نحوه کسب درآمد از قرقره های اینستاگرام با بونوس Reels Play

سازندگان واجد شرایط همچنین باید:

Bonus Reels Play چگونه کار می کند؟

پرداخت نهایی شما بر اساس تعداد بازی های جایزه (تعداد بازدیدهایی که حلقه شما در اینستاگرام یا فیس بوک دریافت می کند) است. با این حال، شما باید حداقل 100 دلار به دست آورید تا نقد کنید و به حداقل نیاز بازدید برسید، اما اینستاگرام این را برای هر سازنده شخصی سازی می کند، بنابراین هیچ معیار گوشواره برای دنبال کردن وجود ندارد.

جایزه Play Reels Instagram فرصتی عالی برای سازندگان است تا از حضور خود در برنامه در کنار ایجاد آگاهی و تعامل برند کسب درآمد کنند. اگر قبلاً یک متخصص Reels هستید، مراقب هر گونه به روز رسانی واجد شرایط بودن برنامه باشید – می خواهید به محض اینکه گوشواره برای همه در دسترس قرار گرفت، شروع به کار با گوشواره کنید.

داده های جدید: گزارش تعامل اینستاگرام [2022 Version]

کسب درآمد از حلقه های اینستاگرام مثال: چاه های گیب

وب سایت خود را با سئو فنی موثر بهبود بخشید.  با انجام این ممیزی شروع کنید.

منبع

اینستاگرام از زمان معرفی خود در سال 2020، ویژگی‌های Reels بیشتری را برای استفاده سازندگان اضافه کرده است. اخیراً، Reels Play Bonus را اضافه کرده است، جایی که سازندگان می‌توانند از هر نمایش Reels کسب درآمد کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن به ادامه مطلب مراجعه کنید.

منبع تصویر

مثلا کیتی پارکر در توییتر اعلام کرد که آنها حداکثر پاداش 1200 دلاری دارند و برای 20 تا 30 هزار بازدید، میانگین پرداختی 234 دلاری دریافت می کنند.

وقتی به برنامه دعوت می‌شوید، باید برای شروع کسب درآمد برای نمایشنامه شرکت کنید. این فرآیند شامل الزامات مشابهی با سایر ابزارهای ایجادکننده است، مانند اثبات اینکه مالک حساب هستید و ارائه اطلاعات قانونی.

Bonus Play Reels Instagram به سازندگان اجازه می دهد بر اساس تعداد بازی های یک حلقه درآمد کسب کنند می شود. این ویژگی بخشی از تعهد اینستاگرام به سرمایه گذاری ۱ میلیارد روی سازندگان است.

چه کسانی واجد شرایط دریافت جایزه بازی Reels Instagram هستند؟

محدودیتی برای میزان درآمد شما و تعداد بازدیدهایی که می توانید برای جایزه حساب کنید وجود دارد، اما این نیز از سازنده به سازنده متفاوت است.

به شما

کسب درآمد از حلقه های اینستاگرام مثال: کیتی پارکر

منبع تصویر

طبق گفته اینستاگرام، Play Bonus در حال حاضر فقط برای دعوت و منحصر به فرد ایالات متحده است، اما می تواند به طور بالقوه در سراسر سال 2022 در سطح جهان گسترش یابد.

فهرست مطالب:

Bonus Reels Play Instagram چیست؟

حلقه اینستاگرام ویدیویی است که سازندگان برای به اشتراک گذاشتن محتوای خلاقانه و منحصر به فرد با مخاطبان خود می سازند. این ویدیوها تا 90 ثانیه طول می کشند و شبیه ویدیوهای TikTok هستند.

گیب ولزاز سوی دیگر حداکثر 8500 دلار جایزه دارد و برای 31 میلیون بازدید تقریبا دو هزار دلار دریافت کرده است.

پس از راه‌اندازی، در پایان 30 روز یک پرداخت برای قرقره‌های خود دریافت می‌کنید که در طی آن می‌توانید تا 150 قرقره را انتخاب کنید تا در پاداش حساب شود. قرقره های پولی، حمایت شده یا مشارکتی واجد شرایط دریافت این جایزه نیستند.

و، می‌توانید به عقب برگردید و حلقه‌هایی را که قبلاً منتشر کرده‌اید واجد شرایط دریافت جایزه کنید، اگر در بازه 24 ساعته پس از انتشار هستید.

چقدر می توانید از پاداش قرقره کسب کنید؟