معرفی صرافی کوینکس Coinex.com؛ نحوه ثبت نام، واریز و برداشت رمزارز در صرافی کوینکس -ایران ارز دیجیتال

در پلتفرم CoinEx شما فقط می توانید معاملات کریپتوکارنسی را انجام دهید، که از سایر صرافی های رمزنگاری مانند Poloniex و Binance تقلید می کند. در این مرحله به این دلیل که صرافی کوینکس اطمینان یابد که شما یک کاربر واقعی هستید و از ربات خبری نیست، بایستی راستی آزمایی انجام دهید. این کد رفرال باعث درآمد زایی این افراد از صرافی کوینکس شده و از هر تراکنش مبلغی به حساب آنها پرداخت میشود، البته این موضوع دعوت دوستان با کد رفرال در صرافی های ارز دیجیتال ایرانی هم وجود داشته و اصلا موضوع عجیبی نیست، اما همانطور که گفته شده صرافی کوینکس در حال ارائه درصد بالایی از کارمزد به این افراد و تشویق آنها به آوردن کاربران ایرانی بیشتر به سایت میباشد؛ که باید به این موضوع هم دقت کرد. در بدترین حالت، آن ها ممکن است نتوانند در یک یا چند صرافی مبادله کنند که یکی از آنها میتواند بهترین سایت مبادله ارز های رمزنگاری شده برای آنها باشد (و شاید شامل این یکی نیز شوند).

وبسایت بیت سرور ارائه دهنده انواع سرور مجازی ترید، خرید آی پی ثابت کوکوین و آی پی ثابت سایت صرافی کوینکس برای کوینکس است. برای واریز ارزهای دیجیتال به حسابتان (به عنوان مثال، تتر)، در گوشه ی بالای سمت راست، در تب Assets، گزینه Deposit را انتخاب نمایید. برای هر ارز دیجیتال که در این صرافی باشد با کلیک کردن بر روی آن میتوانید گزینه های زیر را مشاهده کنید. بعد از ثبت نام در صرافی کوینکس میتوانید بر روی منوی Account کلیک کنید و با انتخاب گزینه Referral Rewards وارد صفحه دریافت لینک زیرمجموعه گیری خود شوید. بر روی “Continue” کلیک کنید و بسته به روشی که انتخاب کرده اید ، اطلاعات مورد نیاز سیستم را تکمیل کنید. در این صورت لازم است بخش های تصویر را با اطلاعات برداشت Coinex مطابق راهنمای زیر تکمیل کنید. همان طور که گفتیم کار با این صرافی بسیار آسان است و به سختی و یا اطلاعات زیادی نیاز نیست.

معاملات لوریج می توانند سود بسیار زیادی برای تریدرها به ارمغان آورند اما در برخی اوقات نیز به همان اندازه موجب ضررهای کلان می شوند. 7. معاملهگران حرفهای میتوانند معاملات مارجین را نیز در کوینکس انجام دهند. به محض اینکه در صرافی، معامله ای با قیمت موجود در بخش Stop انجام شود، آن وقت سفارش شما در فهرست سفارشات قرار می گیرد. این صرافی همچنین مزایای بی شمار دیگری را نیز در اختیار کاربران خود قرار می دهد که در ادامه مهم ترین آنها را به شما معرفی می کنیم.

اخیراً، سرویسهایCoinExدر بیش از ۱۰۰ کشور در دسترس قرار گرفتهاند. ضمنا برای دیدن آموزش کامل میتوانید از ویدیویی که توسط تیم ما تهیه شده است نیز استفاده کنید . CoinEx برای کاربران خود و ایالاتی که متعهد به تدارک یک صرافی کارآمد، باثبات و امن هستند یک سیستم بازرگانی خصوصی را عرضه میکند. با اینحال، حوزههایی را که ارزهای دیجیتال در آنها ممنوع هستند دربر نمیگیرد.CoinExبرای کاربران خود و ایالاتی که متعهد به تدارک یک صرافی کارآمد، باثبات و امن هستند یک سیستم بازرگانی خصوصی را عرضه میکند. پس از ترخیص داخلی، صرافی حواله ها را به آدرس های کیف پول وارد شده صادر میکند. حال شما مراحل ثبت نام صرافی کوینکس را با موفقیت طی کردید در ادامه چگونگی اهراز هویت در این صرافی را بررسی میکنیم. مانند بسیاری دیگر از صرافی های ارزهای دیجیتال،.صرافی کوینکس CoinEx شماره تلفن،.چت یا ایمیلی برای اعلام مشکلات احتمالی شما در هنگام کار با این پلتفرم،.ندارد.

یا به صورت دستی کدی که سایت به شما داده است را در نرمافزار وارد کنید. همچنین اگر برای اولین بار وارد حساب خود شوید،.برای شما پیغامی مبنی بر فعالسازی تایید هویت دو عاملی نمایش داده میشود که میتوانید تایید هویت گوگل را انتخاب کنید. کاربران در صورت احراز هویت سود سهام خود را یک روز بعد دریافت می کنند. با توجه به اهرم انتخابی، درصورت افزایش قیمت رمز ارز، سود و در شرایط کاهش قیمت ارز دیجیتال ضرر خواهید کرد. برای مثال اگر 10000 دلار در حساب خود داشته باشید و مبلغ 100 دلار را بر روی بیت کوین سرمایه گذاری کنید، با افزایش 10% قیمت بیت کوین شما مبلغی معادل 10 دلار سود می کنید. در این مرحله باید گام آخر، یعنی احراز هویت دو مرحلهای خود را با وارد کردن کد دریافتی از طریق پیام کوتاه یا سرویس «Google Authenticator» کامل کنید و با موفقیت، وارد حساب خود شوید.