نمایندگی فروش شیرآلات صنعتی قیمت شیرآلات صنعتی خرید شیرآلات صنعتی شیرآلات صنعتی | kasrasaran

سیت برای آببند کردن اطراف مجرابند (دیسک، توپی و غیره) و نشستن مجرابند روی آن استفاده می شود. جنس سیت به دلیل ارتباط بیشتر با سیال و مجرابند باید با توجه به سیال عبوری و فشار کاری و درجه حرارت به درستی انتخاب شود. محدوده دمایی و نشتی مجاز بر دقیقه در استاندارد API598 مشخص می باشد. شیر پروانه ای به دلیل عملکرد آسان و قیمت ارزان از پر مصرف ترین ولوهای صنعتی و کشاورزی و غیره می باشد. این شیر با انتقال نیرو از عملگر (اهرم و گیربکس) به شافت و دیسک با چرخش 90 درجه ای دیسک، جریان سیال را قطع یا پاسخ من وصل می کند. هایپر صنعت فامکو فروشنده انواع شیرآلات پایپینگ اعم از شیر توپی، شیر ایمنی، شیر یکطرفه، شیر دیافراگمی، شیر پروانه ای، شیر سماوری، شیر کروی شیر دروازه ای می باشد.

  • در این مقاله شیرآلات صنعتی را معرفی کردیم، به تقسیم‌بندی انواع ولو‌ها بر اساس اپراتوری، سایز، حرکت مکانیکی و…
  • این شیرآلات ابزاری هستند که در صنعت برای قطع، وصل و کنترل جریان مایعات یا گازها در خطوط لوله کشی، استفاده می‌شوند.
  • در این مقاله قصد داریم تا با انواع شیرآلات صنعتی و ویژگی های هر یک آشنا شویم.
  • شیرآلات صنعتی به منظور کنترل کردن، قطع و وصل کردن و تغییر جهت دادن انواع سیالات نظیر مایعات، فاضلاب و گاز ها در درون خطوط لوله های گاز و نفت و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند.

شیر ها دستگاه های مکانیکی هستند که جریان و فشار درون یک سیستم یا فرآیند را کنترل می کنند. آنها اجزای ضروری یک سیستم لوله کشی هستند که مایعات، گازها، بخارات، دوغاب و غیره را منتقل می کنند. در خارج از خانه، شیر های صنعتی برای کنترل فرآیند ها ساخته می شوند.

شیرآلات صنعتی از اجزای مختلفی از جمله بدنه، کلاهک یا درپوش، عملگر، ساقه، فنرها، عضو مسدود کننده، نشان دهنده‌ی موقعیت و … در این مطلب، به معرفی انواع شیرآلات صنعتی، انواع، مشخصات فنی، ویژگی‌ها و کاربرد آن‌ها پرداختیم. هدف مهم استفاده از این شیرآلات، قطع و وصل، یکسوسازی جریان، کنترل جریان و یا تغییر مسیر سیالات است.

شیرآلات صنعتی چیست

نمایندگی فروش شیرآلات صنعتی قیمت شیرآلات صنعتی خرید شیرآلات صنعتی شیرآلات صنعتی | kasrasaran

بنابراین، این نوع شیرها تا به امروز بیشترین استفاده را داشته‌اند. این نوع از شیرها، رایج ترین تجهیزاتی هستند که برای قطع و وصل جریان استفاده می‌شوند ولی در موارد خیلی کم برای کنترل و تنظیم جریان نیز به کار می‌روند. این شیرها خطی هستند و از یک دیسک تخت به منظور قرار گرفتن در مقابل جریان، جهت کنترل آن بهره می‌برند. زمانی که شیر کاملاً باز باشد، گوِه، به طور کامل مسیر جریان را به خوبی پاکسازی کرده و البته سبب یک افت فشار حداقلی نیز می‌شود.

نیدل ولو یا شیر سوزنی (Needle Valve)

سلام جناب کمایی عزیز، نام حضرتعالی به لیست متقاضیان اضافه گردید. تمامی عملیات تعمیر براساس استانداردهای بین المللی (API ،IPS ،BS ،ASME و غیره) و بر اساس مشخصات فنی و روش های اجرایی انجام می گیرد.

شیرآلات پروانه ای