چالش های YouTube برای افزایش مشترکین در سال 2022

دعوت به اقدام جدیدمنبع

چه کسی مرا بهتر می شناسد؟ شریک یا بهترین دوست؟

چرخ جرات

آنچه ما دوست داریم: چالش یک راه ساده اما مؤثر برای به اشتراک گذاشتن استعدادهای پنهان خود با مخاطبان است – یا کشف استعدادهایی که هرگز نمی دانستید دارید!

2. چالش چیزهای خوب

در این چالش از طرف مقابل و بهترین دوستتان یک سری سؤال در مورد خودتان می‌پرسید تا ببینید چه کسی شما را بهتر می‌شناسد. این چالش بسیار ساده است و می توان آن را تغییر داد تا از سایر ویدیوها متمایز شود. به عنوان مثال، YouTuber، Daniel Gizmo، چالش را تغییر داد تا شامل یک سفر خرید به Target شود که در آن Gizmo و بهترین دوست دوست دخترش وظیفه یافتن هدیه عالی را داشتند.

← قالب های رایگان: نحوه استفاده از YouTube برای تجارت [Download Now]

در این چالش فقط با یک پنی شروع می کنید. سپس باید پول خود را تا حد امکان در مدت زمان معین افزایش دهید. در مورد تراهان، او قبل از معامله آن پنی برای یک خودکار و معامله قلم با یک دلار، با یک پنی شروع کرد. سپس از دلار برای خرید یک بطری آب استفاده کرد و سپس آب را به قیمت 2 دلار فروخت. این تجارت ثابت به مدت 30 روز ادامه داشت.

چالش بهترین دوست

چالش Whisper

آنچه ما دوست داریم: این چالش را می توان سفارشی کرد تا برای کانال شما منحصر به فردتر شود. به عنوان مثال، به جای اینکه ببینید چه کسی یک لباس را بهتر می پوشد، می توانید ببینید چه کسی بهتر می تواند یک استایل خاص را تکان دهد – مانند گوت، پانک یا بوهمی.

6. چالش Whisper

چالش whisper شامل گوش دادن به موسیقی با صدای بلند از طریق هدفون و خواندن یک عبارت تصادفی توسط یک نفر است. آنها می توانند عبارت را زمزمه کنند یا با صدای بلند بگویند تا زمانی که هدفون آنقدر بلند باشد که طرف مقابل نتواند آنها را بشنود. شخصی که هدفون دارد باید حدس بزند که چه چیزی گفته می شود.

در این چالش، شما و یک نفر دیگر لباس یا لباس های یکسانی را می پوشید و می بینید که چه کسی آن را بهتر پوشیده است. این چالش در میان تولیدکنندگان محتوا – به‌ویژه دوقلوها – محبوب است، اما می‌تواند با هر کسی انجام شود.

چالش چیزهای خوب

آنچه ما دوست داریم: ما همیشه به این فکر کرده‌ایم که آیا محصولاتی که در تبلیغات می‌بینیم واقعاً کار می‌کنند؟ ممکن است خود را با موارد جالبی بیابید که زندگی شما را آسان‌تر می‌کنند و به مخاطبان خود کمک می‌کنید محصولاتی را که ممکن است از آنها لذت ببرند کشف کنند. حداقل، شما به آنها کمک خواهید کرد تا از محصولاتی که ارزش سرمایه گذاری ندارند دور شوند.

چالش‌های YouTube که می‌توانید با دوستان و خانواده انجام دهید

کارهایی که فقط 1 درصد از مردم می توانند انجام دهند

آنچه ما دوست داریم: چالش بسیار ساده است و نیازی به خرید شما یا شخص دیگری ندارد. تا زمانی که چیزی برای خواندن داشته باشید و هدفون‌های کارآمد را داشته باشید، خوب هستید.

7. چالش بهترین دوست

با حدود 15 میلیون سازنده محتوای فعال در YouTube، به نظر می رسد این روزها تقریباً همه یک کانال YouTube دارند – بنابراین چگونه می توانید کانال خود را از بقیه متمایز کنید. خوشبختانه، همیشه چالش های ویروسی جدیدی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند مخاطبان خود را پیدا کنید، تعامل خود را افزایش دهید و شخصیت منحصر به فرد خود را به عنوان یک تولید کننده محتوا به نمایش بگذارید.

