منابع کمک درسی کنکور را چگونه انتخاب کنیم راهنمای انتخاب کتاب و DVD مشاوران 100 | ketabko

وقتی منابع کمک درسی که مطمئن شدین خوبه و خریدین دیگه سراغ منبعی جدید نگردید , خرید کتاب کمک درسی کنکور همون منابع کمک درسی رو کامل بخونید و بعد مرور کنید. کنکور یکی از مهم ترین امتحاناتی است که دانش آموزان با آن رو به رو هستند، کنکور آینده آن ها را مشخص می کند که در چه رشته و دانشگاهی می توانند مشغول به ادامه تحصیل شوند، از این رو موفقیت در کنکور برای داوطلبان اهمیت زیادی دارد. داوطلبان هر سال مانند سال 1402 سعی می کنند تا با افزایش مطالعات خود به موفقیت برسند و مطالعه کتاب کنکور 1402 برای آن ها اهمیت زیادی دارد. یکی از ویژگی‌های خرید کتاب کنکور دست دوم این است که داوطلب با مطالعه همین کتاب‌ها توانسته در کنکور موفق شود. انرژی مثبت بسیار بالای این‌ها به شما انرژی لازم را برای آمادگی کنکور 1402 را خواهد داد. برای خرید کتاب کنکور و هر چیز دیگر، در ابتدا باید بررسی کنیم که به دنبال چه هستیم.

عشق کتاب نماینده رسمی و مستقیم ناشران کمک آموزشی کشور مثل خیلی سبز ، مبتکران ، الگو ، مهروماه ، گاج ، مشاوران آموزش ، قلم چی ، کاگو ، سفیر خرد ، دریافت ، منتشران ، گلواژه ، راه اندیشه ، فار ، فاطمی ، پویش ، دانش پژوهان جوان ، اخوان ، بنی هاشمی ، تخته سیاه ، کلاغ سپید ، اندیشمند ، شاکری ، آبرنگ ، … می باشد ، همچنین عشق کتاب افتخار دارد با ناشران برتر کتاب های کودک و نوجوان همکاری داشته و دارد مثل نشر پرتقال ، هوپا ، قدیانی ، افق و … عشق کتاب تمامی مقاطع درسی از پیش دبستانی ، ابتدایی ، متوسطه اول ، متوسطه دوم ، پیش دانشگاهی ، کنکور رشته های علوم انسانی ، ریاضی و فیزیک ، علوم تجربی را پوشش داده و آخرین ویرایش منتشر شده از کتاب های تمامی ناشران آموزشی را با تخفیف ویژه و قیمت مناسب به فروش می رساند. عشق کتاب ، کامل ترین فروشگاه اینترنتی کتاب های کمک آموزشی کشور، با بیشترین تخفیف خرید کتاب ، تجربه ای لذت بخش از خرید اینترنتی را برای شما تداعی می کند.

تست عربی جامع کنکور خیلی سبز

خرید و استفاده از کتاب های جامع تستی و کنکور در کنار مطالعهکتاب درسییکی از بهترین روش‌ها برای آشنایی با سوالات تستی آزمون سراسری است. با خرید مجموعه سوالات کنکور و حل سوالات تستی سال‌های گذشته اطلاعات لازم و کافی کسب خواهید کرد. کتب جمع بندی و مجموعه کتاب‌های تستی طبقه بندی شده با ارائه پاسخ تشریحی با توضیحات کامل، کمک بسیاری به شما در زمینه یادگیری مطالب کنکور خواهند کرد. مارکا کتاب مجموعه‌ای کامل و بی‌نظیر از کتاب های کمک درسی را در مقاطع پیش دبستانی تا دبیرستان برای شما عزیزان گردآوری کرده است.

  • اگر می خواهید تجربه یک خرید خوب را داشته باشید و از تخفیفات هیجان انگیز بهره مند شوید، پیشنهاد می کنیم با خرید از کتاب کنکور، این تجربه شیرین را بدست آورید.
  • گاج، خیلی سبز، مبتکران، الگو و … همگی کتاب‌هایی کاربردی و مفید در مقاطع تحصیلی مختلف و براساس درس و رشته منتشر کرده‌اند.
  • با خرید آنلاین کتاب کمک درسی از فرآموز در کنار بهره مندی از تخفیفات و ارسال رایگان، در وقت خود صرفه جویی کرده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت.
  • کتاب های کمک درسی مبتکران از نظر کیفیت آموزش، یک کتاب کمک آموزشی بسیار خوب برای دانش آموزان محسوب می‌شوند.
بعضی از منابع کمک درسی خیلی وقت گیر هستن و ممکنه برا کسانی که امسال کنکور دارن خوب نباشن و بیشتر به درد دانش آموزهای دهم و یازدهم دبیرستان میخورن. بعضی درس ها مثل ادبیات نشر الگو برای آرایه و املا و قرابت معنایی و … هر کدوم یک کتاب جدا داره ولی ادبیات موضوعی گاج که یک کتاب دو جلدی جامع است. با خرید آنلاین کتاب کمک درسی از فرآموز در کنار بهره مندی از تخفیفات و ارسال رایگان، در وقت خود صرفه جویی کرده و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت. سایت فرآموز بر روی کتاب های کمک درسی خود تخفیفات ۱۰ تا ۲۰ درصدی اعمال می کند و هدف آن ایجاد شرایطی مناسب برای تمامی دانش آموزان جهت خرید بهترین کتاب‌های کمک درسی از برترین ناشران کشور است.

خرید و پیگیری سفارش کتاب کمک آموزشی و کنکور در بانک عشق کتاب:

شایان ذکر است تمامی سفارشات تهران و سایر شهرستان ها به روز در عشق کتاب پردازش و بسته بندی شده و سفارشات شهر تهران یک روز کاری با «پیک موتوری» و شهرستان ها به صورت «پست پیشتاز» ارسال میگردد. بانک کتاب مارکا کلیه سفارشات بالای 180 هزارتومان را به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال میکند. با توجه به قیمت و تنوع بالای کتاب های کنکوری با خرید همزمان دو کتاب میتوانید از ارسال رایگان بهره مند شوید. کلیه سفارشات تهران در کمتر از یک روز و سفارشات شهرستان با پست پیشتاز و کمتر از 5 روز به دست شما خواهد رسید. اگر کسی حتی خودش رتبه خوبی در کنکور آورده اما بدون در نظر گرفتن سطح درسی شما و اینکه چقدر وقت دارید و سال چندم هستید و حتی چقدر میتونید برا خرید کتاب یا DVD هزینه کنید، همینجوری مطلق میگه فلان کتاب خوبه مشاور خوبی نمیتونه باشه (حداقل در زمینه معرفی منابع). شما باید برای درس ریاضی و آمار رشته انسانی این عناوین را تهیه کنید.

منابع کمک درسی کنکور را چگونه انتخاب کنیم راهنمای انتخاب کتاب و DVD مشاوران 100 | ketabko