نحوه استفاده از Neil Patel Google Ads Performance Grader

به ابزار رایگان Ads Grader بروید و نام وب سایت خود را وارد کنید. سپس وارد حساب Google می‌شوید که برای مدیریت تبلیغات Google خود استفاده می‌کنید.

Neil Patel Digital Google Ads Grader

تبلیغات گوگل یک سرمایه گذاری قابل توجه برای برندها است و مانند همه کانال های بازاریابی، انجام درست آن ضروری است.

این گزارش امتیازهای قدرت تبلیغات را در سراسر حساب شما جمع‌بندی می‌کند تا ببیند آیا تبلیغات شما با بهترین شیوه‌های Google مطابقت دارد یا خیر.

تجزیه و تحلیل ارتباط تبلیغات Neil Patel Digital Google Ads Grader.

امتیاز کیفیت

درجه‌بندی عملکرد Google Ads به این معنی است که می‌توانید یک بررسی سلامت سریع و ساده برای حساب خود و دستورالعمل‌های واضح در مورد افزایش ROAS دریافت کنید.

می‌توانید از این معیار استفاده کنید تا ببینید هزینه‌های شما در حال افزایش یا کاهش است و چه کاری می‌توانید انجام دهید تا مطمئن شوید ارزش پول خود را از Google Ads دریافت می‌کنید.

تکامل هزینه کلی از Neil Patel Digital Google Ads Grader.

هدر رفت

این قسمت از گزارش Ads Grader میانگین CTR را در شبکه جستجو و نمایش به شما نشان می دهد. تبلیغات می توانند در دسکتاپ و موبایل متفاوت به نظر برسند، بنابراین CTR نیز در این دو دستگاه تقسیم بندی می شود.

به عنوان مثال، کلمات کلیدی تطبیق گسترده برای جذب مخاطب گسترده و کمک به کشف کلمات و عبارات جدید برای استراتژی سئوی خود فوق العاده هستند. با این حال، آنها می توانند به این معنی باشند که تبلیغات شما به مخاطبان اشتباه ارائه می شود، به این معنی که شما پول خود را با کلیک هدر می دهید.

خبر خوب این است که اگر فضایی برای بهبود وجود داشته باشد، Google Ads Grader به شما مزایای افزایش CTR را آگاه می کند. در این مثال می توانید 2476 کلیک باورنکردنی و 28 تبدیل در ماه به دست آورید!

نرخ کلیک از Neil Patel Digital Google Ads Grader.

نوع مطابقت کلمات کلیدی

گوگل هفت عامل زیر را در مورد بهترین شیوه ها در نظر می گیرد:

 1. تبلیغات متنی متعدد هر گروه تبلیغاتی باید حداقل دو تبلیغ متنی فعال داشته باشد. این بدان معنی است که تبلیغات شما بیشتر نیازهای کاربران Google را هدف قرار می دهد.
 2. هدف گذاری زبان شما باید کمپین های خود را برای تمرکز بر زبان های خاص هدف قرار دهید. این بدان معناست که مشتریان تبلیغاتی را که نمی توانند درک کنند، نمی بینند.
 3. تعدیل قیمت موبایل همه گروه‌های تبلیغاتی شما از اصلاح‌کننده‌های پیشنهادی موبایل استفاده می‌کنند. این بدان معناست که شما بسته به اینکه مردم از رایانه های رومیزی یا تلفن های هوشمند استفاده می کنند، قیمت های پیشنهادی خود را تنظیم می کنید.
 4. هدف گذاری جغرافیایی. همه کمپین های شما باید از نوعی هدف گذاری جغرافیایی استفاده کنند. برای مثال، فقط باید تبلیغاتی را که برای مشتریان ایالات متحده در ایالات متحده در نظر گرفته شده است نشان دهید. این بدان معناست که مخاطبان مناسب تبلیغات مناسب را می بینند.
 5. ردیابی تبدیل. شما تبدیل برای کمپین های تبلیغاتی خود تنظیم کرده اید. این به این معنی است که می توانید ببینید کدام یک منجر به بیشترین سرنخ، فروش و سایر سوالات می شود.
 6. کلمات کلیدی منفی شما کلمات کلیدی منفی را برای حساب Google Ads خود تنظیم کرده اید. این بدان معناست که شما اقداماتی را برای هدف‌یابی و اصلاح کمپین‌های خود انجام داده‌اید.
 7. استفاده از افزونه های تبلیغات گوگل. شما از دارایی ها استفاده می کنید، به عنوان مثال، پیوندهای سایت یا برنامه های افزودنی تماس. اینها ارزش بیشتری به تبلیغات شما می بخشد و آنها را چشم نوازتر می کند.