به این چالش به عنوان یک قرار دوگانه با کمی رقابت فکر کنید. چالش‌های زوج در مقابل زوج به این معناست که شما و شریکتان با یک زوج دیگر رقابت می‌کنید. رقابت می تواند شامل چیزهای بی اهمیت، نبردهای قدرت یا هر چیزی که شما می خواهید باشد. تا زمانی که همه سرگرم باشند، مطمئناً سرگرم کننده خواهد بود.

آنچه ما دوست داریم: این چالش بسیار خودجوش است زیرا جرات ها به صورت تصادفی اختصاص داده می شوند و بازی را برای شرکت کنندگان و همچنین مخاطبان سرگرم کننده می کند. می‌توانید بازی را طوری تغییر دهید که فقط بین شما و شریک زندگی‌تان باشد، یا می‌توانید زوج‌های بیشتری را برای سرگرمی بیشتر وارد کنید.

در این چالش، زوج‌ها به نوبت چرخی را می‌چرخانند که جسارت‌هایی را که باید انجام دهند را دیکته می‌کند. می‌توانید چرخ را خودتان با جرأت‌های دلخواه بسازید یا می‌توانید آن را به صورت آنلاین پیدا کنید. فقط به یاد داشته باشید که ایمن باشید و هیچ جسارتی را که می تواند شما یا دیگران را در معرض خطر قرار دهد کامل نکنید.

آنچه ما دوست داریم: همانطور که قبلاً گفتم، این یک چالش بسیار ساده است که آن را تغییر دهید تا آن را بیشتر از آن خود کنید. می توانید شریک زندگی و بهترین دوست خود را برای ایجاد لباسی که دوست دارید به چالش بکشید، هدیه ای عالی برای شما بخرید یا فقط به فرمت ساده پرسش و پاسخ پایبند باشید. امکانات بی پایان هستند.

چالش های YouTube برای انجام یک زوج

24 ساعت را با دستبند با هم بگذرانید

چالش های YouTube برای انجام یک زوج

وقتی صحبت از شرکا شد، چالش‌های زیادی در YouTube وجود دارد که شما و شخص مهمتان می‌توانید با هم انجام دهید. در اینجا تعدادی از موارد مورد علاقه من وجود دارد:

9. چالش زوج مقابل

چالش ساده است – شما و شریک زندگی تان 24 ساعت را با دستبند به یکدیگر سپری می کنید و باید راهی پیدا کنید که تا آنجا که ممکن است به طور عادی روز خود را سپری کنید.

آنچه ما دوست داریم: این می‌تواند شما را به‌عنوان یک تولیدکننده محتوا تشویق کند تا در نحوه زندگی‌تان با یک پنی باهوش و خلاق باشید. همچنین دیدن سفر شما از نداشتن چیزی تا به دست آوردن اقلام و ثروت بیشتر در طول زمان برای مخاطب سرگرم کننده خواهد بود.

4. 5 مورد اول را که در تبلیغات توصیه می شود بخرید

برای تکمیل این چالش، از خودتان فیلم بگیرید که حداقل یک عمل محبت آمیز انجام می دهید. این می تواند کار در یک موسسه خیریه، داوطلب شدن در یک پناهگاه، کمک به یک فرد نیازمند یا هر چیز خیریه ای باشد که به نفع جامعه شما باشد. پس از آن، می توانید یک تولید کننده محتوا یا مخاطبان خود را برای انجام همین کار معرفی کنید و کانال خود را تگ کنید.

آنچه ما دوست داریم: شما، شریک زندگی‌تان و یک زوج دیگر می‌توانید با انواع چالش‌هایی که وارد می‌کنید خلاق باشید. از یوگای افراطی گرفته تا چیزهای بی اهمیت فرهنگ پاپ تا پروژه های DIY – از هر کاری می توان برای تغییر این چالش به دلخواه خود استفاده کرد.

10. 24 ساعت را با دستبند با هم بگذرانید

چالش زوج افراطی در مقابل زوج

مهم نیست چه چالشی را انتخاب می کنید، فقط مطمئن شوید که سرگرم می شوید. مخاطبان شما از دیدن شما و عزیزانتان در حال خندیدن و خلاقیت با چالش ها لذت خواهند برد. چالش‌های YouTube راهی عالی برای درخشش شخصیت شما، گسترش مخاطبان و گسترش شادی از طریق محتوای شما هستند.

آنچه ما دوست داریم: چالش‌های دستبند برای سال‌ها و به دلایل خوبی در بین تولیدکنندگان محتوا محبوب بوده است. تماشای زوج هایی که سعی می کنند یک روز عادی داشته باشند و در حالی که در کنار هم هستند، کارهای ساده را انجام دهند، خنده دار است.

