نحوه اجرای زنده در TikTok + ویژگی‌های برتری که باید استفاده کنید

ویژگی زنده tiktok

آیا علاقه مند به اجرای زنده در TikTok هستید اما چند رزرو دارید؟ اگر در مورد TikTok LIVE، ویژگی‌های آن و نحوه پخش زنده کنجکاو هستید – این مقاله برای شما مناسب است! برای کمک به شما در مسیریابی TikTok LIVE، ویژگی‌های برتر TikTok LIVE، الزامات پخش زنده و چند نکته را که باید قبل از شروع اولین پخش خود در نظر داشته باشید، بررسی می‌کنیم.

زن با گربه در TikTok LIVE می رود

TikTok LIVE چیست؟

برای پخش زنده در TikTok، باید حداقل 1000 دنبال کننده داشته باشید. این یک ویژگی امنیتی اضافه شده توسط برنامه است تا اطمینان حاصل شود که کاربران محتوای مورد علاقه مخاطبان خود را به اشتراک می گذارند.

چگونه به TikTok LIVE شخصی بپیوندیم

ویژگی های TikTok LIVE

کتاب الکترونیکی رایگان: راهنمای بازاریاب برای TikTok برای تجارت [Download Now]

TikTok LIVE چیست؟

درخواستی برای پیوستن به TikTok LIVE شخص دیگری ارسال کنید. برای انجام این کار، روی جریان زنده ای که می خواهید به آن بپیوندید کلیک کنید. سپس به بخش نظرات بروید و روی نمادی که شبیه دو نفر است کلیک کنید. در نهایت دکمه ref request را بزنید. اگر میزبان TikTok Live درخواست شما را بپذیرد، به پخش زنده آنها خواهید پیوست.

چت ها به داشتن ربات ها و ترول هایی که می توانند حواس کاربران را پرت کنند و شما را از دیدن پیام های مهم مخاطبان خود باز دارند، بدنام هستند. گرداننده به شما کمک می‌کند تا زنده را مدیریت کنید و به شما اجازه می‌دهد تا روی جذب مخاطب و به اشتراک‌گذاری پیام خود تمرکز کنید.

پس از پخش زنده، می‌توانید با رفتن به برگه «تنظیمات و حریم خصوصی» و انتخاب «بازپخش زنده»، تا 90 روز به ضبط دسترسی داشته باشید. از آنجا می توانید ویدیوی زنده خود را دانلود کنید یا آن را حذف کنید.