نحوه ایجاد یک فرم HTML که برای شما ایمیل می فرستد

ابزارهای فرم ساز بیشتر را اینجا ببینید.

روش 4: با استفاده از یک افزونه یک فرم ارسال ایمیل ایجاد کنید

برای اینکه فرم با سرور ایمیل شما کار کند و آن را به صندوق پستی بفرستید، PHP پاسخ است — بیایید اکنون آن گزینه را بررسی کنیم.

روش 2: ایجاد یک فرم ارسال ایمیل با استفاده از PHP (پیشرفته)

فرم ساز HubSpot با ابزارهای دیگر در پلتفرم از جمله Marketing Hub و CMS Hub مرتبط است و به دانش فنی قبلی نیاز ندارد. اگر می‌خواهید فرم را گسترش دهید تا قابلیت‌های بازاریابی را نیز شامل شود، می‌توانید این کار را نیز انجام دهید.

ARForms به شما امکان می‌دهد اعلان‌های ایمیل را بر اساس شرایطی که تعیین کرده‌اید دریافت کنید، اما همچنین می‌توانید اعلان‌های ایمیل را برای همه ارسال‌ها دریافت کنید. همچنین می توانید آن را با ابزارهای دیگر در پشته فناوری خود، از جمله HubSpot، PayPal و Google Sheets ادغام کنید.

مزایای فرم های HTML که ایمیل می فرستند

بنابراین، کدام کد HTML به شما امکان می دهد فرم های ارسالی را مستقیماً به یک آدرس ایمیل ارسال کنید؟

پلاگین فرم ساز ارسال ایمیل: arforms

}

اگر یک وب سایت وردپرسی دارید، خبر خوبی داریم: شما تعداد زیادی افزونه فرم ساز در دسترس دارید که اکثر آنها با هزینه عالی و رایگان ارائه می شوند. همه این ابزارها به محض دریافت ارسال یک ایمیل ارسال می کنند.

1. افزونه HubSpot Form: بهترین برای Lead Generation

افزونه فرم ساز ارسال ایمیل: wpforms

با آن، شما کد اصلی مورد نیاز برای ایجاد فرم را دارید.

?>

پلاگین فرم ساز ارسال ایمیل: hubspotاگر قصد دارید از فرم خود به عنوان ابزار تولید سرنخ استفاده کنید، توصیه می کنیم از افزونه فرم HubSpot استفاده کنید. این به طور مستقیم به حساب HubSpot شما پیوند می خورد و به شما امکان می دهد از آن در ارتباط با HubSpot CRM، Marketing Hub، Sales Hub و موارد دیگر استفاده کنید.

2. WPForms: بهترین برای جاسازی در هر نقطه

دعوت به اقدام جدیدمنبع

مثلا:

.

<form method=”post” action=”subscriberform.php”>

$_POST[“insert your message here”]. “From: [email protected]”);

گزینه ای که انتخاب می کنید به نحوه کار و پلتفرم مورد استفاده شما بستگی دارد. این بدان معناست که اگر برنامه استفاده از ترکیبی از HTML و اسکریپت های مختلف باشد، اوضاع کمی متفاوت است. در زیر، گزینه های مختلف موجود را بررسی می کنیم.

روش 1: ایجاد یک فرم ارسال ایمیل با استفاده از HTML (توصیه نمی شود)

مشکل این است که به راحتی می توان بررسی پاسخ ها را فراموش کرد، و حتی دریافت ارسالی ها آسان تر است، اما هیچ سابقه قابل جستجویی از آنها ندارید. فرم هایی که برای شما ایمیل ارسال می کنند، اطلاعات را برای مرجع و سهولت در صندوق ورودی شما نگه می دارند.

یک تفاوت مهم در قسمت action=”subscriberform.php” است. این قسمت از کد چیزی است که باعث می شود صفحه هنگام ارسال فرم را ارسال کند. به یاد داشته باشید که در مثال اول، این یک گزینه نبود.

مرحله 3: فرم را یک ایمیل ارسال کنید.

همه چیز در اولین و آخرین خطوط به صفحه وب می گوید که این توابع را به عنوان PHP انجام دهد. این کد همچنین بررسی می کند که آیا مشترکی از فرم استفاده می کند یا خیر. از آنجا، بررسی می کند که آیا فرم ارسال شده است یا خیر.

سپس سرور داده ها را به اسکریپت مشخص شده در URL اقدام می دهد – myform-processor.php در این مورد. با استفاده از این داده ها، اسکریپت Backend می تواند یک پایگاه داده از فرم های ارسالی ایجاد کند، کاربر را به صفحه دیگری هدایت کند (به عنوان مثال پرداخت)، و یک ایمیل ارسال کند.

آیا تا به حال فرمی را در سایت خود راه اندازی کرده اید که فراموش کنید ورودی های ارسال شده را بررسی کنید؟ ایجاد یک فرم HTML که پس از ارسال ایمیل ارسال می کند، یکی از ساده ترین و موثرترین راه ها برای حل این مشکل است.

در زیر، ما به چند گزینه برای ایجاد یک فرم HTML می پردازیم که هنگام ارسال یک ورودی جدید به شما ایمیل می فرستد.

mail(“yo[email protected]”, “Here is the subject line”,

یادداشت سردبیر: این پست در ابتدا در دسامبر 2019 منتشر شد و برای جامعیت به روز شده است.

if($_POST[“message”]) {

WPForms یک فرم ساز با کشیدن و رها کردن است که به شما امکان می دهد آن را طوری پیکربندی کنید که پس از دریافت یک ارسال به شما ایمیل شود. همچنین می توانید فرم را در هر جایی از سایت خود از جمله نوار کناری و پاورقی جاسازی کنید.

3. ARForms

برای این مرحله، باید به cPanel وب سایت خود در پلتفرم هاست خود دسترسی داشته باشید.

سازنده فرم ارسال ایمیل: hubspot

در اینجا، نحوه ایجاد فرمی که برای شما و همچنین مشتری ایمیل می فرستد را برای اطمینان از دریافت فرم به شما آموزش می دهیم.

بازدیدکنندگان ناشناس را به سرنخ تبدیل کنید.  HubSpot Forms را رایگان امتحان کنید.