ویدئووال قیمت خرید و فروش video wall ایمن موج هوشمند | asilight

صنایع استفاده کننده از ویدئو وال شامل شرکت های بزرگ ، بیمارستان ها ، خرده فروشان ، دفاتر دولتی ، کلیساها ، مدارس و پذیرش هتل ها و غیره است. مصرف‌کنندگان خرید از فروشگاه‌هایی را ترجیح می‌دهند که نمایشگر داشته باشد. • سیستم ویدئو پرجکشن طول عمر محدودی برای لامپ دارد و احتمال ریختن توری لامپ بر اثر ضربه نیز می باشد . مقاومت بالا در محیط های تجاری و صنعتی (در برابر نور مستقیم ،گرد و غبار ،رطوبت، حرارت، ضربه و …).

ویدئو وال‌ها چگونه مورد استفاده قرار می‌گیرند؟

در کنار تفاوت در مادر برد، در نوع هاب هم این دو محصول با یکدیگر تفاوت دارند. هاب‌ها که مادر برد را به ماژول‌ها متصل می‌کنند نقش اساسی در نمایش تصاویر دارند. یک ویدیووال به طور معمول احتیاج به سرمایه‌گذاری ویژه دارد، زیرا در واقع گرانترین بخش سیستم پخش محتوای تصویری محسوب می‌شود. ویدیو پروسسورها امکانات معمول در SCALER های قدیمی را پشتیبانی می‌کنند، ولی ورودی و خروجی بیشتر و توانایی پردازش بیشتری دارند.

اجزای ویدیو وال :

ویدئووال قیمت خرید و فروش video wall ایمن موج هوشمند | asilight

این نرم افزار ها قابلیت های مختلفی برای پخش تصاویر، بزرگ نمایی، برش تصویر، روشنایی،غلظت رنگ دارد و تغییر مقیاس تصویر را برای کاربر فراهم میکنند. دومین بخش از اجزای تشکیل دهنده ویدیو وال بخش نرم افزاری آن است که باید نرم افزاری با رابط کاربری ساده و آسان داشته باشد تا کاربر بتواند به راحتی محتوای مورد نظر خودش را کنترل و از طریق ویدیو وال نمایش دهد. بیلبوردها، اماکن شهری بزرگ، اتاق های کنترل و معابر عمومی از کاربردهای این ویدئو وال ها میباشد. از این رو قیمت ویدئو وال در مقایسه با مانیتور صنعتی بسیار بالاتر بوده و هزینه های نگهداری آن نیز به مراتب هزینه بر است.

کاربرد های ویدئو وال (video wall) :

نمایشگر ویدیو وال در واقع چندین مانیتور صنعتی هستند که در کنار هم قرار گرفته و تصاویر و محتوای مورد پیشنهاد شما را نمایش می مجموعه ای اس آی لایت بدهند. استفاده از ویدئووال مزایای بسیاری دارد که می تواند تحول عظیمی در کسب و کار شما درست کردن کند؛ البته زمانیکه بدانید تکنولوژی ویدئو وال چیست و چطور میتوان از آن بهره برد. همچنین این امکان را فراهم میکند که تصویر را به صورت بلادرنگ سازماندهی، تعیین مقیاس و تنظیم نمود.

  • شما میتوانید به تعداد دلخواه تعداد مانیتورهای ویدئو وال LED را زیاد شدن بدهید که مناسب با آن هم اندازه کلی نمایشگر زیاد شدن می یابد.
  • پردازنده ها که کنترل کننده نیز نامیده می‌شوند، تجهیزاتی هستند که یک تصویر واحد را ایجاد می‌کند که به طور یکپارچه از طریق صفحات متعدد یک وال ویدئویی نمایش داده می شود.
  • هزینه ویدئو وال باید بر اساس طول عمر مورد انتظار مرکز کنترل، نه طول عمر یک واحد نمایش ارزیابی شود.
  • و در پایان تمامی سازمانها، ارگانها و مراکزی که نیاز به سیستمهای نظارتی پیشرفته دارند.

به این ترتیب ، تولیدکنندگان محتوا می توانند اصلاحاتی را برای بهبود محتوای خود کشف و اجرا کنند. آزمایش محتوا تنها راهی است که فرد می تواند بفهمد محتوای آنها مناسب ، قابل فهم و عملی است. در غیر این صورت ، علامت های دیجیتالی شما پیام مورد نظر را به درستی منتقل نمی کنند.