این بدان معناست که تبلیغات گوگل نسبت به گذشته رقابتی تر است. اطمینان از برجسته بودن تبلیغات شما و نمایش آنها در مقابل افراد مناسب بسیار مهم است.

نمای کلی عملکرد همچنین به شما کمک می‌کند تا مشکلات احتمالی را شناسایی کنید، برای مثال، اگر تعداد کلیک‌ها یا تبدیل‌ها به شدت کاهش یابد.

مروری بر عملکرد از نیل پاتل دیجیتال گوگل ادز گریدر

تکامل هزینه

کلمات کلیدی دقیق، عبارت و تطبیق گسترده در تبلیغات گوگل همگی مزایا و معایب خاص خود را دارند.

به علاوه، سرمایه گذاری در تبلیغات PPC همیشه در حال رشد است. پیش بینی می شود ارزش بازار تا پایان سال 2024 به 190 میلیارد دلار برسد که از سال 2022 نزدیک به 16 درصد افزایش یافته است.

به عنوان مثال، برای این حساب، دو توصیه کلیدی افزایش بودجه کمپین و حرکت به سمت استراتژی پیشنهاد قیمت حداکثر تبدیل است.

بهترین فرصت های بهبود از Neil Patel Digital Google Ads Grader.

آیا Ads Grader رایگان را امتحان کرده اید؟ چه بینش هایی به دست آوردید؟

مشاوره با نیل پاتل

این حساب نمونه می تواند در مورد سهم نمایش بهتر عمل کند. می تواند این کار را با افزایش امتیاز کیفیت تبلیغات، هدف قرار دادن مشتریان مناسب و افزایش بودجه برای کلمات کلیدی با عملکرد بالا انجام دهد.

سهم برداشت از Neil Patel Digital Google Ads Grader.

بهترین روش های تبلیغات گوگل

با این حال، بدون چالش نیست. می‌توان به راحتی از طریق بودجه تبلیغاتی خود راضی کرد و چیزهای زیادی برای نشان دادن آن وجود نداشت!

آیا از تبلیغات گوگل استفاده می کنید؟ تبلیغات رایگان Grader ما را امتحان کنید!

از هدر دادن پول خودداری کنید و پتانسیل پنهان تبلیغات خود را باز کنید.

 • قدرت تبلیغات عمدی را کشف کنید.
 • به مخاطبان هدف ایده آل خود برسید.
 • کارایی هزینه تبلیغات را به حداکثر برسانید.
تبلیغات گریدرمنبع

در مرحله بعد، از شما خواسته می شود تأیید کنید که Ads Grader می تواند به حساب Google Ads شما دسترسی داشته باشد. این به این دلیل است که بتوانیم داده های شما را تجزیه و تحلیل کنیم و پیشنهادات درست را ارائه دهیم.

برای اجرای گزارش به مجوز «دیدن، ویرایش، ایجاد و حذف» نیاز داریم. با این حال، لطفا مطمئن باشید که بدون اجازه شما حساب شما را تغییر نمی دهیم یا تغییر نمی دهیم.

چرا گزارشی را اجرا نمی کنید، یافته های خود را کشف نمی کنید، کمپین های خود را بهینه نمی کنید و گزارش دیگری را در 30 روز اجرا نمی کنید تا ببینید امتیاز شما چگونه بهبود یافته است؟

اولین چیزی که مشاهده خواهید کرد، نمره عملکرد تبلیغات شما است که درصدی از 100 است.

درجه‌بندی عملکرد Google Ads به این معنی است که می‌توانید یک عکس فوری از عملکرد حساب خود دریافت کنید، از جمله اینکه کجا موفق هستید و جایی برای بهبود وجود دارد.

Ads Grader چه کاری می تواند انجام دهد؟

باقی ماندن در سمت راست بهترین شیوه های Google می تواند عملکرد Google Ads شما را تقویت کند. این نه تنها به بهبود نمره کیفیت شما کمک می کند، شانس ظاهر شدن در بالای نتایج تبلیغات را افزایش می دهد، بلکه می تواند به معنای کاهش هزینه به ازای هر کلیک نیز باشد.

چه حساب‌های متعددی را برای یک آژانس مدیریت کنید یا با یک کمپین برای کسب‌وکار خود دست و پنجه نرم کنید، می‌خواهیم بینش‌های عملی زیادی داشته باشید.

