هزینه هر اکتساب (CPA): راهنمای مبتدیان

اکنون بیایید نگاهی به مناقصه های کسب هزینه بیندازیم.

به بیان واضح، دستیابی به مشتریان جدید اغلب پرهزینه تر از حفظ مشتریان فعلی است. بنابراین، با تمرکز بر حفظ مشتری، می‌توانید از سرمایه‌گذاری‌هایی که قبلاً برای به دست آوردن مشتریان فعلی خود انجام داده‌اید، استفاده کنید و نیاز به هزینه‌های اضافی را کاهش دهید. این در نهایت منجر به کاهش CPA می شود.

مناقصه CPA هدف از یادگیری ماشینی برای تجزیه و تحلیل داده‌های تبدیل تاریخی کمپین شما، توصیه میانگین CPA هدف بهینه، و بهینه‌سازی خودکار همه پیشنهادات واجد شرایط شما برای رسیدن به میانگین CPA هدفی که برای همه کمپین‌های خود تعیین کرده‌اید، استفاده می‌کند.

43.5 درصد از بازاریابان می گویند که انجام تحقیقات بازار برای درک بهتر مخاطبان هدف آنها یک استراتژی موثر برای کاهش هزینه های CPA است. تحقیقات بازار به شما کمک می کند تا در مورد نیازها، ترجیحات و رفتارهای مخاطبان هدف خود اطلاعاتی کسب کنید.

طبق نظرسنجی HubSpot Blog در سال 2021، 57٪ از بازاریابان می گویند بهبود حفظ مشتری یک استراتژی موثر برای کاهش هزینه های CPA است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه دقیقاً چیست، فرمول محاسبه آن، نحوه کار فرآیند مناقصه و برخی اصول برای ایجاد یک نسخه تبلیغاتی خلاقانه و قانع کننده بیشتر بدانید.

به علاوه، تحقیقات بازار داده های جمعیت شناختی، روانشناختی و رفتاری ارزشمندی را در مورد مخاطبان هدف شما ارائه می دهد. این اطلاعات شما را قادر می سازد تا در پلتفرم های مناسب تبلیغ کنید و پارامترهای هدف خود را اصلاح کنید.

برگردیم به تو

قدرت CRM در توانایی آن در متمرکز کردن و مدیریت سرنخ های شما نهفته است. سپس، با سازمان‌دهی سرنخ‌ها بر اساس مرحله آنها در چرخه فروش، می‌توانید تلاش‌های خود را برای کسانی که دارای بالاترین پتانسیل برای تبدیل هستند، اولویت بندی کنید. در نتیجه، می‌توانید از هزینه‌های بیهوده برای سرنخ‌هایی که احتمال کمتری برای تبدیل شدن دارند، اجتناب کنید، که منجر به کاهش CPA می‌شود.

5. تحقیقات بازار را به طور منظم انجام دهید.

اگر می خواهید یاد بگیرید که HubSpot چگونه صفحات فرود را ایجاد می کند که با نرخ 35٪ تبدیل می شوند، این پست وبلاگ را بررسی کنید.

4. از CRM خود برای اولویت بندی سرنخ ها استفاده کنید.

از آنجایی که امتیاز کیفیت شما – که میزان مثبت و مرتبط بودن تجربه محتوای شما را اندازه می‌گیرد – تاثیرگذارترین عامل تعیین‌کننده در تضمین رتبه برتر تبلیغات است، بهترین راه برای بهینه‌سازی هزینه به ازای هر خرید، ایجاد یک نسخه تبلیغاتی جذاب است.

وقتی برای نوشتن آگهی یا صفحه فرود می نشینید، هدف شما باید نوشتن چیزی باشد که به قدری جذاب باشد که بتواند توجه یک هزاره پریشان را که جلوی تلویزیون خمیده اند، در حالی که تلفن هوشمندشان در یک دست است و تکه ای پیتزا در آن است، جلب کند. دیگری.

فقط به این دلیل که با تبلیغ خود توجه کسی را به خود جلب کرده اید به این معنی نیست که کار شما تمام شده است. هنوز باید یک صفحه فرود جذاب طراحی کنید که ارزش پیشنهاد ما را به وضوح بیان کند.