوند. گالری مبل سید در جهت قدردانی از بازنشستگان عزیز طرح خرید مبل اقساطی بازنشستگان را ایجاد کرده است. به همین دلیل خریداران محترمی که تمایل دارند قبل از عید نوروز ۱۴۰۱ مبلمان خود را دریافت کنند، بهتر است هرچه سریعتر حداکثر تا اواسط بهمن ماه نسبت به ثبت سفارش و تکمیل خرید خود اقدام نمایند تا با شلوغی کارگاه در پایان سال مواجه نشوند. با توجه به مواردی که به آن اشاره کردیم، انتخاب نمایید و در بازار مبل امام علی، از شرایط خرید مبل قسطی برای بازنشستگان استفاده نمایید و مبل مورد نظر خود را خریداری نمایید.

مبل قسطی در کرج%ویژه بازنشستگان اقساط 24 ماهه

بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند می‌توانند نسبت به خرید مبل راحتی اقساطی بدون چک و بدون ضامن “به صورت کسر از حقوق” از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا اقدام نمایند. خرید مبل اقساطی بازنشستگان تامین اجتماعی تهران در اقساط بلند مدت ۱۲ تا ۱۸ ماهه از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا امکانپذیر است. بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند، می‌توانند نسبت به خرید مبل راحتی اقساطی بدون پیش پرداخت و چک و ضامن “به صورت کسر از حقوق” از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا اقدام نمایند.