نحوه آزمایش و پیشگیری از آن

یادداشت سردبیر: این پست در اصل در آگوست 2019 منتشر شده است و برای جامعیت به روز شده است.

این اقدامات ممکن است به شما کمک کند تا به سرعت دنبال کننده شوید، اما نمی توانند به شما کمک کنند با افراد مناسب ارتباط برقرار کنید، به همین دلیل است که در وهله اول در اینستاگرام هستید. علاوه بر این، این رفتارها احتمالاً منجر به سایه‌بان می‌شوند که قرار گرفتن در معرض مخاطبان جدید را به شدت محدود می‌کند.

چگونه Shadowban اینستاگرام را تعمیر کنیم

اینستاگرام محدودیت‌های زمانی برای تعداد دفعاتی که می‌توانید دنبال کنید، لغو فالو کنید، لایک کنید، نظر بدهید یا در یک ساعت یا روز پست کنید، تعیین می‌کند. این منطقی است – اگر در عرض یک ساعت 80 نفر را دنبال کنید، احتمالاً یک ربات کار را انجام می دهد، نه شما.

روی دکمه Remove در کنار ربات یا سایر سرویس های خودکار کلیک کنید تا در اینستاگرام unshadowband شوید. منبع تصویر

حرکت رو به جلو، انتخابی و مراقب هشتگ‌هایی باشید که انتخاب می‌کنید، و در صورت شک، نگاهی به صفحه هشتگ بیندازید – اینستاگرام احتمالاً پیامی مانند “پست‌های اخیر از #summer2023 در حال حاضر مخفی هستند…” ارسال می‌کند، که نشان می‌دهد: شما که هشتگ دیگر استفاده نمی شود.

3. در صورت لزوم از یک هشدار محتوا استفاده کنید.

برای اطمینان از اینکه حساب‌ها هنوز به شما متصل نیستند، به اینستاگرام دسکتاپ خود بروید و روی «ویرایش نمایه» و سپس «برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها» کلیک کنید. اگر هر یک از حساب‌های ربات خود را در تب Active می‌بینید، روی “حذف” کلیک کنید تا آنها را به طور کامل از حساب خود حذف کنید.

اگر یک حساب کاربری حرفه ای ندارید، یک تست آسان برای تشخیص اینکه آیا حساب شما shadowbaned شده است وجود دارد.

3. حساب شما اغلب گزارش می شود.

بیایید بررسی کنیم که چگونه می‌دانیم آیا سایه‌بان هستید یا خیر، و همچنین نکاتی را برای خارج کردن خود از لیست بررسی کنیم.

روی Next کلیک کنید و تصویر را ذخیره کنید. اکنون همراه با محتوای حساس شما آماده استفاده است. به سادگی این اسلاید را به عنوان اولین اسلاید در پست جدید خود قرار دهید.

بیانیه آنها حداقل معضل هشتگ را به عنوان یک معضل واقعی تأیید می کند – اما بسیاری حدس می زنند که این بیانیه روش اینستاگرام برای اعتراف به shadowbanning است، بدون اینکه واقعاً آن را بپذیرد.

اینستاگرام برای تجارت در فوریه 2019 در صفحه فیس بوک خود بیانیه ای را منتشر کرد که به shadowbanning اشاره داشت

هشتگ‌های ممنوعه‌ای که با حرف M شروع می‌شوند، باید از حذف یا حذف آن‌ها اجتناب کنید تا در اینستاگرام از حالت سایه خارج شوند.

اگر خودتان کار سختی را انجام نمی دهید، به طور واقعی دنبال کننده نمی شوید. اینستاگرام در این مورد اخم می کند – به عنوان مثال، در بیانیه خود در بالا، آنها کاربران را تشویق می کنند تا استراتژی ای داشته باشند که بر ارتباط با مخاطبان مناسب تمرکز دارد. استفاده از ربات ها یک تاکتیک هرزنامه است و می تواند منجر به shadowban شود.