این گزارش به شما نشان می دهد که عناصر فردی حساب شما چگونه کار می کنند.

امتیاز کیفیت از Neil Patel Digital Google Ads Grader.

نرخ کلیک

یک تماس رزرو کنید

ایجاد تعادل در تبلیغات گوگل ضروری است، و این بخش از گزارش، نسبت انواع تطابق کلمات کلیدی را که در کمپین های خود استفاده می کنید، به شما نشان می دهد.

نوع تطبیق کلمه کلیدی از Neil Patel Digital Google Ads Grader.

اشتراک گذاری برداشت ها

امروز ابزار رایگان Ads Grader من را امتحان کنید!

هر سنت در تبلیغات گوگل به حساب می آید – به خصوص اگر بودجه بازاریابی کمی دارید. گزارش هدر رفت به شما امکان می دهد ببینید چه مقدار پول ممکن است برای کلمات کلیدی اشتباه خرج کنید.

این بخش از گزارش، میانگین هزینه هر کلیک (CPC) شما را در سی روز گذشته در مقایسه با معیار Google Ads فعلی نشان می‌دهد.

به عنوان مثال، برای یک تبلیغ جستجوی واکنشگرا، کلمات کلیدی مورد استفاده شما، تعداد سرفصل ها و منحصر به فرد بودن کپی تبلیغ شما را در نظر می گیرد.

اگر می‌خواهید در هر زمانی دسترسی را حذف کنید، می‌توانید این کار را با رفتن به بخش امنیتی حساب Google خود انجام دهید.

درخواست گوگل برای دسترسی به جیمیل

معیارهای کلیدی تبلیغات برای جستجو

کسب‌وکارهای بیشتری نسبت به قبل از Google Ads استفاده می‌کنند و بیش از هفت میلیون تبلیغ‌کننده برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به مشتریان به آن متکی هستند.

نرخ کلیک (CTR) یک معیار با ارزش برای عملکرد Google Ads است زیرا نشان می دهد کدام تبلیغات کار می کنند و کدام یک کار نمی کنند. در نهایت شما تبلیغاتی می خواهید که مخاطبان هدف شما نتوانند روی آن کلیک کنند.

در این بخش چند راه آسان برای بهینه سازی حساب شما برای نتایج بهبود یافته، به ترتیب اولویت فهرست شده است.

امتیاز کیفیت یک معیار مهم در تبلیغات گوگل است که از یک تا ده اندازه گیری می شود. هرچه امتیاز شما بالاتر باشد، آگهی و صفحه فرود شما برای شخصی که یک کلمه کلیدی خاص را جستجو می کند مرتبط تر و مفیدتر است.

شما می توانید پیوند را با تیم خود به اشتراک بگذارید و حتی گزارش را به شش زبان دیگر ترجمه کنید – اگر با یک تیم بین المللی PPC کار می کنید عالی است!

برای اطلاع از نحوه عملکرد، نحوه دسترسی و نحوه استفاده از آن برای بهبود عملکرد Google Ads خود، به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نیل پاتل دیجیتال تبلیغات گوگل گریدر با نیل پاتل.

چرا باید تبلیغات گوگل خود را درجه بندی کنید؟

به همین دلیل است که من و تیم من اخیرا ابزار عملکرد رایگان Google Ads خود را راه اندازی کرده ایم. شما فقط چند کلیک با کمپین های تبلیغاتی کاملاً بهینه شده فاصله دارید.

ببینید آژانس من چگونه می‌تواند رانندگی کند بیشتر ترافیک به وب سایت شما

 • سئو – باز کردن ترافیک SEO بیشتر نتایج واقعی را ببینید.
 • بازاریابی محتوا – تیم ما محتوای حماسی ایجاد می کند که به اشتراک گذاشته می شود، لینک ها را دریافت می کند و ترافیک را جذب می کند.
 • رسانه پولی – استراتژی های پولی موثر با بازگشت سرمایه روشن.

وقتی یک تبلیغ ایجاد می کنید، گوگل به شما امتیاز قدرت تبلیغ می دهد. عوامل خاص به نوع تبلیغی که ایجاد می کنید بستگی دارد.

اگر امتیاز شما کمتر از چیزی است که فکر می‌کردید، وحشت نکنید، زیرا هنگام حرکت در گزارش، نکات و نکات بسیار خوبی دریافت خواهید کرد.

درجه عملکرد نیل پاتل دیجیتال گوگل ادز گریدر.

برترین فرصت های بهبود

به همراه تیم من در NP Digital، ما در کمک به مشتریان در بازاریابی جستجوی پولی آنها تخصص داریم. ما به چگونگی بهبود بازده هزینه تبلیغات (ROAS) و ایجاد تبلیغاتی می‌پردازیم که مردم بخواهند روی آنها کلیک کنند.

اگر می خواهید هر یک از توصیه ها را به طور خودکار اعمال کنید، کلیک کنید اکنون درخواست کنید

بررسی اجمالی عملکرد

استفاده از Ads Grader آسان است — تنها چیزی که نیاز دارید یک حساب Google و یک حساب Google Ads فعال است.

این بخش پایانی گزارش به بهترین شیوه‌های Google Ads و نحوه اطمینان از سازگاری حسابتان می‌پردازد.

امتیاز کیفیت شما به جایگاهی که در حراج گوگل ادز رتبه‌بندی می‌کنید و میزان پرداختی شما بستگی دارد.

این گزارش تعداد کلمات کلیدی منفی را که در مقایسه با استاندارد صنعت اضافه کرده اید اندازه گیری می کند. همانطور که می بینید، این حساب در مسیر درستی قرار دارد، اما جای بهبود دارد.

هزینه های هدر رفته از نیل پاتل دیجیتال گوگل ادز گریدر.

تجزیه و تحلیل ارتباط آگهی

ما Ads Grader را طوری طراحی کرده‌ایم که استفاده از آن تا حد امکان ساده باشد.

به علاوه، ما مرتباً Ads Grader را بررسی و اصلاح می‌کنیم، بنابراین همیشه بهترین شیوه‌های Google Ads را در نظر می‌گیرد. به این ترتیب، خیالتان راحت است که هر تغییری که انجام دهید به نتایج درستی منجر خواهد شد.

نحوه استفاده از Ads Grader برای بهبود عملکرد Google Ads

نمره 100 درصد در این بخش به معنای عملکرد بهینه کمپین است.

گزارش بهترین شیوه های Google Ads در Google Ads Grader

نتیجه

این گزارش به سه دسته تقسیم می شود:

 • اکتسابی را به اشتراک بگذارید درصد زمانی که تبلیغ شما در Google Ads ظاهر می شود.
 • اشتراک از دست رفته در رتبه آگهی. درصد زمانی که تبلیغ شما در Google Ads نمایش داده نمی شود زیرا رتبه بسیار پایینی دارد. این معمولا به دلیل کیفیت پایین تبلیغات و برتری رقبا است.
 • سهم از دست رفته در بودجه درصد زمانی که تبلیغ شما در Google Ads نمایش داده نمی شود، زیرا بودجه شما بسیار کم است.

ما نتایج را به صورت یک قیف نشان داده‌ایم، بنابراین می‌توانید ببینید که چگونه مشتریان بالقوه از دیدن تبلیغ شما، کلیک کردن بر روی تبلیغ شما و تبدیل در وب‌سایت شما در حال حرکت هستند.

درجه‌بندی عملکرد تبلیغات Google ما از بسیاری از معیارهایی استفاده می‌کند که ما برای بررسی کمپین‌های تبلیغاتی مشتری خود استفاده می‌کنیم. این بدان معناست که استفاده از Ads Grader رایگان ما مانند داشتن متخصص Google Ads شخصی شما در حالت آماده به کار است!

یک ضرب المثل گرافیکی: چگونه از Google Ads Grader نیل پاتل استفاده کنیم

این بخش از گزارش عملکرد Google Ads نشان می‌دهد که کمپین‌های شما چه تعداد بازدید، کلیک و تبدیل دریافت می‌کنند. می توانید بر اساس جستجو، نمایش، خرید (Performance Max) فیلتر کنید یا یک نمای کلی ببینید.

همانطور که در ابتدا اشاره کردم، تبلیغات گوگل مکانی رقابتی است و بسیاری از کسب و کارها برای آن جایگاه در بالای صفحه اول رقابت می کنند. گزارش اشتراک برداشت نشان می‌دهد که تبلیغات شما در مقایسه با کل بازدیدهایی که می‌توانند داشته باشند، چند بازدید دریافت می‌کنند.

تبلیغات گوگل روشی فوق العاده برای هدف قرار دادن مشتریان بالقوه، ایجاد آگاهی از برند و ورود سریع به صفحه اول گوگل است.