11. چرخ جرات

بهترین چالش های یوتیوب

زنده ماندن در چالش پنی

چه کسی آن را بهتر می پوشید

چالش های یوتیوب که می توانید به تنهایی انجام دهید

آنچه ما دوست داریم: سازندگان محتوا گاهی اوقات به دلیل مشارکت در خود شهرت بدی به دست می‌آورند، اما این چالش ثابت می‌کند که می‌توان از پلتفرم خود برای ترویج مثبت‌اندیشی و کمک به جامعه استفاده کرد.

3. زنده ماندن در چالش پنی

اگر وقت ندارید تعدادی از افراد مورد علاقه خود را برای مشارکت جمع آوری کنید، انجام این چالش ها توسط خودتان آسان است:

  1. کارهایی که فقط 1 درصد از مردم می توانند انجام دهند

ما دائماً در هر جایی که آنلاین می‌شویم با تبلیغات بمباران می‌شویم، پس چرا از آن به نفع خود استفاده نکنیم؟ سافیا نایگارد، یوتیوبر، این کار را با خرید و آزمایش پنج محصول اولی که در تبلیغات TikTok دید، انجام داد.

آنچه ما دوست داریم: این چالش به مخاطبان اجازه می دهد تا کمی شما را بهتر بشناسند. سوالات در مورد سرگرمی، موسیقی یا غذای مورد علاقه شما در چالش هایی مانند این بسیار رایج است.

8. چه کسی مرا بهتر می شناسد؟ شریک یا بهترین دوست؟

خرید اولین پنج چیز که در تبلیغات توصیه می شود

آیا بهترین دوست با شخصیت عجیب و غریب دارید؟ یا شاید خاله ای که خنده دارترین واکنش را نسبت به همه چیز دارد؟ این چالش ها راهی عالی برای مشارکت عزیزانتان و اجازه دادن به درخشش شخصیت آنها است.

5. چه کسی آن را بهتر می پوشید

البته، ایمنی همیشه باید در اولویت باشد، بنابراین کاری را انجام ندهید که شما، عزیزانتان یا هر شرکت کننده را در معرض خطر قرار دهد. اعداد ویروسی را هرگز نباید مقدم بر رفاه قرار داد. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا بهترین چالش‌هایی وجود دارد که می‌توانید برای ایجاد بازدید در کانال خود تکمیل کنید.

چالش های یوتیوب که می توانید به تنهایی انجام دهید

بهترین چالش های یوتیوب به اندازه کافی سرگرم کننده و ساده هستند که تقریباً همه می توانند در آن شرکت کنند. چه تلاش برای ظاهری جدید، تکمیل پروژه‌های DIY در زمان‌بندی رکورد، یا پرسیدن سؤالات احمقانه از عزیزانتان، چالش‌هایی که فهرست کرده‌ام برای اکثر مردم ساده است. بنابراین در پایان هر چالش، از اینکه از مخاطبان خود بخواهید آن را امتحان کنند و حساب شما را تگ کنند، نترسید. این می تواند تعامل و آگاهی کانال شما را افزایش دهد.

آیا می توانید آرنج خود را لیس بزنید یا با زبان بینی خود را لمس کنید؟ با توجه به این چالش، تنها 1 درصد از مردم می توانند. چرا خودتان را آزمایش نکنید و سعی نکنید کارهای تقریبا غیرممکن را به تنهایی انجام دهید؟ فقط به یاد داشته باشید – اول ایمنی! یک بار دیگر کاری نکنید که شما را در معرض آسیب قرار دهد.

چقدر خوبه واقعا بهترین دوست خود را می شناسید؟ این چالش دوستی شما را با پرسیدن سوالات از یکدیگر و حدس زدن پاسخ‌های همدیگر به چالش می‌کشد. این یک چالش محبوب است که در مصاحبه های افراد مشهور استفاده می شود و به نظر نمی رسد که محبوبیت آن به این زودی ها کاهش یابد.

چالش‌های YouTube که می‌توانید با دوستان یا خانواده انجام دهید

برخی از چالش ها را می توان به تنهایی انجام داد و تعدادی از آنها نیاز به مشارکت دوستان، خانواده یا شرکا دارند، اما بسیاری از چالش ها جالب و سرگرم کننده هستند. اینها بعضی از علایق من است: