همه چیز درباره راکت بازرسی بدنی خبرگزاری ایلنا | zoomfing

دارا بودن استانداردهای جهانی CE اروپا و FCC آمریکا از دیگر مزایای این راکت است که می‌تواند کیفیت آن را تضمین کرده و آن را به یک پیشنهاد عالی تبدیل کند. ویژگی‌هایی مانند قیمت مناسب، ابعاد کوچک، وزن کم و دارا بودن باطری شارژی این دستگاه را برای طیف وسیعی از افراد و مجموعه‌ها مناسب کرده است. برای کنترل تردد در فرودگاه از دستگاه ایکس ری نیز استفاده میشود برای کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع و و اطلاع از نحوه خرید دستگاه ایکس ری به این لینک مراجعه کنید. راکت بازرسی بدنی که به آن راکت فلزیاب دستی نیز می‌گویند، یک محصول کاربردی است که به کشف انوع فلزات آهنی و غیرآهنی، موبایل و قطعات الکترونیکی و برد الکتریکی کمک می‌کند.

فروش و پخش تونر شارژ کونیکا AM

در حال حاضر راکت فلزیاب بازرسیEGS SCANNER در دو مدل MD-101 و MD-102 تولید میگردد. بله راکت های ما انواع فلزات با آلیاژهای مختلف و اندازه‌های متفاوت را شناسایی می‌کند و شما می‌توانید از آنها در کارخانه یا اماکن دیگر برای جلوگیری از قطعات فلزی جلوگیری نمایید. مدل md102 کیفیت شناسایی عالی داره و به راحتی انواع فلزات در ابعاد خیلی کوچک رو هم تشخیص میده. در روی همه مدل ها امکان تنظیم حساسیت وجود ندارد و فقط بر روی راکت های فلزیاب صنعتی امکان تنظیم حساسیت، به دلیل کشف فلزات ریز وجود دارد.

از فرد بازرسی شده بخواهید که تمام اشیاء فلزی را که همراه او هستند از قبیل کلید، تلفن، سکه و غیره را از خود دور کند. دستگاه های اکسس کنترل هوشمند دارای طراحی فوق العاده و ظاهری حرفه ای و همچنین دارای قفل کنترل، هشدار، دکمه خروج و سنسور در می باشد. از ایران رهیاب به راحتی می‌توانید از سرقت خودروی خود جلوگیری کنید. در هر نقطه و یا قسمتی از بدن فرد که صدا و هشدار دهنده لرزشی دستگاه روشن شد باید از فرد خواسته شود اشیاء مخفی شده در آن قسمت را نشان دهد تا از وجود و یا عدم وجود لوازم وتجهیزات غیر مجاز حمل توسط فرد اطمینان حاصل گردد.

مزایای راکت بازرسی سی تاچ نسبت به مدل‌های دیگر

همه چیز درباره راکت بازرسی بدنی خبرگزاری ایلنا | zoomfing

راکت بازرسی دستی یا راکت فلزیاب دستی برای جستجوی سریع و کارآمد بدن, برای اجسام فلزی از قبیل چاقو، اسلحه, موبایل و سایر اشیاء فلزی پنهان شده, طراحی شده است. در صورتی که یک قطعه الکترونیکی در محدوده میدان مغناطیسی راکت بازرسی قرار بگیرد،فلزیاب به این مورد عکس العمل نشان داده و آلارم به صدا در می آید. در راکت بازرسی بدنی هر چقدر میدان الکترومغناطیسی که به وجود می آید، زیاد باشد، شناسایی قطعات و لوازم فلزی دقیق تر انجام می گیرد.

  • اولین نکته استفاده از این راکت این می‌باشد ، که به هیچ عنوان هنگام شارژ از دستگاه استفاده نگردد.
  • وقتی لوازم غیرمجازی مانند چاقو، اسلحه و جسم نوک تیز توسط افراد خطرناک وارد هواپیما شود، با استفاده از آن سلاح‌ها می‌تواند خلبان را تهدید کند که مقصد مثلاً داخلی خود را به سمت کشوری دیگر تغییر دهد.
  • حتما در مواقعی که قصد شارژ راکت را دارید از محافظ های برق با کیفیت استفاده نموده تا نوسانات برقی باعث سوختن شارژر و برد دستگاه نشود.

شرکت انطباق گستر سپهر تولید کننده انواع فلزیاب دستی همراه با شارژر در ایران میباشد .کلیه دستگاههای فوق با یکسال گارانتی تعویض در دسترس مشتریان خواهد بود. یکی دیگر از اماکنی که می‌توان از راکت بازرسی بدنی استفاده کرد، مدارس هستند. از این رو نگهبان با استفاده از راکت بازرسی در ورودی مدرسه به راحتی موبایل دانش‌آموزان را شناسایی و کشف می‌کند.

راکت بازرسی چیست؟ ابزاری مطمئن برای شناسایی لوازم غیرمجاز