نحوه آزمایش و پیشگیری از آن

برای موضوعات حساس، بهتر است فعال باشید و به بینندگان در مورد محتوایی که ممکن است ناراحت کننده باشد هشدار دهید. در حالی که نمی توانید ویژگی جدید محتوای حساس اینستاگرام را در پست های خود اعمال کنید، یک راه حل وجود دارد.

منبع تصویر

مردم گزارش داده‌اند که یک وقفه کامل ۴۸ ساعته از استفاده از حساب‌های اینستاگرامشان می‌تواند سیستم را بازنشانی کند و شما را به مسیر اصلی بازگرداند، و به هر حال ارزش پاکسازی موقت رسانه‌های اجتماعی را دارد، اینطور نیست؟

5. قوانین و مقررات اینستاگرام را رعایت کنید.

چند دلیل احتمالی وجود دارد که حساب شما ممکن است shadowbaned شده باشد. برای اطمینان از اینکه این اتفاق دوباره تکرار نمی‌شود، بیایید برخی از اقداماتی را که ممکن است انجام داده‌اید که منجر به سایه‌بان شدن شما شده است را بررسی کنیم.

1. از ربات‌ها یا ابزار خودکار دیگری برای «رشد اینستاگرام» استفاده می‌کنید.

منبع تصویر

2. از هشتگ های شکسته استفاده می کنید.

یادداشت سردبیر: این پست در اصل در آگوست 2019 منتشر شده است و برای جامعیت به روز شده است.

حرکت رو به جلو، انتخابی و مراقب هشتگ‌هایی باشید که انتخاب می‌کنید، و در صورت شک، نگاهی به صفحه هشتگ بیندازید – اینستاگرام احتمالاً پیامی مانند “پست‌های اخیر از #summer2023 در حال حاضر مخفی هستند…” ارسال می‌کند، که نشان می‌دهد: شما که هشتگ دیگر استفاده نمی شود.

3. در صورت لزوم از یک هشدار محتوا استفاده کنید.

در حالی که روش بالا یک روش ساده برای آزمایش اینکه آیا shadowbaned شده اید یا خیر، ممکن است برای کسب و کار شما امکان پذیر نباشد. شاید شما تنها مالک و کارمند کسب و کار کوچک خود باشید. در این صورت، نمی توانید از کارمندان بخواهید فیدهای هشتگ خود را بررسی کنند و ممکن است نخواهید از مشتریان خود سوال کنید. در زیر روش‌های دیگری وجود دارد که می‌توانید بررسی کنید که آیا shadowbaned شده‌اید یا خیر.

تست Shadowban اینستاگرام

استوری اینستا 1

در اینجا نحوه دسترسی به آن آمده است: نمایه -> منو -> تنظیمات -> حساب -> وضعیت حساب pic.twitter.com/QbxjQF06vR

— آدام موسری (@mosseri) 7 دسامبر 2022

اگر به صفحات هشتگ هایی که به طور مرتب استفاده می کنید نگاه کنید و پیامی مبنی بر پنهان شدن پست ها مشاهده کنید، ممکن است به دلیل استفاده از آن هشتگ ها سایه بان شده باشید.

برای مشاوره تاکتیکی در مورد بهبود دسترسی و تعامل شما، بازاریابی اینستاگرام ما: راهنمای نهایی را بررسی کنید.

اگر احساس می‌کنید پست‌های شما به‌طور ناگهانی لایک‌ها و نظرات کمتری دریافت می‌کنند، یا برای هشتگ‌های خاص یا در صفحه کاوش ظاهر نمی‌شوند، ممکن است shadowbaned شوید.